Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. nie..... za to znowu je zepsułem . WTF
  2. Bart-S główna rola na gitarze A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie
  3. Jak się zdecydujesz to daj znać, nawet jak będzie lista pełna Dzięki Kaju - ale tak jak napisałem, może być ciężko
  4. ...zobaczymy
  5. ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- to trzeba grilla zorganizować z tego powodu Coś się zorganizuje - ale po powrocie nie wyjdę z garażu przez przynajmniej 2 tygodnie (tyle zamówień ).
  6. Jaki kuźwa znów fotochrom - przyciemnia Ci się... ???
  7. Henio - dzięki za info. Tylko jedna uwaga - szyby (którekolwiek) nie mają nic wspólnego z pakietem S line
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ksenon miał "chromowany" środek reflektorów, Biksenon - grafitowy.
  9. Zostaję już w PL.
  10. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, Q to obsłuży. To powiedz jeszcze Bartku, do multi trzeba zwijak inny nie? Tak - taśma musi mieć wszystkie piny (bodajże końcówka A lub .
  11. 5 lipca - prosto do garażu...
  12. Widzę, że zmiany się szykują Opowiesz jak wrócę
  13. No w takich okolicznościach - może być Ruville. ...a co następne?
  14. Młody - nie pier**l tylko bierz SKF. Ma to jeździć czy chcesz za jakiś czas znów mieć podobną historię? SKF u mnie bangla już 5 lat (zaraz po zakupie miałem taką samą przygodę jak Twoja - tylko, że zareagowałem w porę).
  15. Ehh łożysko Panie - nie ma o czym gadać. true. Z działki niestety już nie dojechałem http://i.imgur.com/5t5qcZH.jpg Szybko poszło...
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nareszcie coś na temat
  17. Amory nie powinny mieć tu nic do gadania - służą tylko do tłumienia skoku sprężyny więc konfiguracja jest dowolna. Skoro masz -40 a nowe springi pracują na -30 to nie widzę problemu.
  18. Z tych rejonów nie znam nikogo - musisz sam poszukać.
  19. To nie tak... S22 to przednie drzwi a S23 to tylne drzwi. Podeślij mi na PW foto wlepy z bagażnika lub z książki serwisowej.
  20. Nie ma to nic wspólnego z wymianą softu - po prostu kasujesz obecne parametry i uczysz sterownik skrzyni faktycznego stanu sprzęgła (osoba zajmująca się automatami będzie wiedziała co robić - wystarczy tylko VCDS i kilka minut pracy).
  21. Dokładnie - w tipie w przeciwieństwie do Multi, do filtra wewnątrz jest dostęp po zdjęciu miski olejowej więc podlega on okresowej wymianie wraz z olejem. Tutaj zadbałeś prawidłowo. Teraz nic tylko jeździć (podjedź tylko do kogoś kto się zna i adaptację sprzęgła zró.
  22. Innych nie ma - wymieniasz olej w skrzyni co 60 000km i to tyle. Przy każdym zlewaniu oleju szukasz zanieczyszczeń (opiłki i inne). Jeśli jest OK to wymieniasz olej statycznie... No i na 300 000km obowiązkowo wyjęcie przekładni i wymiana zużytych elementów. Mnóstwo ludzi nadal sądzi, że automaty są bezobsługowe - no i potem masz, tysiące w naprawy lecą. Jest to też powiązane z nieuczciwością warsztatów i nabijaniem sobie kieszeni dzięki niewiedzy klienta ale w naszym kraju to dotyczy nie tylko branży moto ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- Przy zmianie biegów nie powinno być wibracji - bardziej chodzi mi o wibracje przy przyśpieszaniu lub przy stałej prędkości.---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- A no i co jakiś czas przydałoby się zrobić adaptację sprzęgła.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.