Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
nie..... za to znowu je zepsułem . WTF
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S główna rola na gitarze A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak się zdecydujesz to daj znać, nawet jak będzie lista pełna Dzięki Kaju - ale tak jak napisałem, może być ciężko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...zobaczymy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- to trzeba grilla zorganizować z tego powodu Coś się zorganizuje - ale po powrocie nie wyjdę z garażu przez przynajmniej 2 tygodnie (tyle zamówień ).
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Jaki kuźwa znów fotochrom - przyciemnia Ci się... ???
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Henio - dzięki za info. Tylko jedna uwaga - szyby (którekolwiek) nie mają nic wspólnego z pakietem S line
-
B6 DIVISION
Ksenon miał "chromowany" środek reflektorów, Biksenon - grafitowy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zostaję już w PL.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
:polew::polew:
- B7 Crew
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5 lipca - prosto do garażu...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzę, że zmiany się szykują Opowiesz jak wrócę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No w takich okolicznościach - może być Ruville. ...a co następne?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Młody - nie pier**l tylko bierz SKF. Ma to jeździć czy chcesz za jakiś czas znów mieć podobną historię? SKF u mnie bangla już 5 lat (zaraz po zakupie miałem taką samą przygodę jak Twoja - tylko, że zareagowałem w porę).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ehh łożysko Panie - nie ma o czym gadać. true. Z działki niestety już nie dojechałem http://i.imgur.com/5t5qcZH.jpg Szybko poszło...
-
B6 DIVISION
Nareszcie coś na temat
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Syrena fabrycznego alarmu
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Amory nie powinny mieć tu nic do gadania - służą tylko do tłumienia skoku sprężyny więc konfiguracja jest dowolna. Skoro masz -40 a nowe springi pracują na -30 to nie widzę problemu.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
+1
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Z tych rejonów nie znam nikogo - musisz sam poszukać.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
To nie tak... S22 to przednie drzwi a S23 to tylne drzwi. Podeślij mi na PW foto wlepy z bagażnika lub z książki serwisowej.
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Nie ma to nic wspólnego z wymianą softu - po prostu kasujesz obecne parametry i uczysz sterownik skrzyni faktycznego stanu sprzęgła (osoba zajmująca się automatami będzie wiedziała co robić - wystarczy tylko VCDS i kilka minut pracy).
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Dokładnie - w tipie w przeciwieństwie do Multi, do filtra wewnątrz jest dostęp po zdjęciu miski olejowej więc podlega on okresowej wymianie wraz z olejem. Tutaj zadbałeś prawidłowo. Teraz nic tylko jeździć (podjedź tylko do kogoś kto się zna i adaptację sprzęgła zró.
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Innych nie ma - wymieniasz olej w skrzyni co 60 000km i to tyle. Przy każdym zlewaniu oleju szukasz zanieczyszczeń (opiłki i inne). Jeśli jest OK to wymieniasz olej statycznie... No i na 300 000km obowiązkowo wyjęcie przekładni i wymiana zużytych elementów. Mnóstwo ludzi nadal sądzi, że automaty są bezobsługowe - no i potem masz, tysiące w naprawy lecą. Jest to też powiązane z nieuczciwością warsztatów i nabijaniem sobie kieszeni dzięki niewiedzy klienta ale w naszym kraju to dotyczy nie tylko branży moto ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- Przy zmianie biegów nie powinno być wibracji - bardziej chodzi mi o wibracje przy przyśpieszaniu lub przy stałej prędkości.---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- A no i co jakiś czas przydałoby się zrobić adaptację sprzęgła.