Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Zostaw 0 tak jak jest i kliknij SAVE.
  2. Maciek trudno powiedzieć - może sprzęgło... Musiałbym się przejechać. Olej na pewno nie bo przecież stosunkowo niedawno wymienialiśmy.
  3. A to pochwal się co założyłeś teraz ---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ---------- Cześć Robert Kurcze szkoda, że tak późno - zakup już dokonany BTW - wieści do mnie dotarły (jak to we Wrześni ), tylko nie mogę dojść, która to chatka... Wyszło mi - że ta na przeciwko boiska do kosza
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Leżą na biurku... w PL
  5. A podaj no tylko numer tej zmieniary... jutro zerknę i wrzucę nr zmieniarki 8E0 035 111 jeszcze jedno pytanie mam związane ze zmieniarką dziś zauważyłem że na wyłączonym radiu zmieniarka mimo wszystko się świeci,czy tak ma być?? Z tego co pamiętam to wyłączy się razem z RNS-E - które mimo wyłączenia (zapłonem lub manualnie) przecież i tak pracuje jeszcze kilkanaście minut. ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- Numer zmieniarki muszę sprawdzić - były 2 modele...
  6. W obecnym stanie... Odpalasz zimne auto, wchodzisz w bloki skrzyni i czekasz spokojnie aż ATF nagrzeje się do 35 stopni. Wtedy odkręcasz korek B i wlewasz grawitacyjnie zakupiony olej do momentu aż nie zacznie się przelewać. W tym czasie kontrolujesz temperaturę - jeśli zanim zacznie się przelewać osiągnie 45 stopni, zakręcasz korek a następnie gasisz auto i czekasz aż znów się schłodzi ATF.
  7. Spróbuj jeszcze odłączyć kabelek mute i zobacz jak wtedy się BT zachowuje.
  8. A podaj no tylko numer tej zmieniary...
  9. Zobacz czy masz jakiś numer na kablu zmieniarkowym... Z concerta na RNS-E wydaje mi się, że powinna śmignąć bez problemu.
  10. A c**j tam... najładniejsza B6 na forum
  11. Wiadomo kiera wymiata "ze skóry bobra" w końcu rejka zdjęta niestety tylko do zdjęć, za dużo latam autem aby sobie na taki komfort [także psychiczny jakkolwiek to zabrzmi hehe] pozwolić. Bart-s, jakoś nie mogę się wybrać na spot zawsze coś wypadnie, ale postaram się wpaść Maciej - spota to nie było w Poznaniu od czasu jak ostatni raz wpadłeś
  12. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Cześć cyce Nie wala się któremuś z Was po garażu uszkodzona przednia szyba pod lusterko z czujnikiem deszczu? Muszę gdzie wyrwać uchwyt
  13. Widziałem na żywo jeszcze przed obecnymi zmianami - i też wyglądało super. Największą robotę robi ten cholery odcień lakieru Koniecznie listwy do kompletu załóż
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Świetny ten lakier - S-a powinna być w tych barwach ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- No i fota obowiązkowo do kalendarza.
  15. Jaj sobie nie rób - lusterka takiego jak Twoje nie znajdziesz. Jeśli już są to właśnie do B7... ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Od A6 też podejdzie Audi A4 A6 4f0 lusterko wewnętrzne z czujnikiem (3226135497) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. Jeśli kupisz szybę z B7 pod czujnik deszczu to Twoje lusterko nie będzie pasować. Może kup od razu lusterko z czujnikiem deszczu na allegro - sam czujnik i instalację dołożysz sobie z czasem. ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- Lusterko z B6 na pewno szybko się sprzeda
  17. Nie no to 17" przecie
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ależ się zakręciłem - racja
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bez pierścienia centrującego pewnie nie.
  20. Z tego co pamiętam to 190KM tam nie było no i mapa od razu wróciła fabryczna bo nowa coś nie chciała banglać...
  21. Der ys no pikciers, mejt...
  22. Bartku - Maciek miał 163KM BFB ośkę...Wentyl miał po Avancie 2.5TDI właśnie BEX-a 190KM Q, który z tego co pamiętam poszedł do Nosfera...
  23. Przygotował wszystko specjalnie pod mój soft - wysyłałem mu wszystkie pliki CFG na potrzeby przygotowania oprogramowania.
  24. Mam soft od Kobry ale nie działa a masz polskie menu?? czy ang? PL. Problem w tym, że navi widzi update ale za cholerę nie chce wystartować z uploadem softu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.