Treść opublikowana przez Bart-S
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Kamil - już mi po prostu głupio ale... chcesz kolejną zjebkę?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ciekawe rozwiązanie ale ma wadę . Dosyć dużą - jeśli słucham dosyć głośno to "kilka pyknięć" niewiele da. o i to jest bardzo ciekawa odpowiedź . wystarczy samo podanie tego plusa czy trzeba jeszcze coś kodować ??? Nic nie kodujesz bo fabryczny sprzęt nie obsługuje takiej opcji - paten z "+"-em to customowe rozwiązanie.
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
...bardzo chętnie Jak Ci się jeździ "lochą"? Bo ja po paru przejażdżkach bardzo szybko przyzwyczaiłem się do... "przestrzeni"
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Kurcze dopiero tu trafiłem - graty Młody ...przez Ciebie znów mi chodzi po głowie C6
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A w co włożyłeś LED - przeciwmgielne czy postojówki? Żarówka w obwodzie - lub odpowiedni rezystor - lub inne lampy/żarówki. Przy pomocy MCE i jego ustawień niczego nie oszukasz. Dla postojówek 25W i 47ohm - niestety rezystor bardzo się grzeje więc nie można go założyć w samym reflektorze tylko poza nim. Idealnym radiatorem jest belka zderzaka
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Mariusz - poświęć chwilę czasu i zapoznaj się z całym wątkiem
-
Co oznacza blad 17134?
F125 jak najbardziej to ECU ale odnośnie N88 i podanego opisu - nie byłbym taki pewien. Generalnie podany przez Ciebie błąd wskazuje na uszkodzenie samego zaworu a nie problemów z zasilaniem/komunikacją co dotyczyłoby sterownika skrzyni.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A w co włożyłeś LED - przeciwmgielne czy postojówki? Żarówka w obwodzie - lub odpowiedni rezystor - lub inne lampy/żarówki. Przy pomocy MCE i jego ustawień niczego nie oszukasz.- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Miały Andrzeju miały - taka bida widzisz w tym aucie- Co oznacza blad 17134?
Ale to o czym napisałeś dotyczy naprawy sterownika skrzyni = elektroniki. Jednostka hydrauliczna a jej elementem jest zawór N88 to zupełnie inna bajka.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To prawda ale sam robisz OT... Ile razy mam Ci jeszcze pisać, że tilt nie zadziała na fabrycznym sprzęcie jeśli w aucie nie ma sterownika pamięci- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Niestety.- Co oznacza blad 17134?
Co w takim wypadku się robi, ściąga z USA same zawory, czy wkłada zawory używki? Zaworów na sztuki też nikt nie sprzedaje - nowa hydraulika to prawie 4tyś więc zostaje zakup używki, ale traf pewne źródło.- Spociki Łódzkie
Nie pierdziel Tomek - to jest teraz mój ulubiony wątek- Co oznacza blad 17134?
Zawory nie są dostępne w sprzedaży i z tego co wiem nikt na naszym kontynencie ich nie regeneruje. Jedyną firmę jaką znam to... USA.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Albo "dodatkowy" niefabryczny moduł który to obsłuży albo... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Raczej PDC daj głośniej - też nie słyszałem o wyciszaniu RNS-E/radia na wstecznym.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szkoda ale w relaxie na golonce i piwku się spotkamy rozumiem ? O to to na pewno- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Za dużo pracy będę miał jak już wrócę do PL na wakacje - nie wyrobię się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chętnie ale... niestety. za***rdalać trzeba- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Czyli korzystałeś z mojego schematu To zobacz jeszcze czy pokazuje otwarcie drzwi na DIS. Miałem raz sytuację, że tył zadziałał dopiero jak podłączony był komplet drzwi (właśnie w B7).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to erste Miała być bułeczka ale zapomniałem jak to się pisze... Kiedy zjeżdżasz śpiewaku ? 31 maja Ale dobrze mi tu w krainie RS-ów masz tu swoje RS-y :polew: http://tuningcars.us/albums/userpics/10001/2008-toyota-yaris-club_1600x0w.jpg Ale mienia chodzi o takie prawdziwe... Wczoraj zaraz po przylocie naliczyłem 3szt RS4 B5 i B8 oraz RS6 C5- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to erste Miała być bułeczka ale zapomniałem jak to się pisze... Kiedy zjeżdżasz śpiewaku ? 31 maja Ale dobrze mi tu w krainie RS-ów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po jakiemu to ? ruski ? da A paszla Ty sabaka... Kak tjebia zawód - MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7