Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Raczej nie - to już lepiej wypiąć sam moduł (na podnośniku lub kanale będziesz miał odpowiedni dostęp). Ten mini tutorial powinien pomóc: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-zegar-radiowy-aucie-990/index13.html#post1976127
  2. Dzięki Jakub Tak to właśnie działa - jeśli nie może złapać sygnału to ikona radiowego połączenia znika. Jeśli synchronizacja o 3:00 nie powiedzie się to kolejne próby występują co godzinę. Jeśli i te się nie powiodą - kolejne mają miejsce w każdym kolejnym cyklu jazdy. Jeśli auto stoi pod chmurką i od kilku dni palemka nie wraca to raczej szukałbym nowego modułu.
  3. Za tylnym zderzakiem po jego prawej stronie. Możesz spróbować odłączyć i podłączyć jeszcze raz wtyczkę tego modułu.
  4. Jeśli nie rozłączałeś akumulatora to możliwe, że moduł przy zderzaku padł. Bartek ja czasem tak mam też u siebie że znika mi palemka ale za jakiś czas powraca niech spróbuje ten sposób jak pisałem tylko nie pamiętam czy na 1.58 czy 2.58 trzeba ustawić memory five-wladi i wszystko jasne:) 2:58... Ustawia się go w ten sposób ponieważ synchronizacja zegarka ma miejsce codziennie o 3:00.
  5. Jeśli nie rozłączałeś akumulatora to możliwe, że moduł przy zderzaku padł.
  6. Kostki w słupkach A i B są najgorsze do grzebania - nakład pracy jest większy niż w przypadku ori instalacji (przecież aby odpalić lampki pod fotelami to i tak trzeba ryć w podłodze). Jedyny plus podanego przez Ciebie rozwiązania to brak potrzeby wymiany MK jeśli aktualny pakietu oświetleniowego nie obsługuje.
  7. Robert - problem masz w A4 czy R8?
  8. Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie. ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję. jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ? Przednia jest fioletowa (ogrzewana). Boczne i tylna są zielone (fabryczne przyciemnione). Dwuwarstwowe z tego co pamiętam są szare - musiałbym sprawdzić... Rozumiem. Jesli tak jak piszesz, podwojne szyby sa szare a te wklejane z tylu sa zielone ,to naprawde dziwne ze pozwolili sobie na taką kolorowanke.Jestem ciekaw jak to wyglada patrzac na bok samochodu z takimi szybami. Sam jestem ciekaw - może zamówię jedną szybkę na próbę taka szybka chyba nie kosztuje 50 zl ? Nie pierwszy raz kupiłbym coś celem zdobywania wiedzy
  9. Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie. ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję. jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ? Przednia jest fioletowa (ogrzewana). Boczne i tylna są zielone (fabryczne przyciemnione). Dwuwarstwowe z tego co pamiętam są szare - musiałbym sprawdzić... Rozumiem. Jesli tak jak piszesz, podwojne szyby sa szare a te wklejane z tylu sa zielone ,to naprawde dziwne ze pozwolili sobie na taką kolorowanke.Jestem ciekaw jak to wyglada patrzac na bok samochodu z takimi szybami. Sam jestem ciekaw - może zamówię jedną szybkę na próbę
  10. Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie. HEHE ja Ci mowile juz o tych felgach roke temu w lutym (2012 luty) jak bylem na montazu BT Cena nie będzie ciekawa ile...na PW Czekaj... Daj mi założyć S line i zobaczymy czy będę usatysfakcjonowany
  11. Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie. HEHE ja Ci mowile juz o tych felgach roke temu w lutym (2012 luty) jak bylem na montazu BT Cena nie będzie ciekawa
  12. Nie - Kobra czegoś nie dopracował i mimo, że płytkę widzi poprawnie jako "UPDATE" to niestety nic nie wgrywa. Temat w trakcie analizy...
  13. Odczytaj błędy ze sterownika ABS.
  14. Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie. ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję. jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ? Przednia jest fioletowa (ogrzewana). Boczne i tylna są zielone (fabryczne przyciemnione). Dwuwarstwowe z tego co pamiętam są szare - musiałbym sprawdzić... ---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- Nie mam już 20 lat To akurat prawda :decayed:jak włazi do autka to za krzyż się trzyma emeryt jeden No ja się trzymam za krzyż a Ty już w tym wieku jesteś, że wchodząc do samochodu ściągasz buty i laczki zakładasz
  15. Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie. ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję.
  16. Wszystko co chcę powiedzieć na temat CVT masz tutaj na forum - poczytaj encyklopedię. Na pewno moja opinia na temat tej skrzyni nie jest negatywna
  17. Może się zdarzyć że przy bardzo ostrym hamowaniu zgaśnie - no i na pewno nie jest to zdrowe dla skrzyni...
  18. WTF Szukamy zderzaka?
  19. Nie powinno - jeździj dalej i obserwuj co się dzieje. Przy okazji kontrola na kanale/podnośniku - każdy przegub z wyciekiem jest teoretycznym podejrzanym....
  20. Webasto zostało tylko - no ale nie ma kiedy
  21. Młody - już tyle razy o tym pisałem... Haka, telematika i quattro w tym aucie nie będzie ---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- Dzięki Grześ ---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- Z bieżących pierdółek... - SDS i TV Free dla LED RNS-E - dywaniki materiałowe zamiast gumowych na lato - nowa roleta w bagażniku (stara jest już nieźle rozciągnięta) - nowe pokrywy tylne dla reflektorów biksenonowych (lepsza szczelność)
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A jak obecne poszukiwania?
  23. Bo tu się już Włodku nic nie będzie działo - dołożyć nie ma już co... Projekt zakończony. Można tylko jeździć i dbać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.