Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Dobra - 3 warianty do wyboru: 1. 225/40 R18 92W XL 2. 225/40 R18 92Y XL 3. 235/40 R18 95Y XL
  2. Też chętnie zawitam - no chyba, że to tylko dla VIP
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PS aż się wylewa z ekranu. Widać, że w retuszu fotek osiągnęli mistrzostwo. BTW ten kolorek avus silber jest Gdzie Ty avusy widzisz Tomek o lakier auta chodzi
  4. Pod co dokładnie podłączyłeś NFy - jaka wtyczka i które piny. Jakie są błędy w BT?
  5. Które to są kanały NF? Tu nie chodzi o VAGa tylko o to czy na pewno dobrze podłączyłeś wszystko. NF+/NF-.
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    S? ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- ...nieee poprzeczki są w środku
  7. Nie ma znaczenia że to BOSE - spieprzyłeś coś przy podłączeniu Na moje oko sygnały NF wpięte nie w tą wtyczkę co trzeba...
  8. Sprawdź aktualne kodowanie MK, odejmij od tej wartości 128 (pojazd RHD) i wynik wpisz jako nowe kodowanie.
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [TABLE] [TD=bgcolor: #E8EBED]MARKA [/TD] Audi [TD=bgcolor: #E8EBED]MODEL [/TD] A6 [TD=bgcolor: #E8EBED]TYP [/TD] Sedan [TD=bgcolor: #E8EBED]ROK PRODUKCJI [/TD] 2002 [TD=bgcolor: #E8EBED]SKRZYNIA BIEGOW [/TD] Manual [TD=bgcolor: #E8EBED]POJEMNOSC [/TD] 1781 [TD=bgcolor: #E8EBED]RODZAJ PALIWA [/TD] Petrol [TD=bgcolor: #E8EBED]LICZBA DRZWI [/TD] 4/5 [TD=bgcolor: #E8EBED]MOC [/TD] 150 KM / 110 kW [TD=bgcolor: #E8EBED]OPIS [/TD] srebrny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania, ABS, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, hak, alufelgi, światła przeciwmgłowe [/TABLE] Dzięki ale coś ujowy ten generator bo już VIN sprawdzony i wyszło co innego A4, avant, 2,5 TDI Jeśli VIN to WAUZZZ4B33N075065 to nie może wyjść A4 bo to A6 C5...
  10. ...i teraz mi przypomniałeś - jak wrócę teraz z wygnania to biorę się za moją skrzynkę (tzn. chciałbym - oby starczyło czasu = jeszcze nowe body na Pasacie musi się pojawić więc plan będzie napięty ). ---------- Post dopisany 16-05-2013 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 23:10 ---------- Dostałem propozycję - nowa Potenza RE050A w cenie 2000zł za komplet. Brać?
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spotback mi się nie widzi - Coupe lub Cabrio są śliczne. 4/5 drzwi bardziej pasuje do A4
  12. Który salon Audi to organizuje?
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...iii zamulał pewnie
  14. Wywala "to many communiaction errors":kwasny: W OPTIONS masz parametry do zmiany. CHAR INT ustaw na 5 i zobacz czy się połączy - spróbuj kilka razy. Może nadal zrywać ale jest szansa, że zabangla... Dzisiaj wieczorem spróbuje, bo nie zabrałem kompa i kabla do roboty i zobaczymy czy da radę coś zdziałać. Teraz ważne pytanie: Jaki się nazywa klucz którym są przykręcone siedzenia i jaki jest jego rozmiar - muszę jakiś kupić, ponieważ nie bylem wczoraj w stanie odkręcić siedzenia i na razie jeżdżę bez schowka, bo nie wiem w którym dokładnie miejscu umiejscowić blutka, żeby schowek wszedł na swoje miejsce spline 10.
  15. Generalnie tak, tylko 11 jest teraz pusty więc potrzebujesz jeszcze pin do niego. Kurcze faktycznie - cały czas pomijam fakt, że to instalacja LOW... ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- Pin 4 obsadzisz przy pomocy 000 979 021 E dla kabelka 0,5mm lub 000 979 133 E dla kabelka 1.0mm
  16. Ja wiem że to dość daleka interpretacja, chociaż fotel ustawiasz pół minuty a światła działają kilka godzin. Tak jak napisałem, temat do sprawdzenia dla osób które zmieniły włącznik na HIGH. Gdyby to był 1mm vs. 2.5mm lub 4mm to OK - ale nie 0.5mm vs. 1mm W moim mniemaniu - przewody instalacji elektrycznej w aucie daj się na wyrost - po to aby była zgodność z obowiązującymi normami m.in. bezpieczeństwa. Przy montażu oczywiście nie należy przesadzać - tam gdzie można, zakłada się kabelek taki jaki powinien być ale w takim przypadku naprawdę nie widzę sensu rycia w instalacji... Na to można sobie pozwolić gdy Tworzymy nową wiązkę ---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- Bez przesady - zakładaj... to potwierdzisz teorię Bobikosa. Coś dla forum od czasu do czasu też trzeba zrobić ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- O tym już pisał... Czyli uporządkujmy żeby ten włącznik auto działał tak jak mój dotychczasowy muszę obciąć kabelki z pinów 4 i 11 zamienić miejscami i zlutować z powrotem a pin 16 włożyć w miejsce pinu 14 Tak.
  17. a jak towarzystwo żyje weekendem Chyba Ty
  18. Bez przesady - zakładaj... to potwierdzisz teorię Bobikosa. Coś dla forum od czasu do czasu też trzeba zrobić ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- O tym już pisał...
  19. Idąc tym tropem - trzeba by wymienić połowę instalacji w aucie 1.0mm a 0.5mm nie robi aż takiej wielkiej różnicy... Zobacz ile ludzi zmienia fotele z wersji lędźwiowej na full. Kable w ori instalacji są o połowę cieńsze i do dziś wszystkim całość ładnie działa (nic się nie przepaliło/spaliło itd.).
  20. Wywala "to many communiaction errors":kwasny: W OPTIONS masz parametry do zmiany. CHAR INT ustaw na 5 i zobacz czy się połączy - spróbuj kilka razy. Może nadal zrywać ale jest szansa, że zabangla...
  21. W pierwszych B7 były te same sprężyny co w B6 - potem modyfikacja i kategoria poszła o stopień wyżej.
  22. Niestety to nie ta o której myślisz - tutaj ET=43 (żałuję... ).
  23. Podoba mnie się... ale poczekam na fotki w środku
  24. Po tym jak odpadł mi ogonek nie mam chęci do pracy Mario - ale mi też obiecałeś noooo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.