Treść opublikowana przez Bart-S
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Możesz spróbować wymienić ATF jeśli nie był wcześniej wymieniany.
-
Drżenie w przedziale 30-40km/h - Multitronic
Analiza takich tematów nigdy nie jest prosta... Chodziło mi nie tylko o pierwszy post ale o cały wątek. Sprawdź przeguby wewnętrzne.
-
Drżenie w przedziale 30-40km/h - Multitronic
Zacznij od zapoznania się z encyklopedią Multitronica... Koło dwumasowe zregenerowane? To nie jest dobry pomysł...
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tylko oryginalny ATF - dla Twojego typu skrzyni G 052 180 A2.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Różnica w wadze jest odczuwalna - Audi reklamuję tą szybę przede wszystkim ze względu na tłumienie hałasów z zewnątrz więc różnica musi być...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Zastanawiam się.... ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Chcieliście wiedzieć czym różni się szyba 2-warstwowa od standardowej... Poniżej różnica w odcieniu (dla mnie 2 warstwy są po prostu "bezbarwne" w stosunku seryjnych dymionych na zielono): ...i jeszcze rzut z boczku aby wiadomo było z czym mamy do czynienia
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Jak namówię slo to może w czwartek jakąś mini sesję zrobimy
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Spojler klapy trzyma prawidłowo więc zestaw montażowy zdemontowany :lol ...no i skoro mam już kompletne body to z czystym sumieniem mogłem zapodać... :bezzebow Jutro jeszcze wypad do Poznania po nowe Michelin PS3 na tylną ośkę i potem 4 tygodnie odpoczynku od Paska
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dzięki Artur - Ty też widzę ostatnio się nie nudzisz Jak się tak na furki napatrzysz dziadku - to człowiek się rwał do roboty Kilka przykładów gdy chciało mi się wyciągać kalkulator... Takie zestawienia - za każdym razem inne - widywałem każdego dnia
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bartku - nie rozdwoję się ---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ---------- Spojler już schnie
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dobrze Włodek - tylko zgaś światło (pokazywałem Ci jaki dostaliśmy rachunek... ).
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dzięki Włodek - muszę przyznać, "nahapałem" się dziś
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bałdzo... Idę się zdrzemnąć - o 6 rano wstaję kleić spojler klapy bagażnika
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Koniec... Before... ...R line + PDC + przeciwmgielne
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Ale poczują
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Daj mi skończyć projekt Jędrek i zapraszam ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Jeszcze nie ma frontu a poprosiłem teścia aby wyjechał na ulicę - progi naprawdę robią robotę Teraz też będę miał problem z namówieniem rodzinki... na obniżenie o -15mm
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Wydech będzie albo 2x albo pomyślę nad jakąś fajną końcówką Póki co w obecny projekt poszło 7300zł więc muszę odsapnąć troszkę finansowo A tu jeszcze jest plan na modernizację wnętrza
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Witek to się lepiej przyjrzyj... Na dole spojler zderzaka jest szerszy - ma przetłoczenie idące w parze z poszerzonym progiem. No i R line jest cały lakierowany - a serię masz w plastikach. ...to czego nie widać to zderzak seryjny składa się z dwóch elementów - zderzak R line z trzech (wkład w którym jest otwór na dyfuzor w R line jest częścią wymienną - w serii jest to całość ze spojlerem).
-
Błąd multitronika 18158 i brak przeniesienia napędu
Albo źródło zasilania sterownika albo sam sterownik padł (to co zwykle).
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Tak to działa Matt - A4 ma wersję S i stąd S line a Passat ma R36 i tym samym usportowiona baza to R line ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- Zderzak przód to będzie masakra
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Progi i listwy drzwiowe już siedzą Seria... vs. R line ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- Tylny zderzak zamontowany... Brakuje mi troszkę gratów mocujących - śruby mam ale zapomniałem o spinkach z gwintem i kołkach do mocowania wkładki dyfuzora Seria... ...vs. R line Jeszcze jeden rzut z ukosa... Seria... ...vs. R line
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
W piątek utknąłem na noc w Kopenhadze - w sobotę chcieli mnie wysłać do domu przez Hamburg i Monachium więc zdecydowałem się na lot do Warszawy - więc w domu wylądowałem o 17:00. 2 dni w plecy...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Za długo był spokój Ruszamy z R line-em... Progi, listwy drzwiowe, wkład tylnego zderzaka, kratka środkowa + halogenowe i spojler klapy niestety z ASO (nie udało się dorwać nic w dobrej cenie na allegro itp). Przy okazji na pokład wjedzie ori front & rear PDC oraz przednie światła przeciwmgielne.
-
Drżenie w przedziale 30-40km/h - Multitronic
Skrzynia do naprawy. Uszkodzoną poduszkę też trzeba wymienić - zależnie od przebiegu do wymiany będzie też koło dwumasowe.