Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Jak przyjadę to Ci zrobię... domin mi napisał instrukcje ale się boje że zj**ie A soft skąd masz?- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Już kilka razy pisałem, że charakterystyka BOSE mi nie odpowiada - dźwięk jest zbyt "płaski" (aktualna szkoła audio). Najlepszy efekt uzyskałem przez instalację elementów BOSE na fabrycznej wiązce Audi Sound System. Czyli na pokład wchodzi wzmak + nowe głośniki (poza bzykami w przednich drzwiach) ale nie ruszam elektryki poza swapem kostki wzmacniacza a zatem przód nadal gra pasywnie podłączony tylko do radia... Daje to naprawdę fajny dźwięk w aucie - przy czym jedyny minus to charakterystyka dźwięku w obrębie tylnej kanapy. Efekt dla pasażerów jest taki, że z tyłka auta niesie fajną falę niskich tonów. Jednak dla pasażerów siedzących na kanapie jest to już dudnienie przyprawiające o ból głowy... I dlatego jak ktoś jeździ u mnie z tyłu to słucham radia... Kolejną ważną rzeczą jest posiadanie... ZMIENIARKI! Nie spodziewajcie się super efektu słuchając kawałków zapisanych w formacie mp3. Jest ogromna przepaść w jakości i jeśli ktoś chce rzeczywiście słuchać audio na normalnym poziomie (bo ten sprzęt parametrami nigdy nie zbliży się do "domowego") oryginalna płyta audio jest obowiązkowa (w RNSie zwykle siedzi płytka navi więc trzeba sobie pomóc dodatkowym magazynkiem ). Oczywiście każdy z nas ma inne oczekiwania jeśli chodzi o parametry Audio - ja lubię mieć podbite tony niskie i wysokie. Ale jak już będziecie zabierać się za instalację, proponuję sprawdzić w/w rozwiązanie zanim zdecydujecie się na podpięcie przodu do wzmacniacza w zgodnie z ori instalacją. Może i Wam się spodoba BTW - Marku, nie odpisuję już bo widzę, że znalazłeś rozwiązanie:thumbup1:- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Jak przyjadę to Ci zrobię...- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
A mi wspominałeś coś o starym dobrym niemieckim porno...- B6 DIVISION
No to będziesz miał teraz troszkę roboty BTW tyle jeśli chodzi o wystrzały poduszek... Loteria.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Najważniejsze, że Tobie nic się nie stało... Mocny dzwon? Poduszki strzeliły?- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Czyli działa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie pamiętam nazw miejscowości - wracałem z działki tą drogą pierwszy raz od kilku lat...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Leciałem się pakować. Ale luz - będę miał na uwadze... Teraz tylko tamtędy da się dojechać do Adamowa. Trasa Powidz - rozjazd Mogilno/Słupca jest tak rozjechana, że nawet rowerem nie da się tam przejechać. Dziury jak by czołg tam za***rdalał... No i w najbliższych latach na pewno nic tam nie zrobią. A szkoda - Witkowo---> Powidz, teraz super zrobione a dalej masakra. ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- Późne popołudnie, niedziela 9 czerwca...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ostatnio jak z działki leciałem (9 czerwca) to w okolicach Giewartowa kolumnę mijałem - wszystkie auta z VAG, głównie starsze (90'+) na ładnych obręczach z widocznym naciągiem. To Ci sami?- Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
VIN podaj.- Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Różnice między szybką zwykłą a pod chrom znamy - chodziło o różnice w wersji chrom przed i po modyfikacji (najprawdopodobniej kwestia mocowania).- B6 DIVISION
Tak - są 3 wersje: - pod zestaw naprawczy - pod regularny zapas - pod dojazdówkę Mam na sprzedaż cały komplet nowych gratów do bagażnika Avanta pod wersję z regularnym zapasem- B6 DIVISION
A to nie jest poprzednie auto Marka Konwy? To body S line zakładane było u mnie- B7 Crew
- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Roberto - inna pompa pod servotronic? Pierwsze słyszę- Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Zastępuje lub to to samo dla kilku innych modeli Audi....- Szarpnięcie w silniku przy ok 1500 obr. Multitronic.
Tak - trzeba skrzynie wywalic (inaczej pewnosci nie ma).- B6 DIVISION
Znając Hammera to pewnie okład z cycków czy coś...- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Fakt Tomku - czarny jest ponadczasowy ale zaczyna mnie już wk... denerwować Bardzo poważnie rozważam zmianę kodu lakieru w następnym aucie- B6 DIVISION
To prawda, Avus też się udał Tak jak napisałeś Artur - każdy ma swoje typy. Dla mnie niebieski i czerwony dla sportowych aut wyszedł z mody ale zarówno ze sprintem jak i misano S/RS od razu wygląda bardziej... rasowo. Obecnie modne kolory dla wersji sport to różne odcienie szarego (np. Delfin).- B6 DIVISION
Misano Rot? http://www.carpassion.com/garage_images/31539/1406.jpg Ale ktoś tej eSce parapet pod zderzak zayebał - [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)