Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Jak przyjadę to Ci zrobię... domin mi napisał instrukcje ale się boje że zj**ie A soft skąd masz?
  2. Już kilka razy pisałem, że charakterystyka BOSE mi nie odpowiada - dźwięk jest zbyt "płaski" (aktualna szkoła audio). Najlepszy efekt uzyskałem przez instalację elementów BOSE na fabrycznej wiązce Audi Sound System. Czyli na pokład wchodzi wzmak + nowe głośniki (poza bzykami w przednich drzwiach) ale nie ruszam elektryki poza swapem kostki wzmacniacza a zatem przód nadal gra pasywnie podłączony tylko do radia... Daje to naprawdę fajny dźwięk w aucie - przy czym jedyny minus to charakterystyka dźwięku w obrębie tylnej kanapy. Efekt dla pasażerów jest taki, że z tyłka auta niesie fajną falę niskich tonów. Jednak dla pasażerów siedzących na kanapie jest to już dudnienie przyprawiające o ból głowy... I dlatego jak ktoś jeździ u mnie z tyłu to słucham radia... Kolejną ważną rzeczą jest posiadanie... ZMIENIARKI! Nie spodziewajcie się super efektu słuchając kawałków zapisanych w formacie mp3. Jest ogromna przepaść w jakości i jeśli ktoś chce rzeczywiście słuchać audio na normalnym poziomie (bo ten sprzęt parametrami nigdy nie zbliży się do "domowego") oryginalna płyta audio jest obowiązkowa (w RNSie zwykle siedzi płytka navi więc trzeba sobie pomóc dodatkowym magazynkiem ). Oczywiście każdy z nas ma inne oczekiwania jeśli chodzi o parametry Audio - ja lubię mieć podbite tony niskie i wysokie. Ale jak już będziecie zabierać się za instalację, proponuję sprawdzić w/w rozwiązanie zanim zdecydujecie się na podpięcie przodu do wzmacniacza w zgodnie z ori instalacją. Może i Wam się spodoba BTW - Marku, nie odpisuję już bo widzę, że znalazłeś rozwiązanie:thumbup1:
  3. Jak przyjadę to Ci zrobię...
  4. A mi wspominałeś coś o starym dobrym niemieckim porno...
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to będziesz miał teraz troszkę roboty BTW tyle jeśli chodzi o wystrzały poduszek... Loteria.
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak.
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najważniejsze, że Tobie nic się nie stało... Mocny dzwon? Poduszki strzeliły?
  8. Nie pamiętam nazw miejscowości - wracałem z działki tą drogą pierwszy raz od kilku lat...
  9. Leciałem się pakować. Ale luz - będę miał na uwadze... Teraz tylko tamtędy da się dojechać do Adamowa. Trasa Powidz - rozjazd Mogilno/Słupca jest tak rozjechana, że nawet rowerem nie da się tam przejechać. Dziury jak by czołg tam za***rdalał... No i w najbliższych latach na pewno nic tam nie zrobią. A szkoda - Witkowo---> Powidz, teraz super zrobione a dalej masakra. ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- Późne popołudnie, niedziela 9 czerwca...
  10. Ostatnio jak z działki leciałem (9 czerwca) to w okolicach Giewartowa kolumnę mijałem - wszystkie auta z VAG, głównie starsze (90'+) na ładnych obręczach z widocznym naciągiem. To Ci sami?
  11. Różnice między szybką zwykłą a pod chrom znamy - chodziło o różnice w wersji chrom przed i po modyfikacji (najprawdopodobniej kwestia mocowania).
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak - są 3 wersje: - pod zestaw naprawczy - pod regularny zapas - pod dojazdówkę Mam na sprzedaż cały komplet nowych gratów do bagażnika Avanta pod wersję z regularnym zapasem
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to nie jest poprzednie auto Marka Konwy? To body S line zakładane było u mnie
  14. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeśli kolega ma dwa klucze to można to sprawdzić i wtedy rozwiązanie gotowe - ale są przypadki takie, że wszystkie piloty mają bardzo słaby zasięg (w takim przypadku celowałbym w MK lub wzmak antenowy).
  15. Roberto - inna pompa pod servotronic? Pierwsze słyszę
  16. Zastępuje lub to to samo dla kilku innych modeli Audi....
  17. Tak - trzeba skrzynie wywalic (inaczej pewnosci nie ma).
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znając Hammera to pewnie okład z cycków czy coś...
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    True
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fakt Tomku - czarny jest ponadczasowy ale zaczyna mnie już wk... denerwować Bardzo poważnie rozważam zmianę kodu lakieru w następnym aucie
  21. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To prawda, Avus też się udał Tak jak napisałeś Artur - każdy ma swoje typy. Dla mnie niebieski i czerwony dla sportowych aut wyszedł z mody ale zarówno ze sprintem jak i misano S/RS od razu wygląda bardziej... rasowo. Obecnie modne kolory dla wersji sport to różne odcienie szarego (np. Delfin).
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Misano Rot? http://www.carpassion.com/garage_images/31539/1406.jpg Ale ktoś tej eSce parapet pod zderzak zayebał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.