Treść opublikowana przez Bart-S
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Z uwagi na to, że nie zakładałem instalacji zgodnie z ori rozpiską - nie mogę potwierdzić.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dobrze, tylko ja tu widzę inny problem. Moje pytanie brzmi czy dokładane bose kompletne z kodowaniem gra tak samo jak oryginalne?? Mi charakterystyka jak gra ori bose bardzo podchodzi ale u mnie po instalacji i kodowaniu gra to bardzo kiepsko. I słuchałem nie tylko radia czy mp3, mam zmieniarkę i na płytach dobrej jakości wypada to słabo w stosunku do ori instalacji. Może coś nie tak ze wzmakiem.... Położyłeś nowe kable sygnałowe i zasilające czy skorzystałeś ze starej instalacji (wiązki)? Jeśli chodzi o wzmak to mam na podmianę jeden ale z a6 i są inne wyprowadzenia więc taki test też trochę nie do końca jest wiarygodny bez przełożenia pinów w kostce. Instalacje kładłem nową. Kable sygnałowe ekranowane, nowe grubsze zasilanie. Skorzystałem tylko z przewodów ze starej wiązki do tylnych głośników. Reszta jest nowa. No to poza wzmakiem nie wiem w czym może tkwić problem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ee tam amulet ładniejszy Jak by komuś się podobała fotka do kalendarza, właśnie z amuletem to zapraszam http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/maj-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-278093/ Za późno cycu - już zagłosowałem (na Ciebie ). Ale masz rację - Amulet ładniejszy od Misano
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dobrze, tylko ja tu widzę inny problem. Moje pytanie brzmi czy dokładane bose kompletne z kodowaniem gra tak samo jak oryginalne?? Mi charakterystyka jak gra ori bose bardzo podchodzi ale u mnie po instalacji i kodowaniu gra to bardzo kiepsko. I słuchałem nie tylko radia czy mp3, mam zmieniarkę i na płytach dobrej jakości wypada to słabo w stosunku do ori instalacji. Może coś nie tak ze wzmakiem.... Położyłeś nowe kable sygnałowe i zasilające czy skorzystałeś ze starej instalacji (wiązki)?
-
[B6 AWX] Work in progress...
Kit z nagłośniem... Obok pod siatką zabezpieczona butla z podtlenkiem - teraz to d*pę będzie urywać
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Witam dołącze się do pytanie o skladanie lusterek przy zamknięciu dzwi, lub domknięciu okien z pilota. Czy ktoś to ogarnął w jaki kolwiek spośób ? Było by fajnie gdyby po zamknięciu lustra się składały automatycznie Tak jak napisałem - da się to ogarnąć ale nie na fabrycznych gratach. Ale to już temat na inny wątek...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oj, Grześ - tak jak napisałem... informacyjnie... a tak już poważnie to do avanta b9 to widzi mi sie czerwony. B8 Grześ (pewnie smyknął Ci się paluch ). Gośka się nie zgodzi - to ona będzie ujeżdżać to auto. Dla niej ma być czarne lub ew. białe (i za tą drugą opcją oponuję ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oj, Grześ - tak jak napisałem... informacyjnie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A propos kolorków - nie biorę pod uwagę ale w celach informacyjno/rozrywkowych... Papaya: Daytona: Sprint: Ibis: Imola: Mugelo: Silver (jedyny metalik w zestawie - reszta poza Imolą, to perłowy lakier): Avus: Misano:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wojtuś... czy mnie stać na RS4 B8. Proszę Cię... Bartek ja cię widze tylko i wylacznię w rs4 b7 cabrio. kolor niebieski ewentualnie czerwony. Grzesiu ale RS Cab to pomyłka na warunki w PL - ile obecnie mamy w ciągu roku dni aby pojeździć z otwartym dachem. No i brak sztywności +200kg dodatkowej masy daje się we znaki. Do tego dochodzi codzienna przydatność (4 miejsca + 0 miejsca w bagażniku z uwagi na składany dach). Cena... trzeba liczyć minimum 50k więcej a i w PL bardzo ciężko to kupić. Teraz dolicz akcyzę i robi się masakra (trochę dużo jak na "dream car" wyprodukowany 7 lat temu). Ja myślę, że jeśli już - to sedan A tak po prawdzie to myślę przede wszystkim nad przesiadką z Avanta B6 na Avanta B8 - konfiguracja... Silnik 2.0TDI or 2.7TDI or 2.0TFSI oczywiście z bezstopniowym automatem (innego nie chcę ). Cenowo stać mnie będzie niestety tylko na wersję przed FL. Wyposażenie - jak najbiedniejszy, żebym miał co robić Kolor - czarny Phantom, biały Ibis, szary Suzuka lub Daytona... ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- To fakt - Papaya pomarańcz to wręcz unikat (nie tylko w Cabrio ale także w pozostałych wersjach nadwozia - chociaż chyba łatwiej go dorwać niż Suzukę).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wojtuś... czy mnie stać na RS4 B8. Proszę Cię...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Póki co sprawdzam tylko, czy moje faworyzowane odcienie lakieru pokrywają się z Waszymi Nie wiem skąd tu się wplótł wątek RS...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Wojtek Poczekam aż wieczorem banda się zleci - będzie więcej głosów
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
coś w tym jest ,bo teraz kojarzę, że miałem taki przypadek radio jakby się trochę zciszyło ,ale nic się więcej nie działo 4 lata po wykonaniu tej modyfikacji i nie doświadczyłem efektu o którym piszecie. ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- J/w - BOSE jest już ładne kilka lat w instalacji i nic się złego nie dzieje. Zmieniarka pod RNS-E ma chyba końcówkę D - nigdy nie sprawdzałem czy czyta mp3 (z powodów podanych powyżej). Niech się koledzy wypowiedzą...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak - ale na żywo to inaczej wygląda... Bardziej jak biały. Tu mam dwa ujęcia - dla nowej RS4 gdzie wygląda bardziej jak to co wkleiłeś (no chyba, że się mylę i jest to srebrny Prisma): Tutaj fajnie widać różnicę między Ibis a Suzuka:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Białego nigdy nie widziałem w PL... ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- Z szarym Daytona mam mieszane uczucia... Żółty Imolla, zieleń Deep i granat Mugello odpadają na starcie. Srebrny Light zbyt nijaki. Srebrny Avus rewelacja ale jakiegoś ciśnienia nie mam. Zostaje czarny Phantom no i podrzucone wcześniej czerwony Misano i niebieski Sprint. Co do lakierów specjalnych - są jeszcze biały Ibis lub szary Suzuka i te są za***iste ale (szczególnie w przypadku tego drugiego) strasznie ciężkie do dorwania. Tak po prawdzie zostaje mi wybór między niebieskim i czarnym (no a że czarny mnie wk... denerwuje już to...)
-
B6 DIVISION
Oj zegary to raczej jeden element - nie dostępny na części.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak pojeździsz kilka lat czarnym to zrozumiesz dlaczego ---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- ...więcej opinii poproszę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sprecyzuj swój wybór przyjacielu
- B7 Crew
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mała ankieta... Który lakier Wam się bardziej podoba: - niebieski Sprint - czerwony Misano - szary Daytona
-
B7 Crew
- B6 DIVISION
A co potrzebujesz Mam do wyciągnięcia historię 3 aut.- B6 DIVISION
Dziękować za namiary:thumbup1:- B6 DIVISION
Coś mi się gdzieś doczytało, że mamy na forum kogoś kto wyciąga historię serwisową za opłatą - możecie przypomnieć kto to? - B6 DIVISION