Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Z uwagi na to, że nie zakładałem instalacji zgodnie z ori rozpiską - nie mogę potwierdzić.
  2. Dobrze, tylko ja tu widzę inny problem. Moje pytanie brzmi czy dokładane bose kompletne z kodowaniem gra tak samo jak oryginalne?? Mi charakterystyka jak gra ori bose bardzo podchodzi ale u mnie po instalacji i kodowaniu gra to bardzo kiepsko. I słuchałem nie tylko radia czy mp3, mam zmieniarkę i na płytach dobrej jakości wypada to słabo w stosunku do ori instalacji. Może coś nie tak ze wzmakiem.... Położyłeś nowe kable sygnałowe i zasilające czy skorzystałeś ze starej instalacji (wiązki)? Jeśli chodzi o wzmak to mam na podmianę jeden ale z a6 i są inne wyprowadzenia więc taki test też trochę nie do końca jest wiarygodny bez przełożenia pinów w kostce. Instalacje kładłem nową. Kable sygnałowe ekranowane, nowe grubsze zasilanie. Skorzystałem tylko z przewodów ze starej wiązki do tylnych głośników. Reszta jest nowa. No to poza wzmakiem nie wiem w czym może tkwić problem.
  3. ee tam amulet ładniejszy Jak by komuś się podobała fotka do kalendarza, właśnie z amuletem to zapraszam http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/maj-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-278093/ Za późno cycu - już zagłosowałem (na Ciebie ). Ale masz rację - Amulet ładniejszy od Misano
  4. Dobrze, tylko ja tu widzę inny problem. Moje pytanie brzmi czy dokładane bose kompletne z kodowaniem gra tak samo jak oryginalne?? Mi charakterystyka jak gra ori bose bardzo podchodzi ale u mnie po instalacji i kodowaniu gra to bardzo kiepsko. I słuchałem nie tylko radia czy mp3, mam zmieniarkę i na płytach dobrej jakości wypada to słabo w stosunku do ori instalacji. Może coś nie tak ze wzmakiem.... Położyłeś nowe kable sygnałowe i zasilające czy skorzystałeś ze starej instalacji (wiązki)?
  5. Kit z nagłośniem... Obok pod siatką zabezpieczona butla z podtlenkiem - teraz to d*pę będzie urywać
  6. Witam dołącze się do pytanie o skladanie lusterek przy zamknięciu dzwi, lub domknięciu okien z pilota. Czy ktoś to ogarnął w jaki kolwiek spośób ? Było by fajnie gdyby po zamknięciu lustra się składały automatycznie Tak jak napisałem - da się to ogarnąć ale nie na fabrycznych gratach. Ale to już temat na inny wątek...
  7. Oj, Grześ - tak jak napisałem... informacyjnie... a tak już poważnie to do avanta b9 to widzi mi sie czerwony. B8 Grześ (pewnie smyknął Ci się paluch ). Gośka się nie zgodzi - to ona będzie ujeżdżać to auto. Dla niej ma być czarne lub ew. białe (i za tą drugą opcją oponuję ).
  8. Oj, Grześ - tak jak napisałem... informacyjnie...
  9. A propos kolorków - nie biorę pod uwagę ale w celach informacyjno/rozrywkowych... Papaya: Daytona: Sprint: Ibis: Imola: Mugelo: Silver (jedyny metalik w zestawie - reszta poza Imolą, to perłowy lakier): Avus: Misano:
  10. Wojtuś... czy mnie stać na RS4 B8. Proszę Cię... Bartek ja cię widze tylko i wylacznię w rs4 b7 cabrio. kolor niebieski ewentualnie czerwony. Grzesiu ale RS Cab to pomyłka na warunki w PL - ile obecnie mamy w ciągu roku dni aby pojeździć z otwartym dachem. No i brak sztywności +200kg dodatkowej masy daje się we znaki. Do tego dochodzi codzienna przydatność (4 miejsca + 0 miejsca w bagażniku z uwagi na składany dach). Cena... trzeba liczyć minimum 50k więcej a i w PL bardzo ciężko to kupić. Teraz dolicz akcyzę i robi się masakra (trochę dużo jak na "dream car" wyprodukowany 7 lat temu). Ja myślę, że jeśli już - to sedan A tak po prawdzie to myślę przede wszystkim nad przesiadką z Avanta B6 na Avanta B8 - konfiguracja... Silnik 2.0TDI or 2.7TDI or 2.0TFSI oczywiście z bezstopniowym automatem (innego nie chcę ). Cenowo stać mnie będzie niestety tylko na wersję przed FL. Wyposażenie - jak najbiedniejszy, żebym miał co robić Kolor - czarny Phantom, biały Ibis, szary Suzuka lub Daytona... ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- To fakt - Papaya pomarańcz to wręcz unikat (nie tylko w Cabrio ale także w pozostałych wersjach nadwozia - chociaż chyba łatwiej go dorwać niż Suzukę).
  11. Wojtuś... czy mnie stać na RS4 B8. Proszę Cię...
  12. Póki co sprawdzam tylko, czy moje faworyzowane odcienie lakieru pokrywają się z Waszymi Nie wiem skąd tu się wplótł wątek RS...
  13. Dzięki Wojtek Poczekam aż wieczorem banda się zleci - będzie więcej głosów
  14. coś w tym jest ,bo teraz kojarzę, że miałem taki przypadek radio jakby się trochę zciszyło ,ale nic się więcej nie działo 4 lata po wykonaniu tej modyfikacji i nie doświadczyłem efektu o którym piszecie. ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- J/w - BOSE jest już ładne kilka lat w instalacji i nic się złego nie dzieje. Zmieniarka pod RNS-E ma chyba końcówkę D - nigdy nie sprawdzałem czy czyta mp3 (z powodów podanych powyżej). Niech się koledzy wypowiedzą...
  15. Tak - ale na żywo to inaczej wygląda... Bardziej jak biały. Tu mam dwa ujęcia - dla nowej RS4 gdzie wygląda bardziej jak to co wkleiłeś (no chyba, że się mylę i jest to srebrny Prisma): Tutaj fajnie widać różnicę między Ibis a Suzuka:
  16. Białego nigdy nie widziałem w PL... ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- Z szarym Daytona mam mieszane uczucia... Żółty Imolla, zieleń Deep i granat Mugello odpadają na starcie. Srebrny Light zbyt nijaki. Srebrny Avus rewelacja ale jakiegoś ciśnienia nie mam. Zostaje czarny Phantom no i podrzucone wcześniej czerwony Misano i niebieski Sprint. Co do lakierów specjalnych - są jeszcze biały Ibis lub szary Suzuka i te są za***iste ale (szczególnie w przypadku tego drugiego) strasznie ciężkie do dorwania. Tak po prawdzie zostaje mi wybór między niebieskim i czarnym (no a że czarny mnie wk... denerwuje już to...)
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj zegary to raczej jeden element - nie dostępny na części.
  18. Jak pojeździsz kilka lat czarnym to zrozumiesz dlaczego ---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- ...więcej opinii poproszę
  19. Sprecyzuj swój wybór przyjacielu
  20. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie wiem czy się śmiejesz, czy cieszysz Bart? Multi to jedyna rzecz jaka nie ruszałem w tym aucie:naughty: Odnośnie "lackerung" - też lubię SPRINT-a
  21. Mała ankieta... Który lakier Wam się bardziej podoba: - niebieski Sprint - czerwony Misano - szary Daytona
  22. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  23. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co potrzebujesz Mam do wyciągnięcia historię 3 aut.
  24. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękować za namiary:thumbup1:
  25. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś mi się gdzieś doczytało, że mamy na forum kogoś kto wyciąga historię serwisową za opłatą - możecie przypomnieć kto to?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.