Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No na pewno nie ustawienia MK. Coś pizgło... temat znany ale nie kojarzę rozwiązania dla tej usterki. Wiem, że dyskutowaliśmy na ten temat...
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Było kilka czerwonych... Amulet, Burgund, Merlot, Misano, Brillant i Piemont. To teraz o który Ci chodzi... Moje osobiste typy to niebieski Mikasziego i czerwień Miedzikosa
  3. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie.
  4. K... krzywo Zdjęcie krzywe, ale przyklejone prosto Sama "6" jest nieco mniejsza niż literki. For Sale: FS: Audi S4 B8 Emblems-V6 T SoCal Fly, just kiddin' - przecie o taką fuszerkę bym Cię nie posądzał
  5. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Są takie sam jak podświetlenie nóg z przodu - lampki pod fotelami są inne.
  6. Nie ma takiej opcji - jeszcze raz powtarzam, wersje szyby nie maja nic wspolnego z pakietem S line. Co do rozkminki wersji tylnej bocznej szyby w Avancie B6... Sa dwie wersje - jedna montowana do lutego 2003 a druga od lutego 2003 (ten podzial dotyczy obu wariantow czyli z listwa ozdobna lub bez). Chcialem ustalic czym sie roznia te dwie wersje szyby. W przypadku sedana wersja bez listwy ozdobnej jest tylko jedna i obowiazuje przez caly okres produkcji nadwozia - natomiast wariant z listwa ozdobna znow ma dwie opcje: do sierpnia 2001 i od wrzesnia 2001.
  7. Odnosnie kosztow: dochodzi jeszcze kasa na utrzymaniu tego auta...
  8. Może do 200... do 300 już potrzebny niezły wkład. Ano pewnie, dlatego 3.0 jest jeszcze fajną opcją. Plusem jest dźwięk To prawda - 3.0 MPI naprawdę fajnie gada. Tylko jak chcesz tym rzeczywiście polatać to będziesz musiał przestawić się na pracę na nieco wyższych obrotach
  9. Może do 200... do 300 już potrzebny niezły wkład.
  10. RS nadal w sferze marzeń... Na ziemię sprowadzają niestety koszty utrzymania tego auta
  11. Idziemy spać...
  12. Branoc, ja też mykam. Trzymaj się haSLO ---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ---------- eres sam się nie kupi Cii kurrrww... miała być tajemnica ---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ---------- ...Ty to jak łopata, zawsze wszystko wyklepiesz. Więcej historii o bliźniaczkach nie będzie - przyjedziesz to będę pracował w ciszy... ---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:02 ---------- eres sam się nie kupi Cii kurrrww... miała być tajemnica ---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ---------- ...Ty to jak łopata, zawsze wszystko wyklepiesz. Więcej historii o bliźniaczkach nie będzie - przyjedziesz to ma być cisza... tak strzeliłem przecież Nawet memeju cytowanie spierdolisz...
  13. Dobra już styknie - bo jutro będzie zjeba, że za dużo napisaliśmy
  14. to zmień sobie na lepsze Nie stać mnie... zbieram na coś innego
  15. ...pierdziele to Polo jak operator na linii do roboty dojeżdża sobie Camaro
  16. No stary widzę że z przylotu na przylot tam dostajesz awans na fury:grin: No widzisz młody - taki awans, że wracam do PL
  17. To jeszcze Wam się pochwalę moim nowym wozidłem i idę lulu... 1.2 TSI - d*py nie urywa ale i tak ogień w porównaniu do Yarisa 1.3. ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ---------- Branoc
  18. Dobra ciemno było - mogły Ci się strony auta popierd....
  19. U mnie też - za***iste czasy. A na spotkaniach klanowych co wódy poszło... A potem hełmy na łeb i na miasto
  20. Tak jak napisałem - nie ma problemu (jak masz wątpliwości do moich rzeczywistych intencji to podpytaj chłopaków). wątpliwości nie mam żadnych tak tylko się droczę Przyjedziesz - wywalimy skrzynkę, rozbiorę, zobaczę co się stało, zrobię kosztorys i wtedy podejmiesz decyzję co dalej...
  21. http://memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Bartek+przylatuje+5+lipca&insbox2=nareszcie+wyrezamy+lusterko&insbox3=15424&fin=1 Tak pier****** a i tak znów nie przyjedziesz Teraz przyjadę Ps Bartek nie chwaliłeś się że naparzałeś w RTWC kiedyś A były takie 2 lata - chyba stronka jeszcze jest...
  22. To było mistrzostwo świata... A jaki ździwiony był :polew::polew:
  23. Tak jak napisałem - nie ma problemu (jak masz wątpliwości do moich rzeczywistych intencji to podpytaj chłopaków).
  24. http://memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Bartek+przylatuje+5+lipca&insbox2=nareszcie+wyrezamy+lusterko&insbox3=15424&fin=1 Tak pier****** a i tak znów nie przyjedziesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.