Treść opublikowana przez Bart-S
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Było kilka czerwonych... Amulet, Burgund, Merlot, Misano, Brillant i Piemont. To teraz o który Ci chodzi... Moje osobiste typy to niebieski Mikasziego i czerwień Miedzikosa
- B7 Crew
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
K... krzywo Zdjęcie krzywe, ale przyklejone prosto Sama "6" jest nieco mniejsza niż literki. For Sale: FS: Audi S4 B8 Emblems-V6 T SoCal Fly, just kiddin' - przecie o taką fuszerkę bym Cię nie posądzał
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
K... krzywo
- B7 Crew
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Nie ma takiej opcji - jeszcze raz powtarzam, wersje szyby nie maja nic wspolnego z pakietem S line. Co do rozkminki wersji tylnej bocznej szyby w Avancie B6... Sa dwie wersje - jedna montowana do lutego 2003 a druga od lutego 2003 (ten podzial dotyczy obu wariantow czyli z listwa ozdobna lub bez). Chcialem ustalic czym sie roznia te dwie wersje szyby. W przypadku sedana wersja bez listwy ozdobnej jest tylko jedna i obowiazuje przez caly okres produkcji nadwozia - natomiast wariant z listwa ozdobna znow ma dwie opcje: do sierpnia 2001 i od wrzesnia 2001.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Odnosnie kosztow: dochodzi jeszcze kasa na utrzymaniu tego auta...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może do 200... do 300 już potrzebny niezły wkład. Ano pewnie, dlatego 3.0 jest jeszcze fajną opcją. Plusem jest dźwięk To prawda - 3.0 MPI naprawdę fajnie gada. Tylko jak chcesz tym rzeczywiście polatać to będziesz musiał przestawić się na pracę na nieco wyższych obrotach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może do 200... do 300 już potrzebny niezły wkład.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
RS nadal w sferze marzeń... Na ziemię sprowadzają niestety koszty utrzymania tego auta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Idziemy spać...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Branoc, ja też mykam. Trzymaj się haSLO ---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ---------- eres sam się nie kupi Cii kurrrww... miała być tajemnica ---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ---------- ...Ty to jak łopata, zawsze wszystko wyklepiesz. Więcej historii o bliźniaczkach nie będzie - przyjedziesz to będę pracował w ciszy... ---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:02 ---------- eres sam się nie kupi Cii kurrrww... miała być tajemnica ---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ---------- ...Ty to jak łopata, zawsze wszystko wyklepiesz. Więcej historii o bliźniaczkach nie będzie - przyjedziesz to ma być cisza... tak strzeliłem przecież Nawet memeju cytowanie spierdolisz...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra już styknie - bo jutro będzie zjeba, że za dużo napisaliśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zmień sobie na lepsze Nie stać mnie... zbieram na coś innego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...pierdziele to Polo jak operator na linii do roboty dojeżdża sobie Camaro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No stary widzę że z przylotu na przylot tam dostajesz awans na fury:grin: No widzisz młody - taki awans, że wracam do PL
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jeszcze Wam się pochwalę moim nowym wozidłem i idę lulu... 1.2 TSI - d*py nie urywa ale i tak ogień w porównaniu do Yarisa 1.3. ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ---------- Branoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra ciemno było - mogły Ci się strony auta popierd....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie też - za***iste czasy. A na spotkaniach klanowych co wódy poszło... A potem hełmy na łeb i na miasto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jak napisałem - nie ma problemu (jak masz wątpliwości do moich rzeczywistych intencji to podpytaj chłopaków). wątpliwości nie mam żadnych tak tylko się droczę Przyjedziesz - wywalimy skrzynkę, rozbiorę, zobaczę co się stało, zrobię kosztorys i wtedy podejmiesz decyzję co dalej...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Bartek+przylatuje+5+lipca&insbox2=nareszcie+wyrezamy+lusterko&insbox3=15424&fin=1 Tak pier****** a i tak znów nie przyjedziesz Teraz przyjadę Ps Bartek nie chwaliłeś się że naparzałeś w RTWC kiedyś A były takie 2 lata - chyba stronka jeszcze jest...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To było mistrzostwo świata... A jaki ździwiony był :polew::polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jak napisałem - nie ma problemu (jak masz wątpliwości do moich rzeczywistych intencji to podpytaj chłopaków).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Bartek+przylatuje+5+lipca&insbox2=nareszcie+wyrezamy+lusterko&insbox3=15424&fin=1 Tak pier****** a i tak znów nie przyjedziesz