Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Ja... Ja .. właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... Karol... ... wlasnie Twoje piwo otwarłem... ...otfożyłem chyba...
  2. Ja... Ja .. właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... Brawo Karol! Szykuje się nam kolejny specjalista na forum - brakowało kogoś od V6 TDI
  3. Bo teraz na wsi jest moda na ronda... A tam wiesz - karty rowerowe zdawali na początku lat 90' to i teraz konsternacja. Co niektórzy nie przejmują się rondem tylko walą na wprost - tak jak wcześniej główna droga była
  4. ...oj jak my w końcu się na wspólne balety wybierzemy to będzie wesoło
  5. Slo ciągle podpadasz - wczoraj sweet focia ze wzrokiem utkwionym w kakao koleżanki... Dziś jakieś insynuacje dot. zabawy w kelnera. Ja nie wiem...
  6. Leży w garażu albo w szufladzie u mnie w pokoju...
  7. Niby tak ale... chcesz wydać 150zł i sprawdzić czy wydać 200zł i mieć pewność...?
  8. Tomek pewnie chodziło Ci o Marte albo Agę A co tu po imionach. Foty dawaj to zaraz się wyjaśni
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica). Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt. Rozwiń myśl... Wiem że wkładałeś wahacze z Lemfordera, źle się na tym jeździ? Dzieje się coś? Powiadają że czasem widać zeszlifowane nr ori.. Nie wiem ile w tym prawdy. Sam zakladałem Lema i wiem że nie wytrzyma to 300kkm ja ori od nowości.. I jakoś nie wydaje mi że jakbym kupił te wahacze w ASO to były by jakieś lepsze. Ale na jakiej podstawie Ci się wydaje Tomku? Założyłeś ori? ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- Nie mówię o jakiejś kosmicznej różnicy... Ale jednak jest. Może akurat zawieszenie nie jest dobrym przykładem - laik nie wyczuje różnicy. Ale jeśli chodzi o jakość produktu to może nie aż tak skrajnie ale mniej więcej - zobacz zestawy rozrządu AM a ori i ich podatność na usterki. Inne przykłady... Termostaty lub choćby pieprzony czujnik stopu... Polityka jakości produktu AM vs. dealer to zupełnie inna bajka.
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica). Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt. Rozwiń myśl... Wiem że wkładałeś wahacze z Lemfordera, źle się na tym jeździ? Dzieje się coś? Powiadają że czasem widać zeszlifowane nr ori.. Nie wiem ile w tym prawdy. Sam zakladałem Lema i wiem że nie wytrzyma to 300kkm ja ori od nowości.. I jakoś nie wydaje mi że jakbym kupił te wahacze w ASO to były by jakieś lepsze. Ale na jakiej podstawie Ci się wydaje Tomku? Założyłeś ori? ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- Nie mówię o jakiejś kosmicznej różnicy... Ale jednak jest.
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica). Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt. Rozwiń myśl...
  12. Na tej samej zasadzie jak wyżej (alternatywa = oryginalny zestaw memo).
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dlatego u siebie mam zwykły znaczek audi I to jestem w stanie zrozumieć ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- Oczywiście Tomku. Twoje auto i Twoje decyzje...
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dlatego u siebie mam zwykły znaczek audi Można sobie tłumaczyć - przecież to hamulce od S to blaszka może być. Więc jak body zakładacie z Sy to też można pizgać emblemat Tyle, że na skrzyżowaniu nadal będzie kle-kle-kle-kle...
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kur... nie wierzę, emblematy S w dieslach...
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...ale co, do 1.9 będziesz je zakładał?
  17. Aby zrobić to poprawnie i jeszcze bardziej jej nie powyginać trzeba zdjąć tapicerkę drzwi, odkręcić górną ramkę i od strony wewnętrznej wyciągnąć spinki trzymające listwę. hmm ale czarna zwykła listwa nie jest mocowana na spinkach , one są wciskane To prawda ale ciężko ją ściągnąć bez wygięcia (moje zdjęte nie były już idealne).
  18. Przypadek - handlarze wyceniają jak im się podoba...
  19. Rafał - sam robiłem te opisy więc nie dyskutuj...
  20. Aby zrobić to poprawnie i jeszcze bardziej jej nie powyginać trzeba zdjąć tapicerkę drzwi, odkręcić górną ramkę i od strony wewnętrznej wyciągnąć spinki trzymające listwę.
  21. Coś się nagrzebało przez weekend - pisz do aminów albo Hugo.
  22. Czy naprawdę tak trudno jest zerknąć na listę w pierwszym poście i dobrać moduł o takiej samej funkcjonalności lub lepszej? ...BG, BH, BJ, BM, BP, BR, BS, CA, CB, CC, CD, CE, CJ, CL, CN lub CR (proponuję od razu wybrać moduł obsługujący pakiet oświetleniowy na wypadek gdyby kiedyś zwidziało Ci się dołożyć).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.