Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...i jutro ładnie raport, że wszystko działa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nieważne jaki kolor - tnij przewód podłączony do pinu 1 włącznika świateł i podłącz mu kabel który zostawiłem luzem. To co uciąłeś i zostaje bez podłączenia, zaizoluj i schowaj gdzieś na słupku A aby się nie walało. Kabel przy pinie 1 utnij w odpowiedniej odległości od kostki - abyś miał miejsce na połączenie przewodów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ten kabel który puściłem z MCE do włącznika świateł i zostawiliśmy go na moment gdy dostaniesz włącznik AUTO - zmostkuj go z pinem/kabelkiem 1 we włączniku świateł i układ powinien zadziałać. Oprócz tego zrób mostek we włączniku świateł między pinami 7 i 16 (tym samym zasilisz diodę AUTO).---------- Post dopisany at 01:51 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ---------- ...generalnie za dużo wersji tam wymyślałeś i teraz już nie pamiętam jak dokładnie wygląda instalacja. Szykowałem ją pod solo C/LH. Poziomowania nie ruszałem - najważniejsze dla niego są piny 2 (szaro/fioletowy) i 3 (szaro/żółty) więc te powinny być na swoim miejscu (jutro sprawdź).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co dokładnie nie działa? Podświetlenie 0/1? Ikona C/LH czy sama funkcja?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kompletnie brak czasu... Za dużo się dzieje.---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:23 ---------- Instalację mamy gotową bo regulacji lamp nie wywalałem wystarczy przepiąć piny. Zaraz to ogarnę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...dobranoc Inaczej są piny - trzeba poprzekładać znów...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ba - fajnie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja generalnie Blizzarda bardzo lubię - wszystkie części Starcrafta, Diablo i Warcrafta (ale bez WoW bo na to nie mam czasu) mam na półce Zbieram od lat '90
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3maj się Mr. V
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.... ---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- No w końcu się uspokoiło Kończymy ? Mogę wracać do Starcrafta? 2 ? SCII: Flashpoint - książkę czytam Tomku ---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:59 ---------- Heart of Swarm ukończone w jakiś tydzień po premierze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.... ---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- No w końcu się uspokoiło Kończymy ? Mogę wracać do Starcrafta?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Branoc VolvoMAN
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
misano czy sprint ;D ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- Pa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ch.. z plastdipem - na detaling zawsze do Ciebie podjadę. Szykuj się chyba na ceramikę rs4 b8 na szwedzkich blachach No jak mi jakiś Szwedek pożyczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kur... jakbym Endrju słyszał Endrju komandosa ? No ba - wpadnie do PWR w lipcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I tak najlepsza jest DIABELSKA
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kur... jakbym Endrju słyszał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo zadajesz za trudne pytania:grin: Może to by trzeba po jakiemu szwedzku zadać pytanie Va er klokan i teraz wszyscy translator klik, klik LOL nic sprośnego nie znam - same grzecznościowe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No jakaś wizytówka firmy musi być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ch.. z plastdipem - na detaling zawsze do Ciebie podjadę. Szykuj się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pierwsze Audi z którym się ścigałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo zadajesz za trudne pytania:grin: Może to by trzeba po jakiemu szwedzku zadać pytanie Va er klokan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O kurde to rocznica była (już) wczoraj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie mogłem wyczuć dlatego pytam. Też się cieszę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Narzekasz czy stwierdzasz fakty