Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Prezentuje się ładnie i wygląda na zadbane
-
B6 DIVISION
ogólnie fotele no ifurka tez niczego sobie 112000 przebiegu??? Józek zmienia? Ale widzę, że przy kolorze zostaje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzę jednogłośni jesteście... Arki mi przysłał SMS-a: też niebieski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra - ostatni quiz... bo nie mogę się zdecydować, tzn. wydaje mi się... Eszz... Misano czy Sprint - ostatecznie...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Tak. Załóż pin i zrób mostek z czarno/niebieskim kabelkiem na pinie 8.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czekaliśmy na Ciebie trzodowniku stada Ja tu już czekam od 20
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie poznaję Towarzystwa... Wczoraj taka wena a dziś No chyba, że dopiero się zacznie
-
B6 DIVISION
...no. Nieźle porobił w ostatnim czasie
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Zacznij od bezpieczników a potem się zobaczy.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Zacznij od sprawdzenia czy bezpieczniki 5 i 17 są OK.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bo jesli to mechanika to bledow nie bedzie - po powrocie do PL (za 2 tygodnie). Moge sie zajac Twoja skrzynia.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
No to rzeczywiscie nie jest to objaw na dwumas. Silnik OK? Pompki sprawdzone?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
W jakich warunkach drogowych mialo miejsce opisywane przez Ciebie telepanie silnikiem?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Skrzynia mogla sie uszkodzic od dwumasu - aby ocenic jego stan, musialbym go zobaczyc (bo dla Ciebie a dla mnie "nie wyglada najgorze" to moze oznaczac cos zupenie innego ).
-
A4 B6 - czarny sedan by Zimny75
Potwierdzam - skrzynka sprawdzona, olej ATF wymieniony (nie mialem sie do czego przyczepic ). Aktualny wlasciciel zalapal bakcyla wiec auto zarowno dopierszczone modami i jak i ogolnie zadbane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hahaha, mam tak samo Dobranoc - do jutra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dzięki - przesiadam się na bene
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Branoc Dobra, też mykam... Znów nap... stron- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Branoc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To je to - mistrzostwo świata!!!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:Mustangiem albo Dodgem bym nie pogardził też A jeśli truck to troszkę mniejszy ale koniecznie V8 - dokładnie taki jak ma Vario tylko w wersji SVT:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale kuźwa nie mogę znaleźć...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...i jeszcze słit focia na dobranoc ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- Gdzieś był motyw z pijanym kolesiem - też fotka wrzucona na portal i zaczęło się wymyślanie. Najlepszy gag jaki widziałem - tylko nie mogę znaleźć...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rafciu kupuj Oferta - Audi A4 - Auto świeżo sprowadzone z Niemiec stan techniczny jak i wizualny bardzo dobry,wnetrze bardzo czyste i zadbane ,klimatyzacja,2x elek wolałbym zeżreć te siano:facepalm: są maniacy żeby zaistnieć w świecie motoryzacji Są różne szkoły... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00