Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Prezentuje się ładnie i wygląda na zadbane
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ogólnie fotele no ifurka tez niczego sobie 112000 przebiegu??? Józek zmienia? Ale widzę, że przy kolorze zostaje
  3. Widzę jednogłośni jesteście... Arki mi przysłał SMS-a: też niebieski
  4. Dobra - ostatni quiz... bo nie mogę się zdecydować, tzn. wydaje mi się... Eszz... Misano czy Sprint - ostatecznie...
  5. Tak. Załóż pin i zrób mostek z czarno/niebieskim kabelkiem na pinie 8.
  6. Czekaliśmy na Ciebie trzodowniku stada Ja tu już czekam od 20
  7. Nie poznaję Towarzystwa... Wczoraj taka wena a dziś No chyba, że dopiero się zacznie
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...no. Nieźle porobił w ostatnim czasie
  9. Zacznij od bezpieczników a potem się zobaczy.
  10. Zacznij od sprawdzenia czy bezpieczniki 5 i 17 są OK.
  11. Bo jesli to mechanika to bledow nie bedzie - po powrocie do PL (za 2 tygodnie). Moge sie zajac Twoja skrzynia.
  12. No to rzeczywiscie nie jest to objaw na dwumas. Silnik OK? Pompki sprawdzone?
  13. W jakich warunkach drogowych mialo miejsce opisywane przez Ciebie telepanie silnikiem?
  14. Skrzynia mogla sie uszkodzic od dwumasu - aby ocenic jego stan, musialbym go zobaczyc (bo dla Ciebie a dla mnie "nie wyglada najgorze" to moze oznaczac cos zupenie innego ).
  15. Potwierdzam - skrzynka sprawdzona, olej ATF wymieniony (nie mialem sie do czego przyczepic ). Aktualny wlasciciel zalapal bakcyla wiec auto zarowno dopierszczone modami i jak i ogolnie zadbane
  16. Hahaha, mam tak samo Dobranoc - do jutra
  17. Nie dzięki - przesiadam się na bene
  18. Branoc Dobra, też mykam... Znów nap... stron
  19. To je to - mistrzostwo świata!!!
  20. :Mustangiem albo Dodgem bym nie pogardził też A jeśli truck to troszkę mniejszy ale koniecznie V8 - dokładnie taki jak ma Vario tylko w wersji SVT:
  21. no ale kuźwa nie mogę znaleźć...
  22. ...i jeszcze słit focia na dobranoc ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- Gdzieś był motyw z pijanym kolesiem - też fotka wrzucona na portal i zaczęło się wymyślanie. Najlepszy gag jaki widziałem - tylko nie mogę znaleźć...
  23. Rafciu kupuj Oferta - Audi A4 - Auto świeżo sprowadzone z Niemiec stan techniczny jak i wizualny bardzo dobry,wnetrze bardzo czyste i zadbane ,klimatyzacja,2x elek wolałbym zeżreć te siano:facepalm: są maniacy żeby zaistnieć w świecie motoryzacji Są różne szkoły...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.