Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. To albo zapomnieliście wspomnieć o tym drobnym fakcie albo ja nie doczytałem
  2. To podaj mi kolory jakie są w 4 i 8.
  3. A to sprężyny nie są nowe?
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W oryginale? Nie wydaje mi się... http://s17.postimg.org/z54iy3o5n/3334514801.jpg http://s17.postimg.org/mp7t4cutn/3334514801_1.jpg Jesteś pewien że nie malowany? ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ---------- ...nie rzeczywiście - inny numer katalogowy: Ksenon w S4 ma na końcu M. ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- ...w takim wypadku tak jak sugerujecie w przypadku S pozostaje kiknąć na soczewkę
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ksenon ma srebrny środek tak jak zwykła soczewa. ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- W oryginale? Nie wydaje mi się...
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patrzysz na kolor w środku reflektora - jeśli jest grafit (jak na zdjęciu) to jest to BiX.
  7. Kolego wyciągnij to z tych sprężyn jeśli życie Ci miłe. Zastanów się w jakim zakresie ugina się teraz sprężyna. Tam gdzie masz gumę sprężyna nie pracuje wcale, całe naprężenie idzie tam gdzie tej gumy nie ma. Jak ta sprężyna pęknie to nie chce myśleć co się stanie. Takich rzeczy się nie montuje dla własnego bezpieczeństwa, to jest kolejny wymysł sprzedawców !!!! Co do tematu, u mnie po montażu sprężyn h&r także tył jest wizualnie niżej niż przód. Na zawiasie 1bv również była ta różnica. Ja akurat mam felgi 18" i nie widać tego aż tak jak u Mariusza. Bartku a ty wymieniałeś coś jeszcze u siebie podczas zmiany sprężyn. Tak się trochę zastanawiam, co ma odbijak do tego jak auto siedzi. Przecież to ma za zadanie przyjęcie uderzenia jak auto za mocno siądzie np. na jakiejś hopie tak żeby amor nie wchodził do końca. Chyba że mylę pojęcia Tak patrze w etce i jest tam jakaś podkładka na górze sprężyny. Jak zmienialiśmy sprężyny u Mariusza to jakoś tego nie kojarzę. Nakładki sprężyny góra/dół były ale podkładka..... http://s9.postimg.org/ivu44jet7/Bez_tytu_u.jpg Funkcję odbijaka znam ale faktem jest - że jak zmieniałem, to odbijak miał inną wysokość. Tak jak napisałem - nie znam powodu, dlatego szukam. To jeden z tropów. Bartek jest mozliwe zebym nie mial tego odbijaka-elementu ktory widac na sreenie Marka? Jak wyciagalismy razem fedry to ani Marek ani ja nie kojarzymy zeby nad guma byl taki element plaski osobno. Raczej niemożliwe. Trzeba poszukać fotek z wymiany tylnego zawieszenia u mnie - bodajże była tam fotka porównująca odbijaki (jest gdzieś w moim temacie).
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ksenon w S4 B6 był standardem - za BiX trzeba było dopłacić.
  9. a przypomnij mi tylko co jest na kanale 8?? bo już nie chce mi się iść i sprawdzać To jest programowa aktywacja/deaktywacja Homepilota... 3 jak go nie ma a 255 jak jest.
  10. Yep. Aby tego nie było - potrzebny jest mostek. no właśnie... czyli odłączenie pinu bose nie ma tu nic do rzeczy Dokładnie. ---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- ...w przypadku RNS-E trzeba jeszcze zakodować wartość 3 w adaptacjach na kanale 8.
  11. Yep. Aby tego nie było - potrzebny jest mostek.
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to teraz czekamy...
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odpowiedniej grubości nasadka + mała grzechotka i nie ma problemu Co to znaczy wszystko dobrze? Spodziewałeś się mułu na stykach ? Czasem troszkę syfu/śniedzi wystarczy aby przekaźnik wariował. Wyczyściłeś i zamontowałeś to teraz czekaj co się będzie działo.
  14. Mikaszi a pin bose podpinałeś czy nie?? Strzelam, że nie - i ja też nie podłączyłem.
  15. Sprawdze elektryke wieczorem (siedze w pracy teraz).---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ---------- Dobra. Przed katem sondy są takie same - za, są różne... Z sondy wtyczki nie wyciągniesz - wykręca się czujnik razem z konektorem a łącznik czyli kostka jest w komorze silnika (uchwyt na ścianie grodziowej). Obie wtyki są 4 pinowe - sonda lewa ma brązową kostkę (kostka na ścianie za zbiorniczkiem płynu chłodniczego) a prawa zieloną (druga strona komory gdzieś za rurą ssącą). Znajdź te wtyki i sprawdź ruszając przewodem (druga osoba w kanale) czy kabel nie dostał "crossa" za katem
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyczyść styki i zamontuj - jak znów będzie wywalać to podmień przekaźnik z innego AVF. Barts moze bedziesz wiedział ktory bezpiecznik odpowiada za sterowanie komputerem?? NR 12 gniazdo diagnostyczne 10A ?? Bezpiecznik nie steruje komputerem Co najwyżej może go zasilić... ECU zasila kilka bezpieczników - jeden z nich jest tam gdzie przekaźnik świec (pierwszy na wewnętrznej ściance licząc od frontu auta). własnie chodzi mi zasilanie ecu to bedzie ten 12?? Wyjaśnij może o co chodzi bo inaczej to pytanie o bezpiecznik takie z d*py...
  17. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak - szyba tylna w Avancie B6 i B7 jest taka sama:- 8E9 845 501 E (zwykła) - 8E9 845 501 F (szkło ognioodporne)
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BONBARSZCZ
  19. Tego nie wiem. Jak uda Ci się odczytać nr z wtyczek sond to powiem Ci czy są dobrze "wtyknięte".
  20. Miernikiem - na spocie ktoś Ci ogarnie...
  21. Ja pier....
  22. Kolego wyciągnij to z tych sprężyn jeśli życie Ci miłe. Zastanów się w jakim zakresie ugina się teraz sprężyna. Tam gdzie masz gumę sprężyna nie pracuje wcale, całe naprężenie idzie tam gdzie tej gumy nie ma. Jak ta sprężyna pęknie to nie chce myśleć co się stanie. Takich rzeczy się nie montuje dla własnego bezpieczeństwa, to jest kolejny wymysł sprzedawców !!!! Co do tematu, u mnie po montażu sprężyn h&r także tył jest wizualnie niżej niż przód. Na zawiasie 1bv również była ta różnica. Ja akurat mam felgi 18" i nie widać tego aż tak jak u Mariusza. Bartku a ty wymieniałeś coś jeszcze u siebie podczas zmiany sprężyn. Tak się trochę zastanawiam, co ma odbijak do tego jak auto siedzi. Przecież to ma za zadanie przyjęcie uderzenia jak auto za mocno siądzie np. na jakiejś hopie tak żeby amor nie wchodził do końca. Chyba że mylę pojęcia Tak patrze w etce i jest tam jakaś podkładka na górze sprężyny. Jak zmienialiśmy sprężyny u Mariusza to jakoś tego nie kojarzę. Nakładki sprężyny góra/dół były ale podkładka..... http://s9.postimg.org/ivu44jet7/Bez_tytu_u.jpg Funkcję odbijaka znam ale faktem jest - że jak zmieniałem, to odbijak miał inną wysokość. Tak jak napisałem - nie znam powodu, dlatego szukam. To jeden z tropów.
  23. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdź.
  24. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obudowę ECU da się odkręcić bez ściągania podszybia jak masz odpowiednie narzędzia Nie wiadomo czy to świeca, czy przekaźnik czy wiązka - nie będę wróżył. Po prostu trzeba sprawdzić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.