Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Siemian - Ty się zainteresuj lepiej swoim wątkiem ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- ...tam się tera dzieje
  2. wpadnij do mnie to dam ci do potrzymania:decayed:
  3. Dla mnie może nie c**jnia ale rzeczywiście... kratownica za duża troszkę (no offence ).
  4. Byle nie do kanału ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- Druzgocąca oferta spełniająca Twe marzenia (3345975954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. Spoko - będziesz trzymał palniki
  6. Dobranoc.
  7. Zaraz odczytam, mam tu nawałnicę... klimę dopiero opowiedziałem ... Ważne, że opowiedziałeś
  8. Przestań, on już powiedział, że nie będzie grał na tamburynie...
  9. Zawsze coś nowego... a nie ciągle tylko te heble zauważcie jedną prawidłowość...... i jedno i drugie się przegrzewa u niego To wszystko wina masy... dwu-masy
  10. Zawsze coś nowego... a nie ciągle tylko te heble
  11. Zaraz odczytam, mam tu nawałnicę...
  12. Nie mozesz uzyc CAN navi bo to nie ta magistrala danych - w aucie sa 3 rozne CAN. Modul haka potrzebuje szyny komfort a CAN navi to infotainment. W takim razie z kabelkami lecisz na slupek A i tam w wiazkach musisz odnalezc (po kolorach) interesujace Cie przewody. Zwroc uwage na to ze zolt/zielony a zielono/zolty to nie to samo. Czerwono/czarny - jesli wychodzi z kostki 14-pin to jest to kabel do wlacznika swiatel stopu (mostkujesz sie z takim samym kolorem w wiazce lewej tylnej lampy). Pozostale kable sprawdze wieczorem bo cos mi kolory nie pasuja (sprawdz z jakich pinow wychodza pozostale kable ktorych nie masz podlaczonych - zajme sie tym wieczorem).
  13. Potrzebna wtyczka 6 pin to: 8E0 971 636. Do tej kostki potrzebne będą piny: 1x 000 979 242 E to kabel o przekroju 2,5mm i 2x 000 979 026 E to kabel o przekroju 0,5mm. Razem masz z tego zestawu 6 pinów ale tylko 5 wykorzystasz: 2 grubsze kable to zasilanie z bezpiecznika i masa. Pozostałe 3 to CAN i zasilanie postacyjce. Teraz połączenie... trzy ucięte brązowe przewody to masa - zmostkuj je i podłącz pod najbliższy dostępny punkt śrubowy (będzie coś na słupku D). Jeśli masz parktronic to wykorzystujesz jego CAN, jeśli nie, to ciągniesz kable na przód auta i szukasz odpowiednich przewodów na słupku A. Zasilanie po stacyjce również bierzesz z wiązki PDC (jak nie ma, to kable na przód auta). Zasilanie stałe czyli bezpiecznik S27 musisz dołożyć. Masa dowolna.
  14. Niezły tygrys
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak już zacząłeś to może rozwiń krótko temat Nie wiem co "mikaszi" ma na mysli ale u siebie mam odlaczony EGR w ten sposob , ze ta wygieta metalowa rurka , ktora laczy kolektor wydechowy z zaworem EGR zostala usunieta , otwory po tej rurce czyli w kolektorze wydechowym oraz w samym zaworze EGR zostaly zslepione specjalna docieta na wymiar blaszka (mozna takie gotowe blaszki kupic na Alledrogo za kilka groszy) oraz wezyk gumowy podcisnienia zostal odlaczona od EGR-u i klapa gaszaca zostaje nie ruszona. ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- Chyba od rocznika 2004 EGR trzeba odlaczyc programowo gdyz bedzie sie palic kontrolka "engine check" A co z 2 dziurkami po bokach egr pod "gruszka" ich nie trzeba zaslepic ? Bynajmniej Ja nic z tymi dziurkami nic nie robilem , nic tam nie zatykalem itp. Przez te otwory nc nie cieknie tak wiec ich nie ruszalem , moze dlatego gdyz jak odlanczalem EGR to go wogole wymienilem gdyz tez bardzo tanio udalo sie kupic nowke sztuke na Ebayu bo sprzedawca napisal , ze pasuje tylko do VW T4 i nikt wiecej nie byl tym zaitersowany Tak wiec tylko wywalilem metalowa rurke , zaslepilem otwory w kolektorze i w EGR i dolaczylem podcisnienie. U kumpla w aucie owe otwory zaslepilem wciskajac troche silikonu do kazdej z dziurek gdyz probuwalismy zrobic jak u nie ale z jego EGR-u po paru kilometrach jazdy wyciekal olej tymi dziurkami a teraz jest ok. ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- Pany jak rezacie wszystkie przelaczniki w drzwiach i do swiatel w chromie to moze bedziecie zaiteresowani For 09,10,11,12 Audi A5 Q5 A4 A8 Car Interior Decoration-in Stickers from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com Oj za dużo chromu jak dla mnie
  16. Przód ma 8E0 413 031 CP a tył... Nie pamiętam jakie S-ka ma zawieszenie: 1BD?
  17. Tutaj antena mi nie zbiera Vario
  18. Got it slo... ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------
  19. tak, to ja. jak zobaczyłem tamten podmokły teren to zrezygnowałem Nie skojarzyłem Cię niestety ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- To podaj mi kolory jakie są w 4 i 8. we wlaczniku czy panelu ? ogolnie nie pisze ktory jest ktory w panelu to zrobie fote W panelu. OK to zrób nową rozpiskę.
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja dopiero teraz przyjrzałem się fotce... Zobaczyłem grafit i klepłem BiX - a soczewa jest ewidentnie mniejsza. My fault

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.