Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. No i odświeżamy bo dawno nic się nie działo Miały być INTERLAGOS a ostatecznie wpadły SAMAKAND (8J x 18" ET44 z oponami 235/40). Tutaj oczywiście podziękowania dla Roberta, który znajduje mi takie wynalazki Myślałem, że będzie potrzebny dystans ale całkiem ładnie wypchnęło koło w okolice rantu.
  2. Nie - strefa czasowa jest ta sama Jestem w Szwecji, miejscowość Lulea.
  3. Jeśli masz wersję pilota z B6 to możliwe, że działa z MK z B7 - nie wiem czy ktoś próbował...
  4. Tak jak mnie RNS poprowadzi Tomku zebys w Szwecji nie wylądował he he he LOL yebany przewidział
  5. ...bezpiecznik sprawdzony? tak zielony to jeszcze nie jestem, zamówiłem kabel zwykły kkl i przez polski vad 4.9 nie połączyłem sie z modułem dopiero instalka vaga 311 pomogła mam win7 64 wg. tego mam moduł 8E0 959 433 BP jest z podmianki nie wiem co było wcześniej a wyposażenia ori alarm, 5D1czyli 433mhz, korby z tyłu i pakiet oświetlenia na nogi który nie działa a przed wymianą modułu działał dzisiak zauważyłem że bagażnik sie nie zamyka po przekroczeniu pewnej predkości ( wszytkie drzwi zamykają sie powyżej 20km/h) teraz pytanie jak to włączyć wchodzimy w 07 czyli CODING czy w adaptacje z góry dzięki za pomoc ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- doczytałem że moduł jest z B7 ? ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- jeszcze jedno pytanie, jak sprawdzić jaka mam wersje centralnego zamka bo musze zamówić AJ albo BD Bartek wszystko ładnie opisał w pierwszym poście, zamykanie bagażnika itp. robisz w kodowaniu dodając wartości, a w adaptacji to np. oświetlenie przestrzeni nóg, domykanie szyb. Ty masz w opisie rok 2003 więc masz II wersje centralnego, czyli nie AJ tylko moduł BD musisz sprawić (zresztą pisałem Ci to przy Twoim zapytaniu wyżej że masz II wersję). Sławek wstawiam skan wlepy z ks. serwsowej zrozumiesz w czym problem, auto mam z PL produkcja 2002 ale odebrana 2003 miesiac 07 i teraz badz tu madry jaki jest modul centralnego http://s17.postimg.org/v4zkzn5yj/IMG.jpg pisałem juz do Bartka moze on cos pomoze dlatego pisałem jak sprawdzic werscje centralnego? Widzę że Bartek Ci na PW odpisał, więc zapewne Ci to ładnie opisał. Myślę że się nie mylę i napisał Ci że masz II wersję, choć w Twoim skanie zakryłeś nr VIN, gdzie tą tajemnicę można odkryć, ale jeśli auto jest z lipca(co widać z wlepki) to na pewno tak jest bo od lipca 2002(kolejny rok modelowy) była ta II wersja, więc wierzę że miałeś niepewność czy się łapiesz już do II wersji centralnego. Skoro założył MK z B7 i hula z jego kluczykami to spokojnie może brać inny moduł z B7 full opcję i będzie też działać.
  6. Torx musi mieć otwór na środku - zerknij na śrubę LMM to będziesz wiedział o co mi chodzi.
  7. Najpierw się w prawidłowy klucz zaopatrz bo LMM nie jest przykręcony zwykłym torxem
  8. Odpisałem na PW - nie chce mi się drugi raz tutaj płodzić
  9. Nie znam procedur ale myślę, że można by zrobić dźwignię na skrzyni w okolicach poduszki i obserwować jak się zachowuje (czy przy powrocie do bazowej pozycji coś wali czy nie - podobnie jak sprawdzasz wahacze). Myślę, że wzrokowa i dotykowa kontrola poduszki też nie pozostaje bez znaczenia. Najlepiej będzie jak zajrzysz pod auto i skonfrontujesz to co napisałem z oględzinami - wtedy załapiesz o co mi chodzi.
  10. Nie jestem specem od manuali ale jak dla mnie rama pomocnicza przy skrzyni to pikuś... Podpierasz czymś skrzynię (podnośnik, żaba - cokolwiek) tak aby skrzynia miała oparcie po demontażu ramy pomocniczej która trzyma jej zadek. Teraz odkręcasz 6 śrub którymi rama jest montowana do podwozia (po 3 śruby na stronę). Potem odkręcasz poduszkę od skrzyni i wyciągasz ją razem z ramą. Poduszka jest przymocowana do ramy dwoma śrubami. Generalnie prościzna i nie widzę w tym nic trudnego - 30 minut roboty. Wydaje mi się, że bez problemu powinieneś zrobić to sam... Podaj mi jeszcze oznaczenie silnika, skrzyni i VIN. ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- Aby wyjąć ramę pomocniczą przy Q musiałbyś zdemontować łączniki wydechu aby go rozdzielić - śruby będą zawalone więc może nie wyciągaj go całkowicie tylko przesuń w tył, oprzyj o wydech i wykręć poduszkę.
  11. Jest jeszcze płaski klucz 17 i gięty 16/17.
  12. Wszędzie te paparazzi Wojtek zerknij do auta czy gdzieś nie zostały dwie końcówki których używaliśmy - torx 27 i krzyżak.
  13. Spoko - jestem w domu. ---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- Powinien właśnie dojeżdżać do domu
  14. Nie znajdziesz. Trzeba podłączyć kompa i odczytać jego numer - wtedy wszystko będzie jasne.
  15. O nic Danielo - taki prima aprilis Bart vs. Bart ---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ---------- Dzięki Bartek za podpowiedź z nickiem
  16. 8E50NC to kod określonego zestawienia (nadwozie/silnik/skrzynia/napęd) w danym okresie produkcji auta... W tym przypadku oznacza Avanta B6 z silnikiem AVF 1.9TDI i manualną skrzynią biegów i napędem na przód. To samo auto ze skrzynią Multitronic ma kod 8E50NH... Wersja z Quattro i manualem miała oznaczenie 8E50N9. Inne marki jak np. VW używają tego kodu także do rozgraniczania wersji wyposażeniowych tj. Trend, Comfort czy Highline. To tak gwoli wyjaśnienia co jest czym...
  17. CR ma alarm - wszystkie MK z alarmem to wersje HIGH więc obsługują także pamięć.
  18. O nic Danielo - taki prima aprilis Bart vs. Bart ---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------
  19. Daniel wybierałeś się do mnie?
  20. Po % raczej robię się... elastyczny ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Yo. No niestety
  21. ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- ...to już pospinać mi się na bani nie wolno
  22. Ale pier**lisz teraz... Bardzo Cię lubię i dobrze o tym wiesz ale wk***ia mnie jak takie głupoty piszesz.
  23. Może być bezpośrednio od LuK - nie widzę problemu. ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- ...Sachs nie robi kół dla CVT. A przynajmniej do tej pory nie robił... Właśnie się dowiedziałem, że LUK szedł na pierwszy montaż do multi Hmm co do Sachsa to możliwe, że znajomy się walnął sachs Wszystkie koła dla CVT Audi są od LuK i zawsze tak było - Sachs nigdy ich nie robił... To co pokazałeś nie jest przeznaczone dla CVT.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.