Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. To nie musi być skrzynia. Zobacz czy są jakieś błędy w sterowniku.
  2. Ciemny jest nawet po kilku km od zalania - po prostu myje skrzynię i elementy do który nie ma dostępu więc w tym akurat nie ma nic dziwnego. A tego ile wleją i czy robią to poprawnie nigdy nie wiesz
  3. 1. Trzeba zakodować navi w zegarach tak aby stała się widoczna dla magistrali CAN Infotainment. Ale dla audio nie ma to znaczenia - RNS-E ma z góry ustawiony0 programowo EQ i jedyne możliwości korekcji masz z poziomu obsługi (czyli regulacja bass/sopran). 2. Nie - panel nie będzie działał z RNS-E. 3. Nie. A jak wykonać pkt. 1?? 17 - Instruments ----> Adaptation ----> kanał 62: do obecnej wartości dodajesz 4 i sumę wpisujesz zapisujesz jako nowe kodowanie tego kanału.
  4. 1. Trzeba zakodować navi w zegarach tak aby stała się widoczna dla magistrali CAN Infotainment. Ale dla audio nie ma to znaczenia - RNS-E ma z góry ustawiony0 programowo EQ i jedyne możliwości korekcji masz z poziomu obsługi (czyli regulacja bass/sopran). 2. Nie - panel nie będzie działał z RNS-E. 3. Nie.
  5. Kategorie wagowe w B7 uległy zmianie ale w danych kolorach to nadal ta sama sprężyna (czyli końcówka DK). To to samo co u Ciebie... Byle tylko nie było bardziej wydygane
  6. Jakie wyposażenie siedzi z tyłu? Hak? PDC? Tuner TV lub mała navi? Co masz w bagażniku? Zestaw naprawczy, zapas czy dojazdówkę?
  7. A ja potrzebuję zwykłą też czarną prawy przód. Nie będzie czasem ściągana z w/w auta?
  8. Tu już przejdźmy na pw
  9. Naprawdę ciężko to przewidzieć - wszystko okazuje się dopiero gdy rozbiorę skrzynię. Pomyśl czy jakiś znajomy nie jedzie paką do PL - mógłbyś wrzucić mu skrzynkę na auto. ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- Skrzynia LLA to oczywiście Multitronic (muszę uzupełnić listę i dodać oznaczenia dla B8 i B8FL). Jest to najnowsza generacja CVT i do tej skrzynki zalewa się już inny olej a mianowicie G 055 190 A2 (olej przekładniowy jest taki sam jak we wcześniejszych modelach). Sprawdź sobie w ASO historię serwisową - pod wykonanymi czynnościami będzie lista użytych części (powinieneś na niej odnaleźć podany wyżej symbol oleju - można pominąć ostatni znak czyli cyfrę 2).
  10. Pięknie Grześ - a jak odtwarzanie w trakcie jazdy?
  11. Skrzynia do wyciągnięcia i naprawy...
  12. Jakie masz kodowanie RNS-E i BT? Moduł Q, po założeniu miał domyślnie w kodowaniu, ustawienia pod multifunkcje w kierownicy, ja takiej nie posiadam, zmieniłem tylko to, czyli druga pozycja 0, trzecia 7 a nie 8. Ponoć bez multifunkcyjnej kierownicy - nie będzie kontaktów na FIS. Ale czy jest szansa żeby pojawiły sie na RNS-E ? 00?xxxx: FUNKCJE 1 - komfort (dla RNS-E High/RNS-E Low) 00x?xxx: KIEROWNICA 0 - bez multifunkcji lub starszy typ kierownicy (przyciski bez rolek) 00xx?xx: URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE 7 - RNS-E, diagnostyka przez K-line 00xxx?x: JĘZYK (OBSŁUGA GŁOSOWA) 2 - angielski (UK) 00xxxx?: JĘZYK (WYŚWIETLACZ) 2 - angielski (UK) Kodowanie BT jest OK - ale nie podałeś kodowania RNS-E. Na 3-cim bicie od końca masz 7?
  13. Dla mnie i tak za długo zmieniały utwór... No ale to i tak znacznie lepiej niż na 4GB
  14. Przełączanie utworu to mordęga - po testach ostatecznie używałem 1GB. Chociaż i tak na koniec dałem sobie spokój z MP3. Różnica w audi vs. mp3 jest wyraźnie słyszalna nawet dla laika.
  15. .... obsługuje 2x karty 32GB SDHC a nie tak jak w starszych 2x 2GB zwykłe SD, .... Małe sprostowanie. Stary RNS-E obsługuje karty do 4GB. czyli 2 x 4GB SD ? Jeśli jesteś cierpliwy to tak
  16. Znalazłbym coś
  17. Ktoś już miał z tym problem - kodowanie ewidentnie pokazuje, że powinno to działać. Trzeba sprawdzić u kogoś kto ma szyber.
  18. Tak , widziałem to w Wawie jak byłem kiedys przy okazji i byłem mile zaskoczony . W sumie taka rozdzielczośc jak w RNS E . Fabrycznie były niektore B8 wyposazone w Tuner TV to i dawawały rade Dodatkowo Tuner DVB-T posiada: - format obrazu HD - bardzo szybki procesor do obsługi platformy multimedialnej; - dwa szybkie tunery DIBCOM, pozwalające oglądać nawet przy prędkości 200km/h - obsługę zarówno formatu MPEG-2, jak i MPEG-4, - obsługę wszystkich niezbędnych do komfortowego użytkowania opcji z poziomu panelu sterowania nawigacji; - odtwarzane formaty audio: MP3, WAV, AAC; - odtwarzane formaty wideo: MPEG-I/II/IV, VOB, AVI, DivX, Xvid, MKV, TS, MOV, RMVB. Tuner posiada możliwość doposażenia w czytnik telewizji płatnej PAY-TV. Ile stoi taki zestaw? Chyba czas kupić B8 i zacząć rezać
  19. Na razie do tego co było dodałem 16 i 32 i wyszło mi 7024, ale jeszcze nie sprawdzałem czy działa 16 i 32 Jak wbijałem 6770 (2, 16, 32, 64, 512, 2048 i 4096) to nie działały mi te kierunki przy zamykaniu drzwi. Z czego wychodzi Ci wartość 6720? Bo albo ja nie umiem liczyć, albo czegoś nie rozumiem, albo czegoś nie doczytałem i będę wdzięczny za wskazówki:decayed: Bo faktycznie jak od tego co mam wypierdziele tylne szyby, to wychodzi to co podesłałeś i jutro to sprawdzę, a ogólnie to zależy mi na opcjach które wymieniłem w nawiasie:wink: Zapisywałem 255 i to nic nie dawało. Szyberdach się zamykał z każdego położenia kluczykiem i pilotem, ale otwierać się nie dał. Nawet jak wbiłem 160 tylko do sprawdzenia dachu to i tak nie działało Kodowanie MK które odczytałeś jest nieprawidłowe... Sumując to co opisałeś - zakoduj MK na 6768. Kanał 62 tak jak pisałem = 255. Następnie spróbuj przejechać szyberdachem manualnie (otworzyć i przytrzymać chwilę przełącznik - następnie tak samo zamykanie). Nawet jeśli nie będzie działać - kodowanie zostaw na w/w liczbach (jest prawidłowe i to nie z ich powodu nie działa domykanie). Szyby domyka?
  20. No właśnie nie posiadam alarmu W takim razie zakoduj 6720 jako główne kodowanie MK. W adaptacjach na kanale 62 zakoduj wartość 255.
  21. Wychodzi wychodzi... tylko źle policzyłeś. Może inaczej - masz fabryczny alarm?
  22. To co napisałeś + adapter (przejściówka) anteny. Tunel dotniesz.
  23. Jakoś też nie zrobiły na mnie wrażenia... Może jakaś nocna fotka zmieni moje zdanie?
  24. Zawsze proś sprzedawcę o numery - niezależnie z czego je spisze (nakładki czy spojlera), sedan zaczyna się od 8E5 a Avant 8E9...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.