Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. przod i tył? masz elektrykę czy korby z tyłu? tak, przód tył full elektriko Podjedziesz w sobotę to zrobimy
  2. Jak w niedzielę to wpadnę
  3. Pin 3 do pinu 6 (po drugiej stronie kostki 12 pin powinien być przewód fioletowo/biały). Pin 4 do pinu 5 (po drugiej stronie kostki 12 pin powinien być przewód brązowy).
  4. Z podanych zdjęć wynika, że przełącznik dla tej kostki obsługiwany jest tylko jednym sygnałem (pin 3 - fioletowo/biały). Pin 4 to masa przełącznika... Pin 1 to zasilanie iluminacji a pin 2 to masa iluminacji.
  5. Wiem, że cytuję posta z 2011r., ale mam taki sam włącznik co ratyn. Kupiłem wyłącznik z wtyczką od B6 <2002r, podświetlany i wychodzą z niego tylko 4 piny, oczywiście wtyczka na też tylko 4 kabelki. Nie ma pinu nr 5. Czy ktoś może potwierdzić czy dobrze zrozumiałem opis podłączenia podany przez cytowanego kolegę: 1 pin włącznika - do pinu nr 4 wiązki zasilanie podświetlenia 2 pin włącznika - do pinu nr 7 wiązki masa podświetlenia 3 pin włącznika - do pinu nr 5 wiązki 4 pin włącznika - do pinu nr 6 wiązki Kłuci się to z tym co napisał Bart w pierwszym poście, ale tam jest opis do włącznika 5pinowego, a ja mam włącznik 4pinowy. Proszę o poradę kogoś kto to ogarnia, wolę nie podpinać bez potwierdzenia. Kostki mają też coś takiego jak "puste piny" - to że widzisz tylko 4 nie znaczy, że kostka jest 4-pinowa. Odczytaj numerację przy pinach - są wybite gdzieś na kostce.
  6. W tym ujęciu myślałem, że to moja
  7. Ale ja nie napisałem abyś użył 704.1 z ze zwykłym kablem VIAKENA bo to oczywiste, że ten duet nie zadziała - poszukaj kogoś dysponującego nowszym interfejsem i sprawdź czy jest połączenie.
  8. 8 kwietnia wracam do Sverige...
  9. Dobrze kombinujesz. białe i czerowne lampki w drzwiach będą działały bo nimi steruje silniczek, na tym module nie uruchomisz tylko podświetlenia nóg wewnątrz. Witam podłacze się pod temat:wink:nie ma podświetlanej przestrzeni na nogi ani lampek w drzwiach:facepalm:moge podłączyć sie pod włacznik sterowania szybami?? nie moge dojśc jaki moduł mam nic z info powyżej nie "kryje" się z danymi z wlepki:facepalm: audi b6 04 rok sedan W dziale elektrycznym masz podwieszony wątek "licht pakiet" - przerób dokładnie cały.
  10. Przede wszystkim trzeba wykluczyć interfejs - proponuję podłączyć >= 704.1 i zobaczyć czy się łączy. Wersje 311.2 i 409.1 powinny działać w teorii ale nigdy nie wiadomo. ...z dodatkowych rzeczy można spróbować zwiększyć parametr Char Int w opcjach VAG-COM (domyślnie jest 1 - ustawić 5). Generalnie jeśli w innych modułach nie ma błędów sygnalizujących brak komunikacji z modułem komfortu to na 99% sterownik jest OK i winę za w/o problemy ponosi interfejs.
  11. Co wchodzę do pokoju to Twoje lusterko jest na pierwszym planie
  12. Rozrząd... Tylko ORI!
  13. ...bezpiecznik sprawdzony?
  14. AR już mamy obcykany ale dzięki za analizę
  15. FIS obsługują wszystkie moduły więc nie musisz go wymieniać. Jedyne co będzie wymagało interwencji to dołożenie kabelka w odpowiedniej wtyczce zegarów i podłączenie go do dowolnej masy (bez tego DIS będzie zgłaszał Ci cały czas pusty zbiornik spryskiwaczy). Zawsze też można dołożyć brakujący zbiornik i podłączyć mu czujnik
  16. Bawcie się dobrze. O 12 ląduję w Poznaniu więc w tym roku nici z BT
  17. Masz jakieś normalnej zdjęcie tej felgi?
  18. Jedź do dowolnej firmy zajmującej się montażem szyb.
  19. Fabrycznie nie ma takiej możliwości - tylko przy użyciu dodatkowego modułu podłączonego do ori instalacji.
  20. Wchodzisz do navi (37) i na głównej stronie masz podane kodowanie (pole opisane jako coding). Odpalając funkcje BT na RNS-E powinieneś w jego kodowaniu mieć ustawione "7" na 3-cim bajcie od końca.
  21. Jak założysz WR10 to tył wg. teorii powinien się unieść (niestety nie potrafię powiedzieć o ile).
  22. A szczególnie przy tych mocniejszych... Też się zastanawiam co się tak czepiasz
  23. Coś takiego znalazłem - świetnie brzmi ale za cholerę nie mogę zczaić kolesia co mówi jak pytają go o to jaki wydech założył... Audi S5 BRUTAL EXHAUST SOUND(MUST HEAR!!!) - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.