Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Może być bezpośrednio od LuK - nie widzę problemu. ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- ...Sachs nie robi kół dla CVT. A przynajmniej do tej pory nie robił...
  2. Totalnie nieopłacalne. ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- Wylatuję 8 kwietnia. Wracam 26 kwietnia - w kolejce jest już Magda więc możesz się ustawić zaraz za nią Czyli to grubsza robota wtedy jest żeby S dodać Głównie to tak jak Ci kiedyś pisałem, skrzynia szarpie przy odpuszczaniu gazu i dodawaniu tak jakby to był dwumas, na wstecznym jest kop w plecy a jak stoję na wzniesieniu i szybko dodam gazu to też szarpnięcie jest Mam nadzieję, że koszta mnie nie zabiją Ale orientacyjnie byłbyś wstanie napisać jaki to byłby koszt z wymianą dwumasy, olej, sprawdzenie bebechów skrzyni. Wiem, że trudno to stwierdzić bez rozbierania skrzyni, ale tak pi razy drzwi A jeszcze kwestia programu jest, bo chciałbym zrobić ale to dopiero po naprawie/modyfikacji skrzyni. W sumie chyba nic poważnego nie powinno się stać skoro moment po programie i tak będzie mniejszy niż w AVF czy AWX bez programu ---------- Post dopisany 01-04-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 16:09 ---------- ile dwumas kosztuje? Dla AVJ 2061zł (z rabatem kilka stówek mniej ).
  3. Tak. ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- No to tym bardziej nie rozumiem po co tekst o Fordzie - przecież dobrze wiesz, że dla nas nie liczy się czym jeździsz...
  4. Bartek ale jakimi rasistami moto - dyskutujemy o filmiku i przekazie jaki niesie... A dokładniej o mentalności jego Twórców. Powiela to pewien stereotyp i to tyle. Ja nic nie mam do BMW... więc tym bardziej nie wciągaj w to innych marek bo to już OT
  5. Nie każdy posiadacz/kierowca BMW jest taki ale takimi filmikami jak wyżej skutecznie pracują na swoją opinię. O samych autach nie mam takiego zdania - wręcz przeciwnie... IMO E46 kawał dobrej roboty i wyprzedza stylistycznie wszystkie auta swojego okresu produkcji (porównajcie sobie B5 i E46). Poniżej filmik o którym wspomniałem - zachęcam do oglądnięcia... BMW M3 vs Audi S4 TOPGEAR by carversation - Car Videos on StreetFire
  6. Krzyś - Tobie ma się podobać...
  7. Już sama ta akcja mówi coś o organizatorach tego "przedsięwzięcia" - odpowiedzi nie będzie i to będzie najlepsza odpowiedz Jeśli ktoś chce zrozumieć różnicę "mentalności" Audi vs. BMW niech sobie obejrzy odcinek TopGear, w którym porównano S4 B6 i M3 E46... Generalnie nie mam nic do BMW ale takie akcje przyczyniają się tylko do powszechnej opinii co do posiadaczy tej marki (tak wiem, nie wszyscy kierowcy BMW zaliczają się do tego grona ale pokazany filmik nie pozostawia złudzeń - niestety). Wątpię aby ktoś z nas wpadł na równie idiotyczny pomysł
  8. No kojarzę to auto....
  9. Ale o co chodzi - skąd masz to oznaczenie?
  10. Totalnie nieopłacalne. ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- Wylatuję 8 kwietnia. Wracam 26 kwietnia - w kolejce jest już Magda więc możesz się ustawić zaraz za nią
  11. Wesołych Świąt
  12. jeśli Cię zainteresują S-line w super stanie 18" to możemy się jakoś dogadać, mogę dorzucić oponki które starczą na 1 max 2 sezony rozsądnej jazdy http://s22.postimg.org/42ufd1dr1/new_SAM_0135x.jpg http://s9.postimg.org/51n0o038r/new_SAM_0147x.jpg http://s22.postimg.org/6f70odfq5/new_SAM_0148x.jpg Jaka cena?
  13. W B6/B7 były dwa rodzaje instalacji poduszki - 3-kabelkowa i 2-kabelkowa. Można spróbować podłączyć instalację tylko na 2 kabelki i sprawdzić czy zadziała (potrzebna będzie odpowiednia wtyczka przewidziana dla B6/B7).
  14. Również nie polecę ALT-ka. Jeśli już to 1.8T BFB 163KM - spalanie tylko troszkę wyższe niż 1.9TDI.
  15. Byłem jedną z tych osób... Po to miałeś wykonać test abyśmy mogli wykluczyć pewne usterki. Najwidoczniej w MK posypał się moduł odpowiedzialny za diagnostykę a reszta działała bez problemu. No z takim podejściem to za dużo w swojej Audi nie pogrzebiesz. Kupujemy na forum masę używanego sprzętu z allegro i owszem czasem zdarzy się, że któryś sterownik jest uszkodzony ale są to bardzo rzadkie przypadki - grunt to kupować towar od kogoś sprawdzonego (wtedy nie ma problemu z ewentualnym zwrotem). Reasumując - przepłaciłeś i tyle. Aby Cię jednak pokrzepić... Mój pierwszy mod czyli przedni zderzak S line też kupiłem nowy w ASO - a potem, przy kolejnych modyfikacjach... zmądrzałem
  16. Może być jutro - wlecisz z Burrowsem.
  17. Podaj VIN - na pw. ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- Masz zawieszenie 1BA - czyli nie obniżone. Kategoria wagowa osi przedniej to 0JJ (9), osi tylnej 0YG (7).
  18. Tomek za 30 minut mam CVT na naprawę układu cięgien. Razem z tym autem przyjadą piny do MCE - wlatujesz dziś na końcówkę rezania? ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Nic nowego
  19. Osz... Trzeba było tak jak sugerowałem tylko sprawdzić czy na nowszym fejsie jest połączenie - gdyby nie było, taka sama konkluzja + używany moduł na allegro w zakresie 200-400zł. Wymiana samemu. No ale teraz to już po ptokach.
  20. MK w ASO kosztuje nieco ponad 1300zł
  21. W dywizjonie B6 pytajcie - dużo osób zakłada S line i zostają im serie także pod 2 dyfuzory.
  22. przod i tył? masz elektrykę czy korby z tyłu? tak, przód tył full elektriko Podjedziesz w sobotę to zrobimy dziękie Bartek ale nie chcę zawracać gitary w święta ( no sobota niby świętem nie jest ale święconka i te sprawy ) myślałem o jutrze albo po świętach nie pali się w sumie No ale sobotę mam luźną właśnie... aha no to chyba że świetnie o której mam być ? ...o 12 ide jeszcze do święconki , reszty domowników nie ma jutro i musze Ja iść No to wleć jak załatwisz swoje sprawy. Przy okazji sprawdzimy też skrzynię... ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Z20 i Z21 to podgrzewacze dysz - będąc w schematach wbij sobie jedno z tych oznaczeń w szukajce. ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Zadzwońcie po montażu to ustawimy sprzęt "online". ---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- no tak jakoś wyszło ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- Do przemyślenia - na słupeckich też organizują spota, może warto to zgrać. Myślę, że Gniezno też się podłączy tylko znajdźmy jakąś fajną miejscówkę
  23. Panowie naprawdę się dziwie, że kupujecie sprzęt i płodzicie się nad docinaniem zderzaka... Przecież wystarczy kupić seryjny spojler zderzaka na dwie końcówki - nie musi to być od razu S line. Na allegro dorwać można i za 50zł.
  24. przod i tył? masz elektrykę czy korby z tyłu? tak, przód tył full elektriko Podjedziesz w sobotę to zrobimy dziękie Bartek ale nie chcę zawracać gitary w święta ( no sobota niby świętem nie jest ale święconka i te sprawy ) myślałem o jutrze albo po świętach nie pali się w sumie No ale sobotę mam luźną właśnie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.