Treść opublikowana przez Bart-S
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Może być bezpośrednio od LuK - nie widzę problemu. ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- ...Sachs nie robi kół dla CVT. A przynajmniej do tej pory nie robił...
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Totalnie nieopłacalne. ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- Wylatuję 8 kwietnia. Wracam 26 kwietnia - w kolejce jest już Magda więc możesz się ustawić zaraz za nią Czyli to grubsza robota wtedy jest żeby S dodać Głównie to tak jak Ci kiedyś pisałem, skrzynia szarpie przy odpuszczaniu gazu i dodawaniu tak jakby to był dwumas, na wstecznym jest kop w plecy a jak stoję na wzniesieniu i szybko dodam gazu to też szarpnięcie jest Mam nadzieję, że koszta mnie nie zabiją Ale orientacyjnie byłbyś wstanie napisać jaki to byłby koszt z wymianą dwumasy, olej, sprawdzenie bebechów skrzyni. Wiem, że trudno to stwierdzić bez rozbierania skrzyni, ale tak pi razy drzwi A jeszcze kwestia programu jest, bo chciałbym zrobić ale to dopiero po naprawie/modyfikacji skrzyni. W sumie chyba nic poważnego nie powinno się stać skoro moment po programie i tak będzie mniejszy niż w AVF czy AWX bez programu ---------- Post dopisany 01-04-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 16:09 ---------- ile dwumas kosztuje? Dla AVJ 2061zł (z rabatem kilka stówek mniej ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak. ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- No to tym bardziej nie rozumiem po co tekst o Fordzie - przecież dobrze wiesz, że dla nas nie liczy się czym jeździsz...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek ale jakimi rasistami moto - dyskutujemy o filmiku i przekazie jaki niesie... A dokładniej o mentalności jego Twórców. Powiela to pewien stereotyp i to tyle. Ja nic nie mam do BMW... więc tym bardziej nie wciągaj w to innych marek bo to już OT
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie każdy posiadacz/kierowca BMW jest taki ale takimi filmikami jak wyżej skutecznie pracują na swoją opinię. O samych autach nie mam takiego zdania - wręcz przeciwnie... IMO E46 kawał dobrej roboty i wyprzedza stylistycznie wszystkie auta swojego okresu produkcji (porównajcie sobie B5 i E46). Poniżej filmik o którym wspomniałem - zachęcam do oglądnięcia... BMW M3 vs Audi S4 TOPGEAR by carversation - Car Videos on StreetFire
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Krzyś - Tobie ma się podobać...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już sama ta akcja mówi coś o organizatorach tego "przedsięwzięcia" - odpowiedzi nie będzie i to będzie najlepsza odpowiedz Jeśli ktoś chce zrozumieć różnicę "mentalności" Audi vs. BMW niech sobie obejrzy odcinek TopGear, w którym porównano S4 B6 i M3 E46... Generalnie nie mam nic do BMW ale takie akcje przyczyniają się tylko do powszechnej opinii co do posiadaczy tej marki (tak wiem, nie wszyscy kierowcy BMW zaliczają się do tego grona ale pokazany filmik nie pozostawia złudzeń - niestety). Wątpię aby ktoś z nas wpadł na równie idiotyczny pomysł
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
No kojarzę to auto....
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Ale o co chodzi - skąd masz to oznaczenie?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Totalnie nieopłacalne. ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- Wylatuję 8 kwietnia. Wracam 26 kwietnia - w kolejce jest już Magda więc możesz się ustawić zaraz za nią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesołych Świąt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli Cię zainteresują S-line w super stanie 18" to możemy się jakoś dogadać, mogę dorzucić oponki które starczą na 1 max 2 sezony rozsądnej jazdy http://s22.postimg.org/42ufd1dr1/new_SAM_0135x.jpg http://s9.postimg.org/51n0o038r/new_SAM_0147x.jpg http://s22.postimg.org/6f70odfq5/new_SAM_0148x.jpg Jaka cena?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
- montaż foteli od a3 8v
W B6/B7 były dwa rodzaje instalacji poduszki - 3-kabelkowa i 2-kabelkowa. Można spróbować podłączyć instalację tylko na 2 kabelki i sprawdzić czy zadziała (potrzebna będzie odpowiednia wtyczka przewidziana dla B6/B7).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również nie polecę ALT-ka. Jeśli już to 1.8T BFB 163KM - spalanie tylko troszkę wyższe niż 1.9TDI.- Moduł komfortu - brak połączenia
Byłem jedną z tych osób... Po to miałeś wykonać test abyśmy mogli wykluczyć pewne usterki. Najwidoczniej w MK posypał się moduł odpowiedzialny za diagnostykę a reszta działała bez problemu. No z takim podejściem to za dużo w swojej Audi nie pogrzebiesz. Kupujemy na forum masę używanego sprzętu z allegro i owszem czasem zdarzy się, że któryś sterownik jest uszkodzony ale są to bardzo rzadkie przypadki - grunt to kupować towar od kogoś sprawdzonego (wtedy nie ma problemu z ewentualnym zwrotem). Reasumując - przepłaciłeś i tyle. Aby Cię jednak pokrzepić... Mój pierwszy mod czyli przedni zderzak S line też kupiłem nowy w ASO - a potem, przy kolejnych modyfikacjach... zmądrzałem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może być jutro - wlecisz z Burrowsem.- Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Podaj VIN - na pw. ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- Masz zawieszenie 1BA - czyli nie obniżone. Kategoria wagowa osi przedniej to 0JJ (9), osi tylnej 0YG (7).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomek za 30 minut mam CVT na naprawę układu cięgien. Razem z tym autem przyjadą piny do MCE - wlatujesz dziś na końcówkę rezania? ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Nic nowego- Moduł komfortu - brak połączenia
Osz... Trzeba było tak jak sugerowałem tylko sprawdzić czy na nowszym fejsie jest połączenie - gdyby nie było, taka sama konkluzja + używany moduł na allegro w zakresie 200-400zł. Wymiana samemu. No ale teraz to już po ptokach.- Moduł komfortu - brak połączenia
MK w ASO kosztuje nieco ponad 1300zł- Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
W dywizjonie B6 pytajcie - dużo osób zakłada S line i zostają im serie także pod 2 dyfuzory.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przod i tył? masz elektrykę czy korby z tyłu? tak, przód tył full elektriko Podjedziesz w sobotę to zrobimy dziękie Bartek ale nie chcę zawracać gitary w święta ( no sobota niby świętem nie jest ale święconka i te sprawy ) myślałem o jutrze albo po świętach nie pali się w sumie No ale sobotę mam luźną właśnie... aha no to chyba że świetnie o której mam być ? ...o 12 ide jeszcze do święconki , reszty domowników nie ma jutro i musze Ja iść No to wleć jak załatwisz swoje sprawy. Przy okazji sprawdzimy też skrzynię... ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Z20 i Z21 to podgrzewacze dysz - będąc w schematach wbij sobie jedno z tych oznaczeń w szukajce. ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Zadzwońcie po montażu to ustawimy sprzęt "online". ---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- no tak jakoś wyszło ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- Do przemyślenia - na słupeckich też organizują spota, może warto to zgrać. Myślę, że Gniezno też się podłączy tylko znajdźmy jakąś fajną miejscówkę- Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Panowie naprawdę się dziwie, że kupujecie sprzęt i płodzicie się nad docinaniem zderzaka... Przecież wystarczy kupić seryjny spojler zderzaka na dwie końcówki - nie musi to być od razu S line. Na allegro dorwać można i za 50zł.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przod i tył? masz elektrykę czy korby z tyłu? tak, przód tył full elektriko Podjedziesz w sobotę to zrobimy dziękie Bartek ale nie chcę zawracać gitary w święta ( no sobota niby świętem nie jest ale święconka i te sprawy ) myślałem o jutrze albo po świętach nie pali się w sumie No ale sobotę mam luźną właśnie... - montaż foteli od a3 8v