Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  2. Mijają kolejne miesiące i znów zastanawiałem się nad sprzedażą... Aż tu nagle wyszło, że moja małżonka będzie potrzebować autko na dojazdy do pracy - i tym samym Avant jednak zostaje Sezon letni niemrawo ale w końcu się zaczyna - będzie zmiana wizerunku: 19" ---> 18" (Gośce będzie troszkę łatwiej znosić twardość zawieszenia). Potrzebuję tylko 4 x 235/40 w dobrym stanie (jeśli macie jakieś dobre źródło - to poproszę ). Oprócz tego mała modyfikacja w bagażniku - roleta kwalifikuje się już do wymiany ale przy okazji mały tutorial jak sobie poradzić z wypadaniem rolety z zaczepów... Kupujemy w ASO zestaw naprawczy: 8E9 898 661 4PK (koszt 46zł - niestety dostępny jest tylko w kolorze czarnym). Tak to wygląda przed montażem (tutaj widać wyraźnie powód dla którego roleta wyskakuje nam czasem w trakcie jazdy): Montaż (przyklejamy dystanse na przygotowaną w zestawie taśmę dwustronną a następnie używając nowych wkrętów torx 20 mocujemy do słupka D): No i efekt po:
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ślicznie dziękuję
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema! Kolega rozgląda się za autkiem... To jest w Waszej okolicy - miałbym prośbę - czy ktoś byłby w stanie obejrzeć to wozidło aby nie robić 400km na darmo? A może znacie to auto Audi A4 oryginalny niski przebieg, serwisowany (3205865900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. Test pompy ABS masz tylko jeśli auto stało przez jakiś czas i z takich warunków ruszasz (nie w trakcie cyklu jazdy). Sprawdź przeguby zewnętrzne...
  6. Domykanie obsługują wszystkie moduły.
  7. Bo podświetlenie navi i klimy jest załączane przez magistralę CAN i ma inne źródło niż ambient. Sprawdź podwójny niebieskoszary kabel dochodzący do włącznika świateł i zmierz napięcie.
  8. Może napisz co dokładnie się dzieje - będzie mi łatwiej przeanalizować problem.
  9. Ambient leci z zegarów przez włącznik świateł który to oświetlenie uruchamia... Lampka podsufitki jest zasilana z MK (chodzi i uruchamianie oświetlenia przy otwieraniu drzwi).
  10. Widzę, że i Ty w końcu nie wytrzymałeś Panowie czy naprawdę tak trudno zapoznać się z listą w pierwszym poście? Szukacie na niej własnego modułu - sprawdzacie co obsługuje (przy każdym module jest to opisane) i odnajdujecie inny moduł o takiej samej funkcjonalności + to co chcecie dodatkowego uruchomić. Jedyną uwagę należy zwrócić na to aby zachować w B6 zgodność między wariant I i wariant II - jeśli o tym zapomnicie, będzie problem z działaniem zamka centralnego. MK obsługujący alarm będzie działać w aucie które tego systemu nie posiada (po prostu nie uwzględnia się go w kodowaniu sterownika). Jedynym zdaniem - przestańcie udawać memeje i zacznijcie czytać z uwagą! Wywalam drzewka bo chyba robią tu trochę zamieszania (a to tylko graficznie przedstawiona historia pojawiania się kolejnych modułów a nie wykres "umiejętności"). ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ---------- Przygotuję FAQ na najczęściej zadawane pytania - będzie dodane na samym dole pierwszego posta (pomoc dot. kodowania już tam jest). Jeśli jeszcze raz ktoś zada pytanie na które w FAQ jest odpowiedź - dostanie strzał w PAPĘ ! Już prościej się nie da tego opisać
  11. To moze wyjasnie jeszcze... MK nie ma nic wspolnego z oswietleniem kratek i ogolnie oswietleniem Ambient. Nie ma tez nic wspolnego z lusterkiem wewnetrznym. BP obsuluzy tylne szyby w elektryce - nie obsluguje alarmu i pakietu oswietleniowego przestrzeni nog. Pozostale funkcje wchodzace w sklad kodowania modulu moza uruchomic wedle zyczenia. ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- Modul AR nie obsluguje alarmu (a zatem tak jak napisales jesli jest, to dokladany). Nie obsluguje tez pakietu oswietleniowego nog. No i jeszcze raz - MK nie ma nic wspolnego z podswietlaniem kratek, podlokietnika, popielniczek ITD.
  12. Najs - pochwal się stosowną fotką już "na" aucie
  13. A co się stało? spoko spoko na szczęście tu chodziło o auto firmowe, Bartku a może Ty mi powiesz coś więcej o tym co pisałem w poprzednim poście?? To przypomnij bo nie widzę tego posta... Panowie potrzebuje pomocy, czy ktoś może mi powiedzieć jakie zawieszenie na przód (konkretnie dolne wahacze) mają trzpień w rozmiarze 16? kupiłem Ruvil'a z możliwością zwrotu oczywiście ale tam trzpień ma rozmiar 21 p.s poduszki pod silnikiem i skrzynią są ok:wink: To oddaj je i zamów prawidłowe Lemfordera. Gdzieś w moim wątku powinna być rozpiska całego zawieszenia - jeśli nie znajdziesz to podam Ci po powrocie do PL. ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Hahahaha Rafal-L Ale to całkiem świeże zdjęcie - Rafał był u mnie pod koniec marca - remontowaliśmy jego skrzynię. W google pisze, że sierpień 2012 To wcześniej też musiał być Faktycznie był - na wymianie dwumasu
  14. Eee tam - cały Semian jest fajny (nie tylko tył ).
  15. A co się stało? spoko spoko na szczęście tu chodziło o auto firmowe, Bartku a może Ty mi powiesz coś więcej o tym co pisałem w poprzednim poście?? To przypomnij bo nie widzę tego posta...
  16. A co się stało? ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- Hahahaha Rafal-L Ale to całkiem świeże zdjęcie - Rafał był u mnie pod koniec marca - remontowaliśmy jego skrzynię.
  17. Nie. Standardem są czerwone odblaski. Jeśli ktoś dorwał bonusa i zamiast odblasków ma lampki to dołożenie białych lampek wsiadania to już pikuś. Natomiast co do dołożenia brakującej instalacji do drzwi w których są korby... I tak trzeba ryć w podłodze zarówno z lewej jak i prawej strony więc już chyba lepiej wymienić MK i położyć brakującą instalację w tym także pod lampki przestrzeni nóg?
  18. BP nie obsługuje pakietu światło. Wszystko o co pytasz zostało opisane w tym wątku oraz w dziale warsztat.
  19. można głosować na 4 auta ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 19:33 ---------- może mi ktoś podpowiedzieć jak wywalić ankietę z wątku ? Pisz do Hugo
  20. Aby odpalić system w zgodzie z oryginałem (prawidłowe działanie włącznika AUTO oraz czujnika zmierzchu) potrzebujesz MCE który da się zakodować pod czujnik - zatem potrzebna wersja F.
  21. Ten kabel od SD-2 muszę puścić przez jakiś przekaźnik do włącznika DRL, czy po prostu potraktować go jako zwyczajny włącznik:P? Jestem kelnerką, nie elektrykiem - chociaż może po części z zamiłowania Podsumowując: Aktualnie w aucie: - MCE E - zwykle lustro - wlacznik bez auto (z koncowka A lub bez A - tego nie wiem) - brak wlacznika DRL / CLH Kupione: - wlacznik auto - 8E0 941 531 B - wlacznik DRL / CLH - 8E1 919 094 D - lustro fotochrom - 8E0 857 511 Do kupienia: - wtyczki piny - powyższe posty - jakies kabelki itp. Potrzebuję: - lutownica, cyna, itp. - tutaj konieczna pomoc kolegi ;] - coś jeszcze? (VAG - mam 411 ale nie wiem czy full wersję, tylko raz kasowałam błąd ;]) Po krótce chciałabym tak: - dzień - długie na 30% (SD-2) - możliwość odłączenia przy pomocy włącznika DRL / CLH - prawidłowa iluminacja - noc - automatycznie wyłączają się SD-2 - włączają sie xenony - tylko noc - CLH działa na 30 sec - włączanie / wyłączanie DRL / CLH - prawidłowa iluminacja Rozumiem, że jestem w stanie to osiągnąć tym co mam i tym co zamierzam kupić (+ wiedza z forum). W sprawie DRL i długich na 30% to na pewno Domin79 Ci doradzi (potrzebny jest osobny moduł, który będzie to realizował). Do pozostałej instalacji potrzeby będzie MCE F.---------- Post dopisany 23-04-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 23:59 ---------- Ten kabel od SD-2 muszę puścić przez jakiś przekaźnik do włącznika DRL, czy po prostu potraktować go jako zwyczajny włącznik:P? Jestem kelnerką, nie elektrykiem - chociaż może po części z zamiłowania Podsumowując: Aktualnie w aucie: - MCE E - zwykle lustro - wlacznik bez auto (z koncowka A lub bez A - tego nie wiem) - brak wlacznika DRL / CLH Kupione: - wlacznik auto - 8E0 941 531 B - wlacznik DRL / CLH - 8E1 919 094 D - lustro fotochrom - 8E0 857 511 Do kupienia: - wtyczki piny - powyższe posty - jakies kabelki itp. Potrzebuję: - lutownica, cyna, itp. - tutaj konieczna pomoc kolegi ;] - coś jeszcze? (VAG - mam 411 ale nie wiem czy full wersję, tylko raz kasowałam błąd ;]) Po krótce chciałabym tak: - dzień - długie na 30% (SD-2) - możliwość odłączenia przy pomocy włącznika DRL / CLH - prawidłowa iluminacja - noc - automatycznie wyłączają się SD-2 - włączają sie xenony - tylko noc - CLH działa na 30 sec - włączanie / wyłączanie DRL / CLH - prawidłowa iluminacja Rozumiem, że jestem w stanie to osiągnąć tym co mam i tym co zamierzam kupić (+ wiedza z forum). Dołączam się do pytania z tym, że mam MCE LOW i jeszcze jedno żeby upewnić się na 100%. Szyby nie trzeba wymieniać w B6 jak mam zwykłe lusterko odpinane? Jeśli zakładasz lustro z B6 to uchwyt pasuje.
  22. Przeklinam tylko na pw tego nie widać Wódki się napijemy jak na zlot ogólnopolski w końcu dotrę
  23. No. Trochę się tu dzieje
  24. Nie, nie bawiłem się nigdy tym tematem.
  25. No Wojtek, nareszcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.