Treść opublikowana przez Bart-S
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Odłączałeś aku i MK zgubił info dot. drugiego kluczyka. Jeśli masz drugi klucz to włóż go do stacyjki, przekręć na zapłon - wciśnij dowolny przycisk po czym wyłącz zapłon, wyciągnij klucz i sprawdź czy działa. Koniec OT.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Raczej prościej będzie po prostu wykonać to jak należy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak - najprawdopodobniej chodzi o interfejs. Jeśli to 311.2 lub 409.1 ustaw w opcjach parametr Char Int na wartość 5 - będzie dalej zrywać ale pozwoli się połączyć.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Chodzi o to Panowie, że u mnie na H&R jest mega twardo. Dlatego szukam jakiegoś porównania Tomek jak będziesz przejeżdżał i będę w PL - wpadaj.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
+1 - pozytywne myślenie odpycha negatywne scenariusze. Będzie dobrze bo nie może być inaczej
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ładnie ale teraz pytanie - jak tam komforcik? Tylko szczerze... Najchętniej to bym się po prostu przejechał
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Z tego co tutaj przedstawiono - wychodzi na to, że otworzyć z kluczyka się nie da (jedynie zamknąć). No ale skoro szyber nie reaguje na pokrętło a bezpiecznik 30 jest OK to sprawdź czy do silniczka dochodzi 12V.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
test
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
ASO albo napisz do Domin79.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tydzień temu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No Michał - mi nie pasuje...
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Na skype mnie znajdź (adres mejlowy wklep). Połączenia do Skandynawii są cholernie droge...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fany do kiedy jesteś w PL? Wojtas ma schowek do zrobienia
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Marku dzwoniłeś - nie mogłem odebrać... Co tam?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Yep.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Od PRAGI dostałem naprawde szybka informacje , w piątek zapytanie poniedziałek rano juz była odpowiedż . Tutaj tez podziekowania dla kolegi z FORUM (nicka nie pamietam ) Jarek Ebing z Warszawy Dobrze że mamy to forum - trzymam za Was kciuki Grześ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
RadiatorService w Suchym - pytaj o Kubę PS. Ja robię sam 2x w roku pianką CRC i działa ... Musiałbym się wybrać do Ciebie
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Fakk
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Nie wpływa bo przecież dodatkowe osłony masz na zbiorniczku sprysków i przy filtrze powietrza. Mniej się pod maską syfu zbiera i ładniej to wygląda - tyle.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Tak
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Raczej zbieg okoliczności - ale skoro ambient też nie świeci to problemu szukałbym właśnie w zasilaniu.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Wymień wtyczkę na prawidłową i przełóż piny.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jak to ASO, trzeba nabić klienta w butelkę Z tą butelką to nie do końca ale generalnie robota rozpoczęta od d*py strony... Ale co tam klient płaci (i tak jest w PL ).
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No nareszcie oficjalne info (swojego jeszcze nie wgrałem )
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Masz żółtodziobie : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-podlaczenie-ogrzewania-tylnej-kanapy-208633/ Podgrzewana kanapa jest bardzo rzadko spotykana - biorąc pod uwagę jak rzadko jej używam, wcale się nie dziwię (z drugiej strony nie kosztowała zbyt wiele jako wyposażenie). Generalnie w US jeszcze trudniej znaleźć auto w to wyposażone bo tam w większości regionu jest raczej ciepło i jeśli już coś zjeżdża na Europę to wcale nie ma grzania (ani z przodu anu z tyłu, jak np. większość RS4...).