Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Odłączałeś aku i MK zgubił info dot. drugiego kluczyka. Jeśli masz drugi klucz to włóż go do stacyjki, przekręć na zapłon - wciśnij dowolny przycisk po czym wyłącz zapłon, wyciągnij klucz i sprawdź czy działa. Koniec OT.
  2. Tak - najprawdopodobniej chodzi o interfejs. Jeśli to 311.2 lub 409.1 ustaw w opcjach parametr Char Int na wartość 5 - będzie dalej zrywać ale pozwoli się połączyć.
  3. Chodzi o to Panowie, że u mnie na H&R jest mega twardo. Dlatego szukam jakiegoś porównania Tomek jak będziesz przejeżdżał i będę w PL - wpadaj.
  4. +1 - pozytywne myślenie odpycha negatywne scenariusze. Będzie dobrze bo nie może być inaczej
  5. Ładnie ale teraz pytanie - jak tam komforcik? Tylko szczerze... Najchętniej to bym się po prostu przejechał
  6. Z tego co tutaj przedstawiono - wychodzi na to, że otworzyć z kluczyka się nie da (jedynie zamknąć). No ale skoro szyber nie reaguje na pokrętło a bezpiecznik 30 jest OK to sprawdź czy do silniczka dochodzi 12V.
  7. Tydzień temu
  8. No Michał - mi nie pasuje...
  9. Na skype mnie znajdź (adres mejlowy wklep). Połączenia do Skandynawii są cholernie droge...
  10. Fany do kiedy jesteś w PL? Wojtas ma schowek do zrobienia
  11. Marku dzwoniłeś - nie mogłem odebrać... Co tam?
  12. Od PRAGI dostałem naprawde szybka informacje , w piątek zapytanie poniedziałek rano juz była odpowiedż . Tutaj tez podziekowania dla kolegi z FORUM (nicka nie pamietam ) Jarek Ebing z Warszawy Dobrze że mamy to forum - trzymam za Was kciuki Grześ
  13. RadiatorService w Suchym - pytaj o Kubę PS. Ja robię sam 2x w roku pianką CRC i działa ... Musiałbym się wybrać do Ciebie
  14. Nie wpływa bo przecież dodatkowe osłony masz na zbiorniczku sprysków i przy filtrze powietrza. Mniej się pod maską syfu zbiera i ładniej to wygląda - tyle.
  15. Raczej zbieg okoliczności - ale skoro ambient też nie świeci to problemu szukałbym właśnie w zasilaniu.
  16. Wymień wtyczkę na prawidłową i przełóż piny.
  17. Jak to ASO, trzeba nabić klienta w butelkę Z tą butelką to nie do końca ale generalnie robota rozpoczęta od d*py strony... Ale co tam klient płaci (i tak jest w PL ).
  18. No nareszcie oficjalne info (swojego jeszcze nie wgrałem )
  19. Masz żółtodziobie : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-podlaczenie-ogrzewania-tylnej-kanapy-208633/ Podgrzewana kanapa jest bardzo rzadko spotykana - biorąc pod uwagę jak rzadko jej używam, wcale się nie dziwię (z drugiej strony nie kosztowała zbyt wiele jako wyposażenie). Generalnie w US jeszcze trudniej znaleźć auto w to wyposażone bo tam w większości regionu jest raczej ciepło i jeśli już coś zjeżdża na Europę to wcale nie ma grzania (ani z przodu anu z tyłu, jak np. większość RS4...).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.