Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Z tym tyłem coś jest nie tak... A fenomen który opisujesz to test pompy ABS i nie ma nic wspólnego ze skrzynią.
  2. +1 - jedną RNS już tak rozwaliłem (na szczęście udało się ją uratować).
  3. Wydaje mi się czy przód stoi wyżej niż tył?
  4. Mnie też się coś takiego przytrafiło - współczuję Grzesiu
  5. 1, 2 i 3 = TAK. Ale o co Ci chodzi z bezpiecznikiem to nie wiem - przecież w instalacji wyłącznika poduszki nie ma typowego zasilania
  6. a czy masz odpowiedni kabel do tej wersji VCDSa ?? ...skoro łączy mu się z pozostałymi modułami...
  7. W trakcie... Głowica do remontu i nowe pompki wpadają pod maskę. Masz kurde, pieprzone 2.0TDI...
  8. Ja to widzę tak, że masz zakodowaną w RNS-E diagnostykę przez K-line a nie masz go podłączonego (chodzi o połączenie z gniazdem diagnostycznym). Poszukaj w swoich oryginalnych wtyczkach (czarnej 8-pinowej) kabelka niebiesko/zielonego. Ostatecznie powinien być podłączony do pinu nr 5 w jednej z 2-óch 12-pinowych kostkach RNS-E (na navi masz rozpiskę to dojdziesz do której). Jeśli dokładałeś RNS-E to pewnie albo w adapterze ten kabelek jest pomylony albo nie ma go wcale.
  9. Pisząc że masz "błąd sterownika" miałeś na myśli że nie chce połączyć się z RNS-E tak? Z innymi sterownikami nie ma tego problemu?
  10. Bardzo możliwe, że jak prawidłowo podłączysz K-line to zadziała i VCDS zobaczy RNS-E.
  11. Graty cycu
  12. Jeśli to czujnik stopu to w module ABS miałbyś zapisany błąd. Ten błąd w MK to nic poważnego i na pewno nie ma związku z kontrolką świec. Czy w innych modułach też są jakieś błędy? Oczywiście miałeś rację Bart-S z tym czujnikiem bo jest jeszcze taki błąd: http://s8.postimage.org/aodelotv5/engine.jpg Więcej nie jadę do tego mechanika co mówił mi o uszkodzeniu MK. Dzisiaj nie miałem czasu kupić czujnika ale może jutro go kupię i wymienię. Wielkie dzięki zamiast wydać 500 PLN na MK wydam max 35 PLN na czujnik. Tylko nie kupuj zamiennika... Oryginał w ASO kosztuje nieco powyżej 50zł (zamienniki niestety nie zawsze prawidłowo działają i tutaj kwota jest tak mała, że nie ma jak to ori). Czujnik wymienisz sam bez problemu - po odkręceniu schowka pod kierownicą masz do niego łatwy dostęp. Wystarczy wypiąć wtyczkę i przekręcić odwrotnie do wskazówek zegara (montaż w odwrotnej kolejności). ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Jeśli dobrze pamiętam to oznaczenie: 1K2 945 511 RDW
  13. Mylisz się Bart-s liczę na Ciebie w sprawie sufitu:hi: Ciasno będzie ale zostaję w Polsce 2 tygodnie więc damy radę
  14. Kodowanie MK podaj.
  15. Tak samo jak u poprzednika - podłącz się interfejsem i zobacz czy łączy się z adresem 77 - Telephone. Jeśli tak to zanotuj i podaj tutaj numer tego sterownika... Bart kombinujemy a zdaje sie że w modelu 2003 nie było blutków tylko stre zestawy nokii które niemiały diagnozy:wink: Masz rację Domi ale kolega ma modelowo rocznik 2004 - może już mieć prawidłowy interfejs ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- To że telefon nie wykrywa nie znaczy, że go nie ma. Nie ma co gdybać tylko trzeba sprawdzić i tyle.
  16. Tak samo jak u poprzednika - podłącz się interfejsem i zobacz czy łączy się z adresem 77 - Telephone. Jeśli tak to zanotuj i podaj tutaj numer tego sterownika...
  17. Mylisz się
  18. Kabelek pewnie masz przytarty albo zamek do wymiany. Nic ważnego - przeczytaj to co podesłał Ci Adam (post wyżej).
  19. Jeśli to czujnik stopu to w module ABS miałbyś zapisany błąd. Ten błąd w MK to nic poważnego i na pewno nie ma związku z kontrolką świec. Czy w innych modułach też są jakieś błędy?
  20. Zrób autoskana i wklej cały wykaz błędów. Ta teoria chyba jednak chybiona - MK wykorzystuje sygnały z głównej magistrali CAN czyli m.in. z ABS ale żeby sam generował takie rzeczy to pierwsze słyszę. Raczej obstawiam czujnik stopu.
  21. Łukasz dostał wytyczne i miał walczyć - trzeba czekać na odpowiedź.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.