Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dasz radę sam - jak coś to pisz pw/mejl. Telefonów poza SMS-ami nie będę odbierał.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie - teraz możecie walić do VC, przecież Bartas to stary elektriko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spoko - Gocha mnie tak w perfumy obkupiła, że mógłbym drogerię otworzyć Ehh... im bliżej wyjazdu tym większy dół ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- :polew::polew: Odezwę się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wahacze musisz sam sprawdzić - dasz mi potem znać co założyłeś a resztę oddasz. Lusterko zrobimy przy okazji zjazdu (na święta wpadnę do PL). Okej To już na stałe tam śmigasz ? Nie wiem jeszcze co i jak - posiedzę minimum pół roku. ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Jutro będę miał potwierdzenie - zadzwoń. ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Wahacze musisz sam sprawdzić - dasz mi potem znać co założyłeś a resztę oddasz. Lusterko zrobimy przy okazji zjazdu (na święta wpadnę do PL). ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Tu mnie wygnali https://maps.google.pl/maps?saddr=Wrze%C5%9Bnia&daddr=Lulea&hl=pl&ie=UTF8&sll=54.265224,16.940918&sspn=9.738021,19.753418&geocode=FexlHgMdTAsMASnXoL9ReukERzGt_g9h0Mqrsw%3BFRK76AMd1gdSASlnuOjSFGN_RjEghozeBkUDBA&t=h&mra=ls&z=5 Samochodem gonisz? Samolot. Poznań ---> Kopenhaga ---> Sztokholm ---> Lulea. ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Autem goniłbym 2 dni. Samolotem jestem na miejscu w kilka godzin.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wahacze musisz sam sprawdzić - dasz mi potem znać co założyłeś a resztę oddasz. Lusterko zrobimy przy okazji zjazdu (na święta wpadnę do PL). ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Tu mnie wygnali https://maps.google.pl/maps?saddr=Wrze%C5%9Bnia&daddr=Lulea&hl=pl&ie=UTF8&sll=54.265224,16.940918&sspn=9.738021,19.753418&geocode=FexlHgMdTAsMASnXoL9ReukERzGt_g9h0Mqrsw%3BFRK76AMd1gdSASlnuOjSFGN_RjEghozeBkUDBA&t=h&mra=ls&z=5
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze nic nie wiem - towar ciągle do klienta nie dotarł. O 9:00 mam 1.9TDI na sterownik skrzyni, o 16:00 drugie 1.9TDI na olej w skrzyni i ew. późnym wieczorem coś...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema - wpadłem się pożegnać. W poniedziałek wylot... Jednak Szwecja
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No nareszcie te białe fotele z czymś grają
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
To silniczek drzwi kierowcy - full opcja.
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Grzany przód nie determinuje grzanego tyłu zatem na 99% nie masz kanapy z matami. No ale jeśli koniecznie chcesz sprawdzić to podnosisz siedzisko kanapy i sprawdzasz czy są pod nim jakieś kable/wtyczki.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
OK. Zadzwoń jutro.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie wiem jakich napraw dokonano oraz czy usunięto wszystkie usterki. Temat do dokładniejszej analizy - niestety skrzynie przed pierwszymi modyfikacjami (czyli wszystko bez trybu sport) jest bardziej narażone na awarie. W pierwszym poście masz telefon do mnie - zadzwoń jutro po południu.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Można przerobić - potrzebna 4-pinowa wtyczka i gniazdo (łącznik dodatkowego oświetlenia w wiązce tylnej tapicerki). Najlepiej jednak poszukać odpowiedniej wiązki na allegro - jest tego pełno (wyjdzie taniej niż dorabianie). Bartek ja szukałem i nawet paru obdzwoniłem i powiem Ci, że lipa Po numerach raczej nie znajdziesz - ja szukałem na fotkach odpowiednich wtyczek...
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Można przerobić - potrzebna 4-pinowa wtyczka i gniazdo (łącznik dodatkowego oświetlenia w wiązce tylnej tapicerki). Najlepiej jednak poszukać odpowiedniej wiązki na allegro - jest tego pełno (wyjdzie taniej niż dorabianie).
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
"2"-ka to elektryka z pakietem oświetleniowym a pakietu moduł AD nie obsługuje. Spróbuj zapisać "0". 0 da rade zapisać i 1 też ale 2 nie wchodzi to szybki mi obsłuży?? Tak. "0" to elektryka z tyłu a "1" to korby - 2 i 3 Ci nie wejdzie bo ta wersja MK nie obsługuje pakietu oświetlenia nóg. oświetlenie nóg mam już od dawna więc to spoko...ważne, że mi szybki obsłuży...to teraz jeszcze tylko wiązki i już bedzie komplet...Bartek nie masz czasem takowej albo namiaru jakiegoś Niestety nie mam nic - szukaj na allegro, jest tego pełno. Numery wiązki masz podane w pierwszym poście.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
"2"-ka to elektryka z pakietem oświetleniowym a pakietu moduł AD nie obsługuje. Spróbuj zapisać "0". 0 da rade zapisać i 1 też ale 2 nie wchodzi to szybki mi obsłuży?? Tak. "0" to elektryka z tyłu a "1" to korby - 2 i 3 Ci nie wejdzie bo ta wersja MK nie obsługuje pakietu oświetlenia nóg.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
"2"-ka to elektryka z pakietem oświetleniowym a pakietu moduł AD nie obsługuje. Spróbuj zapisać "0".
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
doszedł MMS ? bo nic nie odpisałeś Aaaaa, zapomniałem Ale widzisz Roberto - namówili mnie na 18" ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- Tak myślę, że te SAMAKAND: ...albo INTERLAGOS:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
EDC16 w B7.
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
A może wiesz czemu mi nie działa KICK DWON nawet przy mocnym wciśnięciu jest nie załączony zobacz na loga VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Być może coś z samym czujnikiem przy pedale przyśpieszenia...
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Adaptacja to proces uczenia sterownika skrzyni dot. faktycznego stanu i wysterowania sprzęgła. Z podanych wartości wszystko OK. Proponuję dokładnie zapoznać się z wątkiem "Encyklopedia".
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
No to Arti :ad::ad::ad:
-
Wymiana gałki automat/multitronic
Nom, troszkę mocniej i miałbym szyberdach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Dan ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- Zycze przyjemnej i szybkiej pracy Dzięki - jutro się okaże ile jej będzie (dziś wyprułem tylko olej i zabudowę, jutro wyrzucę skrzynię ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do 14:00 mnie nie ma - a od 14:00 jestem w kanale...