Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Dasz radę sam - jak coś to pisz pw/mejl. Telefonów poza SMS-ami nie będę odbierał.
  2. No właśnie - teraz możecie walić do VC, przecież Bartas to stary elektriko
  3. Spoko - Gocha mnie tak w perfumy obkupiła, że mógłbym drogerię otworzyć Ehh... im bliżej wyjazdu tym większy dół ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- :polew::polew: Odezwę się
  4. Wahacze musisz sam sprawdzić - dasz mi potem znać co założyłeś a resztę oddasz. Lusterko zrobimy przy okazji zjazdu (na święta wpadnę do PL). Okej To już na stałe tam śmigasz ? Nie wiem jeszcze co i jak - posiedzę minimum pół roku. ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Jutro będę miał potwierdzenie - zadzwoń. ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Wahacze musisz sam sprawdzić - dasz mi potem znać co założyłeś a resztę oddasz. Lusterko zrobimy przy okazji zjazdu (na święta wpadnę do PL). ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Tu mnie wygnali https://maps.google.pl/maps?saddr=Wrze%C5%9Bnia&daddr=Lulea&hl=pl&ie=UTF8&sll=54.265224,16.940918&sspn=9.738021,19.753418&geocode=FexlHgMdTAsMASnXoL9ReukERzGt_g9h0Mqrsw%3BFRK76AMd1gdSASlnuOjSFGN_RjEghozeBkUDBA&t=h&mra=ls&z=5 Samochodem gonisz? Samolot. Poznań ---> Kopenhaga ---> Sztokholm ---> Lulea. ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Autem goniłbym 2 dni. Samolotem jestem na miejscu w kilka godzin.
  5. Wahacze musisz sam sprawdzić - dasz mi potem znać co założyłeś a resztę oddasz. Lusterko zrobimy przy okazji zjazdu (na święta wpadnę do PL). ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Tu mnie wygnali https://maps.google.pl/maps?saddr=Wrze%C5%9Bnia&daddr=Lulea&hl=pl&ie=UTF8&sll=54.265224,16.940918&sspn=9.738021,19.753418&geocode=FexlHgMdTAsMASnXoL9ReukERzGt_g9h0Mqrsw%3BFRK76AMd1gdSASlnuOjSFGN_RjEghozeBkUDBA&t=h&mra=ls&z=5
  6. Jeszcze nic nie wiem - towar ciągle do klienta nie dotarł. O 9:00 mam 1.9TDI na sterownik skrzyni, o 16:00 drugie 1.9TDI na olej w skrzyni i ew. późnym wieczorem coś...
  7. Siema - wpadłem się pożegnać. W poniedziałek wylot... Jednak Szwecja
  8. No nareszcie te białe fotele z czymś grają
  9. To silniczek drzwi kierowcy - full opcja.
  10. Grzany przód nie determinuje grzanego tyłu zatem na 99% nie masz kanapy z matami. No ale jeśli koniecznie chcesz sprawdzić to podnosisz siedzisko kanapy i sprawdzasz czy są pod nim jakieś kable/wtyczki.
  11. OK. Zadzwoń jutro.
  12. Nie wiem jakich napraw dokonano oraz czy usunięto wszystkie usterki. Temat do dokładniejszej analizy - niestety skrzynie przed pierwszymi modyfikacjami (czyli wszystko bez trybu sport) jest bardziej narażone na awarie. W pierwszym poście masz telefon do mnie - zadzwoń jutro po południu.
  13. Można przerobić - potrzebna 4-pinowa wtyczka i gniazdo (łącznik dodatkowego oświetlenia w wiązce tylnej tapicerki). Najlepiej jednak poszukać odpowiedniej wiązki na allegro - jest tego pełno (wyjdzie taniej niż dorabianie). Bartek ja szukałem i nawet paru obdzwoniłem i powiem Ci, że lipa Po numerach raczej nie znajdziesz - ja szukałem na fotkach odpowiednich wtyczek...
  14. Można przerobić - potrzebna 4-pinowa wtyczka i gniazdo (łącznik dodatkowego oświetlenia w wiązce tylnej tapicerki). Najlepiej jednak poszukać odpowiedniej wiązki na allegro - jest tego pełno (wyjdzie taniej niż dorabianie).
  15. "2"-ka to elektryka z pakietem oświetleniowym a pakietu moduł AD nie obsługuje. Spróbuj zapisać "0". 0 da rade zapisać i 1 też ale 2 nie wchodzi to szybki mi obsłuży?? Tak. "0" to elektryka z tyłu a "1" to korby - 2 i 3 Ci nie wejdzie bo ta wersja MK nie obsługuje pakietu oświetlenia nóg. oświetlenie nóg mam już od dawna więc to spoko...ważne, że mi szybki obsłuży...to teraz jeszcze tylko wiązki i już bedzie komplet...Bartek nie masz czasem takowej albo namiaru jakiegoś Niestety nie mam nic - szukaj na allegro, jest tego pełno. Numery wiązki masz podane w pierwszym poście.
  16. "2"-ka to elektryka z pakietem oświetleniowym a pakietu moduł AD nie obsługuje. Spróbuj zapisać "0". 0 da rade zapisać i 1 też ale 2 nie wchodzi to szybki mi obsłuży?? Tak. "0" to elektryka z tyłu a "1" to korby - 2 i 3 Ci nie wejdzie bo ta wersja MK nie obsługuje pakietu oświetlenia nóg.
  17. "2"-ka to elektryka z pakietem oświetleniowym a pakietu moduł AD nie obsługuje. Spróbuj zapisać "0".
  18. doszedł MMS ? bo nic nie odpisałeś Aaaaa, zapomniałem Ale widzisz Roberto - namówili mnie na 18" ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- Tak myślę, że te SAMAKAND: ...albo INTERLAGOS:
  19. EDC16 w B7.
  20. A może wiesz czemu mi nie działa KICK DWON nawet przy mocnym wciśnięciu jest nie załączony zobacz na loga VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Być może coś z samym czujnikiem przy pedale przyśpieszenia...
  21. Adaptacja to proces uczenia sterownika skrzyni dot. faktycznego stanu i wysterowania sprzęgła. Z podanych wartości wszystko OK. Proponuję dokładnie zapoznać się z wątkiem "Encyklopedia".
  22. Nom, troszkę mocniej i miałbym szyberdach
  23. Siema Dan ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- Zycze przyjemnej i szybkiej pracy Dzięki - jutro się okaże ile jej będzie (dziś wyprułem tylko olej i zabudowę, jutro wyrzucę skrzynię ).
  24. Do 14:00 mnie nie ma - a od 14:00 jestem w kanale...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.