Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. To jeszcze ustalcie czy KC czy np. u Vario
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysokotonowe BOSE w tylnych drzwiach są inne (mają inny kondensator - obcina dolne pasmo wysokich tonów). Central też jest inny.
  3. Affirmative. Silos needed ... A przy okazji: płytka dotarła .... dzięki, byłem na urlopie to podałem adres zaprzyjaźnionej firmy Nie paliło się na priorytet - dzięki NP
  4. Affirmative.
  5. Napisz do użytkownika Siemian. No i rzeczywiście najpierw podłącz fejst i zobacz co siedzi pod adresem 77 (podasz nam oznaczenie sterownika a my w odpowiedzi wyznaczymy zakres prac ).
  6. szukaj puchy pod fotelem lub bier vaga i skanuj kanał 77 , masz 2004 r i zapewne blutka bez literki , wtedy tylko wyjmujesz jeden wsadzasz drugi i śmiga:wink: oczywiście moge sie mylić Jak w skrzynce pod nogami pasażera z przodu będzie mały sterownik to trzeba będzie przerabiać zgodnie z tym co napisałem. Jeśli skrzynka taka jak BT, to tak jak napisał Dominik - PNP.
  7. Gratulacje!!!!!
  8. Brakuje linii K oraz przewodów CAN. Niby pozostałe sygnały są (NF, mute, mic, zasilanie) ale ostatnio miałem problem przy przeróbce takiej instalacji... Bezpieczniej będzie dokupić gotową wiązkę za 70zł i po prostu ją założyć - jedyne co można przepiąć ze starej wtyczki to mikrofon (trzeba będzie wymienić piny bo we wtyczce tego małego sterownika są inne piny niż w konektorze BT).
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Próbowałeś wyłączyć i włączyć źródło obrazu. Czasem przy przełączaniu RNS głupieje - taki efekt kojarzę miałem poczas odtwarzania DVD. Przełączenie źródła na TV a następnie powrót do DVD oraz wyłączenie/włączenie DVD pomogło i obraz znów był jak należy.
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @ work.
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobranoc
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale sam przyznasz że połowa forum jeździła na przerobionej z B6 Zawsze gdy wkładam kierkę z B7 do B6 - montuję nowy, pasujący do taśmy adapter. Już wystarczająco pytań jest związanych z samym swapem kiery/poduszki aby jeszcze z połączeniami ryzykować. W tej kwestii nie uznaję ustępstw - ale każdy robi jak mu się podoba ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- No właśnie w tym rzecz, bo więcej paliwa, nerwów i czasu stracę na sam dojazd do ASO niż wyrzeźbienie starej kostki i jej porządne zabezpieczenie ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 23:59 ---------- Ale ja wszystko z forum i allegro brałem I w sumie nie wiem dlaczego mi ta kostka umknęła... No to daj adres - w poniedziałek zamówię, we wtorek wyślą, w środę będzie u Ciebie.
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to jak coś potrzebujesz to pisz - mogę załatwić wysyłkę prosto z ASO. ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ---------- Sam jesteś sobie winien raptusie - gdybyś czytał z uwagą to wiedziałbyś, że adapter jest potrzebny i ogarnąłbyś zakupy przy okazji jednego wyjazdu
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...tym bardziej, że to tylko 15zł.
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to ja ciągle myślałem, że mam przeciąć tą 17 pinową kostkę i wpiąć ją do taśmy z TYŁU Fakt Bartku trochę namieszałem w kostce są 4 piny, ale tylko 2 przewody są podłączone Czyli tą starą kostkę (ta co była wcześniej wpięta do taśmy z B6) po prostu tak wyrzeźbić, żeby weszła do tej taśmy z B7? To Domin namieszał mówiąc żeby ciąć na pół kostkę z okablowania poduszki i tam wpiąć No i teraz wszystko jasne chyba jest. Co do 4E0 972 133 to nigdzie nie ma DOKŁADNEJ foty jak to wygląda. To jest po prosty łącznik, który pozwala wpiąć kostkę z B6 do taśmy z B7? 4B0 972 133 to też żółta kostka tylko większa niż ta którą miałeś oryginalnie - pasuje idealnie do taśmy z B7 którą masz teraz. W związku z tym, że to system airbag proponuję jednak nic nie ciąć tylko kupić prawidłową kostkę i podłączyć całość jak należy.
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurcze ja cie nie ogarniam Czyli masz tą kostkę/łącznik z B7 pasujący do tylnej części taśmy z B7 ? Nie Ale przecież pisaliście ostatnio, żeby przeciąć starą kostkę airbag ta co od góry wchodzi prostokątna, żółta z fioletowym klipsem, tak? Ni jak nie wyobrażam sobie, żeby to pasowało po przecięciu na pół do tylnej części taśmy Mam tylko ten kabelek (od zwykłej kiery bez MF) http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/56/36/91/2956369115_3 Cycku - czy Ty poświęciłeś chociaż chwilę i wczytałeś się w tutorial swapa kierownicy? Żółta kostka przy której się upierasz ma 17-pin i wpina się ją na front taśmy. Natomiast za taśmą (w jej górnej prawej części) masz jeszcze wypust/złącze do którego podłącza się osobną żółtą kostkę - i to jest właśnie łącznik airbag (jak rozbierałeś kierownicę to musiałeś ją wypiąć). Zarówno w B6 jak i B7 ma 4-piny przy czym w B6 są tu tylko 2 kabelki a w B7 masz 4 (różnica polega na zastosowaniu poduszki 1-nabojowej w B6 i 2-nabojowej w B7). Zatem potrzebujesz łącznika airbag o numerze 4E0 972 133 - wyciągasz piny ze starego łącznika (pin 1 i 2) i wkładasz w te same miejsca do nowego i wszystko ładnie wtedy pasuje.
  17. Trzeba dołożyć brakującą część wiązki elektrycznej (CAN, K-Line i sygnał do drzwi kierowcy). Całość opisana w rozdziale I dot. instalacji pamięci (pierwszy post).
  18. Tobie może się wydawać że działa dobrze... Błędy są tylko podpowiedzią - nie każda niesprawność jest możliwa do wychwycenia przez system kontroli danego sterownika. Gdyby układy w aucie były w 100% diagnozowalne np. VAGiem to połowę warsztatów można by pozamykać. Jedź do kogoś kto zajmuje się ABS-ami i sprawdź poprawność działania tego systemu w Twoim aucie. Sugeruję przyjrzeć się właśnie czujnikom prędkości. A pamiętasz kiedyś jak gdzieś wspominałem, że mam drgania na kierownicy na jałowych obrotach? Jak podniosłem kiedyś samochód na kobyłki i zakręciłem kołami przednimi w powietrzu to wywaliło błąd ABS i drgania też ustały Ale to chyba tuleje na sankach czy poduszka silnika, bo wtedy to odciążone było i nie przenosiło drgań pewno jo? Nie. Błąd ABS wyrzuciło Ci ponieważ załączyłeś napęd... Masz ośkę, zatem tylne koła się nie kręciły - brak sygnału z czujników i w konsekwencji błąd w module ABS.
  19. Tobie może się wydawać że działa dobrze... Błędy są tylko podpowiedzią - nie każda niesprawność jest możliwa do wychwycenia przez system kontroli danego sterownika. Gdyby układy w aucie były w 100% diagnozowalne np. VAGiem to połowę warsztatów można by pozamykać. Jedź do kogoś kto zajmuje się ABS-ami i sprawdź poprawność działania tego systemu w Twoim aucie. Sugeruję przyjrzeć się właśnie czujnikom prędkości.
  20. Któryś z czujników przy kołach możesz mieć uszkodzony.
  21. Od jakiegoś czasu 700km na baku - w chwili obecnej zasięg wzrósł do 900/1000km . W sensie bak liczę 60-62l bo tyle zawsze zalewam (za każdym razem przy rezerwie tankowania na full).
  22. Niestety znam tylko sposób czakiego.
  23. U mnie po ostatniej zbieżności koło LT było przestawione - w zwrotnicy LP gniazdo górnego tylnego wahacza było wyrobione. W takich warunkach nie da się prawidłowo ustawić zbieżności (pan który wcześniej ją wykonywał pominął ten "drobiazg").
  24. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index215.html#post3242797
  25. A Jeśli tak to OK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.