Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz do Devastation.
  2. Z pomarańczem zdecydowanie lepiej - brakowało czegoś w tym kolorze na nadwoziu (są kierunki ). ---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- Jutro jednak mnie nie będzie - wczoraj wieczorem dostałem naprawioną skrzynię do Passata i jutro zaraz po nocnej zmianie wchodzimy z Miśkiem do garażu i montujemy.
  3. tylko auto ? to filozofia życia i szybsze bicie serca po przekręceniu kluczyka jak się kocha to kasy nie szkoda , mnie powstrzymuje jedynie brak owej kasy :grin: Bartek dobiegam 220 tysi także odezwe sie do wymiany oleju i przeglądu skrzyni , pozdrówka Madzia - Twoja następna wizyta = demontaż skrzyni i kapitalny remont. Niestety... Ale postaram się, żeby nie bolało ..."filozofia życia" - bardzo dobrze oddaje mój stosunek do tego auta i marki ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- BTW - po prawidłowym ustawieniu geometrii w końcu spalanie jest na prawidłowym poziomie dla AVF. Mimo wszystko szykuje się wymiana EGR (myślę, też nad MAF sensorem - niby wskazania w normie ale chciałbym zobaczyć co się zmieni po podmiance na nowy).
  4. Czujnika skrętu nie skalibrowałeś - jak jest jakaś niesprawność w układzie ABS to auto może i będzie pracować inaczej (program skrzyni ustawia się zgodnie z sygnałami uzyskanymi ze sterownika ABS-u).
  5. sory,ze wygrzebalem jakis stary post ale mam taki sam problem co czaki22,przekrecam zaplon bt na fula,mozna ogluchnac,moje pytanie co to jest ptt bo nie mam czegos takiego ani w navi ani w tel.I jeszcze jedno nie ma ksiazki tel,na fisie tylko w navi,dodam tylko ze kiera zwykla bez mf a numery zapisane sa tylko w telfonie bo nie mam karty sim,czy mam to jakies znaczenie.Dziekuje i pozdrawiam:hi: Numery są zgrywane właśnie z karty SIM. PTT to skrót od Push-To-Talk - to przycisk na kierownicy MF, uruchamiający tryb obsługi głosowej.
  6. Jak chcesz skorzystać z komendy "SELECT NAME" to najpierw musisz zapisać jakiś głosowy "znacznik" w pamięci BT. Książka telefoniczna a książka znaczników to dwa zupełnie osobne elementy w systemie głośnomówiącym 1. Odpalasz tryb głosowy 2. Mówisz "STORE NAME" 3. Dostajesz odpowiedź "SPELL THE NAME PLEASE" 4. Wypowiadasz znacznik np. "Żona", "Brachol", "Teściowa", "Basia" itd. 5. Dostajesz prośbę o powtórzenie znacznika "PLEASE REPEAT THE NAME" (system rozpoznawania mowy porównuje wypowiedziane wcześniej słowo - muszą być podobne) 6. Wypowiadasz słowo "Żona" jeszcze raz 7. Teraz zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu "THE NUMBER PLEASE" 8. Podawaj cyfry pojedyńczo lub maksymalnie po 3 - np. "SIX, NINE, ONE...". Gdy lektorka powtórzy Twój wybór, wypowiadasz kolejny ciąg cyfr. Jeśli się pomylisz (lektorka powtórzy coś innego niż wypowiedziałeś) cofasz ostatni podany ciąg cyfr komendą "BACK". Jak skończysz wypowiadasz "STORE" chociaż tutaj bardziej proponuję "SAVE" bo cholerny moduł ciągle myli komendę "STORE" ze "STAR" (podobne w wymowie). 9. Komunikat potwierdzający: "THE NAME -ŻONA- HAS BEEN SAVED". Od teraz gdy wybierzesz tryb głosowy z kierownicy i użyjesz komendy "SELECT NAME" zostaniesz poproszony o podanie znacznika ("THE NAME PLEASE"). Biorąc pod uwagę powyższy przykład, mówisz np. "żona" i BT ładnie zadzwoni do Twojej wybranki Powinno pomóc. Generalnie bardzo fajna funkcjonalność - całość efektu psuje tylko bardzo duża podatność systemu rozpoznawania mowy na zakłócenia (wszelkie hałasy czy szumy w aucie powodują, że to co mówisz jest dla tej aplikacji niezrozumiałe lub zrozumiałe jako zupełnie inna komenda). Nie wiem jak obsługa głosowa i SDS sprawuje się w nowszych modelach Audi ale tutaj jest to bardzo niedopracowane (zarówno pod względem softu jak i użytego sprzętu, np. mic).
  7. Nie kombinuj tylko daj to samo co na Interlagosach. To i tak będą zimówki to przyznam sie ze na zime korci mnie turkua na felgi Pokaż przykład. http://i.imgur.com/PEKeSyq.jpg Nawet fajnie wyszło. Mimo wszystko robi się za dużo kolorów - ale to tylko moje zdanie, ma się Tobie podobać
  8. Nie kombinuj tylko daj to samo co na Interlagosach. To i tak będą zimówki to przyznam sie ze na zime korci mnie turkua na felgi Pokaż przykład.
  9. Nie kombinuj tylko daj to samo co na Interlagosach. To i tak będą zimówki
  10. Felga którą ma teraz bardzo fajnie zgrała się z nadwoziem (raczej ciężki efekt do osiągnięcia gdy wrzuca się obręcze z lata o 10 lat młodszego, dlatego Grzesiek jeszcze raz gratuluję gustu ).
  11. Tak jak napisał slo - zgłoś się do Vario.
  12. Ciekawe jak wzmacniają to sprzęgło - płytki z innego materiału? Coś bardziej odpornego na ścieranie i termikę?
  13. Pokaż fotkę - jeśli to uchwyt na łapę, to możesz to wywalić.
  14. Dzięki Tobie wszystko już jasne - zagniemy główny magazyn w Kassel
  15. Ty akurat na PWR często jesteś :wink:ostatnio miałeś przyjechać to wybrałeś browara ojtam ojtam będziesz mi to wypominał jakby nie było w PWR cały czas jestem prawie:wink: To jakoś nigdy Cię spotkać nie można :grin:Bo u Bartka co jakiś czas byłem ze Slo i cisza po Tobie w poniedziałek kratki jadę ogarniać do Bartka to podjedź Był był, jak 3.0 składaliśmy z Miśkiem.
  16. No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw Bartek a czego się nie podejmiesz? chyba wszystko zrobisz Wszystko jest do zrobienia - tylko jak coś grzebię pierwszy raz, to lubię na spokojnie U mnie dzisiaj było na spokojnie wywaliliśmy stare włożyliśmy nowe kratki bez podświetlania Tak ale zadziałała kalulacja (czas potrzebny na wykoanie instalacji) + brak wymaganego sprzętu (nie byłem przygotowany na odwierty ).
  17. No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw Bartek a czego się nie podejmiesz? chyba wszystko zrobisz Wszystko jest do zrobienia - tylko jak coś grzebię pierwszy raz, to lubię na spokojnie Potem to już rutynka.
  18. No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw
  19. :polew::polew: ...też mi czegoś jeszcze brakowało
  20. Tylko Grześ - ja uczyłem się na nadwoziu B6. B5 prawie żadnych nie modziłem (nie było chętnych - teraz się jakiś oszołom znalazł ). Podejrzewam, że machnąłbyś mu to podświetlenie bez problemu
  21. Najbardziej mi się podobają te czerwone szwy
  22. Trzeba rozebrać wszystko pod kratkami - schowek pasażera, kierowcy i konsolę środkową. Nawiercić otwory na przewody - poprowadzić wiązkę. Trochę czasu zejdzie - a że nie robię B5 na codzień to i przygotować się trzeba lepiej
  23. To prawda - ale qrw.... zdjęcia kierownicy nadal nie widzę. I tytuł wątku nieaktualny - co za bajzel
  24. Kratki będą ogarnięte w poniedziałek jednak to się okazało zbyt skomplikowane kablekologia Kabelkologia nie ale kurde rozbierania trochę jest... Nie przygotowałem się (wydawało mi się, że będzie bardziej lajtowo).
  25. No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy. oks:wink: ale powiem Ci że te nowe kratki lepiej dawają niż te stare ciekawe czemu Nie wiem. Placebo a powiedz mi Bartku jak Cb radio działa a zapalniczka nie nagrzewa się to wina bezpiecznika ? Na 100% nie. Wymień zapalniczkę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.