Treść opublikowana przez Bart-S
-
B6 DIVISION
Napisz do Devastation.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z pomarańczem zdecydowanie lepiej - brakowało czegoś w tym kolorze na nadwoziu (są kierunki ). ---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- Jutro jednak mnie nie będzie - wczoraj wieczorem dostałem naprawioną skrzynię do Passata i jutro zaraz po nocnej zmianie wchodzimy z Miśkiem do garażu i montujemy.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
tylko auto ? to filozofia życia i szybsze bicie serca po przekręceniu kluczyka jak się kocha to kasy nie szkoda , mnie powstrzymuje jedynie brak owej kasy :grin: Bartek dobiegam 220 tysi także odezwe sie do wymiany oleju i przeglądu skrzyni , pozdrówka Madzia - Twoja następna wizyta = demontaż skrzyni i kapitalny remont. Niestety... Ale postaram się, żeby nie bolało ..."filozofia życia" - bardzo dobrze oddaje mój stosunek do tego auta i marki ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- BTW - po prawidłowym ustawieniu geometrii w końcu spalanie jest na prawidłowym poziomie dla AVF. Mimo wszystko szykuje się wymiana EGR (myślę, też nad MAF sensorem - niby wskazania w normie ale chciałbym zobaczyć co się zmieni po podmiance na nowy).
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Czujnika skrętu nie skalibrowałeś - jak jest jakaś niesprawność w układzie ABS to auto może i będzie pracować inaczej (program skrzyni ustawia się zgodnie z sygnałami uzyskanymi ze sterownika ABS-u).
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
sory,ze wygrzebalem jakis stary post ale mam taki sam problem co czaki22,przekrecam zaplon bt na fula,mozna ogluchnac,moje pytanie co to jest ptt bo nie mam czegos takiego ani w navi ani w tel.I jeszcze jedno nie ma ksiazki tel,na fisie tylko w navi,dodam tylko ze kiera zwykla bez mf a numery zapisane sa tylko w telfonie bo nie mam karty sim,czy mam to jakies znaczenie.Dziekuje i pozdrawiam:hi: Numery są zgrywane właśnie z karty SIM. PTT to skrót od Push-To-Talk - to przycisk na kierownicy MF, uruchamiający tryb obsługi głosowej.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jak chcesz skorzystać z komendy "SELECT NAME" to najpierw musisz zapisać jakiś głosowy "znacznik" w pamięci BT. Książka telefoniczna a książka znaczników to dwa zupełnie osobne elementy w systemie głośnomówiącym 1. Odpalasz tryb głosowy 2. Mówisz "STORE NAME" 3. Dostajesz odpowiedź "SPELL THE NAME PLEASE" 4. Wypowiadasz znacznik np. "Żona", "Brachol", "Teściowa", "Basia" itd. 5. Dostajesz prośbę o powtórzenie znacznika "PLEASE REPEAT THE NAME" (system rozpoznawania mowy porównuje wypowiedziane wcześniej słowo - muszą być podobne) 6. Wypowiadasz słowo "Żona" jeszcze raz 7. Teraz zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu "THE NUMBER PLEASE" 8. Podawaj cyfry pojedyńczo lub maksymalnie po 3 - np. "SIX, NINE, ONE...". Gdy lektorka powtórzy Twój wybór, wypowiadasz kolejny ciąg cyfr. Jeśli się pomylisz (lektorka powtórzy coś innego niż wypowiedziałeś) cofasz ostatni podany ciąg cyfr komendą "BACK". Jak skończysz wypowiadasz "STORE" chociaż tutaj bardziej proponuję "SAVE" bo cholerny moduł ciągle myli komendę "STORE" ze "STAR" (podobne w wymowie). 9. Komunikat potwierdzający: "THE NAME -ŻONA- HAS BEEN SAVED". Od teraz gdy wybierzesz tryb głosowy z kierownicy i użyjesz komendy "SELECT NAME" zostaniesz poproszony o podanie znacznika ("THE NAME PLEASE"). Biorąc pod uwagę powyższy przykład, mówisz np. "żona" i BT ładnie zadzwoni do Twojej wybranki Powinno pomóc. Generalnie bardzo fajna funkcjonalność - całość efektu psuje tylko bardzo duża podatność systemu rozpoznawania mowy na zakłócenia (wszelkie hałasy czy szumy w aucie powodują, że to co mówisz jest dla tej aplikacji niezrozumiałe lub zrozumiałe jako zupełnie inna komenda). Nie wiem jak obsługa głosowa i SDS sprawuje się w nowszych modelach Audi ale tutaj jest to bardzo niedopracowane (zarówno pod względem softu jak i użytego sprzętu, np. mic).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie kombinuj tylko daj to samo co na Interlagosach. To i tak będą zimówki to przyznam sie ze na zime korci mnie turkua na felgi Pokaż przykład. http://i.imgur.com/PEKeSyq.jpg Nawet fajnie wyszło. Mimo wszystko robi się za dużo kolorów - ale to tylko moje zdanie, ma się Tobie podobać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie kombinuj tylko daj to samo co na Interlagosach. To i tak będą zimówki to przyznam sie ze na zime korci mnie turkua na felgi Pokaż przykład.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie kombinuj tylko daj to samo co na Interlagosach. To i tak będą zimówki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Felga którą ma teraz bardzo fajnie zgrała się z nadwoziem (raczej ciężki efekt do osiągnięcia gdy wrzuca się obręcze z lata o 10 lat młodszego, dlatego Grzesiek jeszcze raz gratuluję gustu ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jak napisał slo - zgłoś się do Vario.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ciekawe jak wzmacniają to sprzęgło - płytki z innego materiału? Coś bardziej odpornego na ścieranie i termikę?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Pokaż fotkę - jeśli to uchwyt na łapę, to możesz to wywalić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Tobie wszystko już jasne - zagniemy główny magazyn w Kassel
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty akurat na PWR często jesteś :wink:ostatnio miałeś przyjechać to wybrałeś browara ojtam ojtam będziesz mi to wypominał jakby nie było w PWR cały czas jestem prawie:wink: To jakoś nigdy Cię spotkać nie można :grin:Bo u Bartka co jakiś czas byłem ze Slo i cisza po Tobie w poniedziałek kratki jadę ogarniać do Bartka to podjedź Był był, jak 3.0 składaliśmy z Miśkiem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw Bartek a czego się nie podejmiesz? chyba wszystko zrobisz Wszystko jest do zrobienia - tylko jak coś grzebię pierwszy raz, to lubię na spokojnie U mnie dzisiaj było na spokojnie wywaliliśmy stare włożyliśmy nowe kratki bez podświetlania Tak ale zadziałała kalulacja (czas potrzebny na wykoanie instalacji) + brak wymaganego sprzętu (nie byłem przygotowany na odwierty ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw Bartek a czego się nie podejmiesz? chyba wszystko zrobisz Wszystko jest do zrobienia - tylko jak coś grzebię pierwszy raz, to lubię na spokojnie Potem to już rutynka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
:polew::polew: ...też mi czegoś jeszcze brakowało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko Grześ - ja uczyłem się na nadwoziu B6. B5 prawie żadnych nie modziłem (nie było chętnych - teraz się jakiś oszołom znalazł ). Podejrzewam, że machnąłbyś mu to podświetlenie bez problemu
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Najbardziej mi się podobają te czerwone szwy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Trzeba rozebrać wszystko pod kratkami - schowek pasażera, kierowcy i konsolę środkową. Nawiercić otwory na przewody - poprowadzić wiązkę. Trochę czasu zejdzie - a że nie robię B5 na codzień to i przygotować się trzeba lepiej
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
To prawda - ale qrw.... zdjęcia kierownicy nadal nie widzę. I tytuł wątku nieaktualny - co za bajzel
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kratki będą ogarnięte w poniedziałek jednak to się okazało zbyt skomplikowane kablekologia Kabelkologia nie ale kurde rozbierania trochę jest... Nie przygotowałem się (wydawało mi się, że będzie bardziej lajtowo).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy. oks:wink: ale powiem Ci że te nowe kratki lepiej dawają niż te stare ciekawe czemu Nie wiem. Placebo a powiedz mi Bartku jak Cb radio działa a zapalniczka nie nagrzewa się to wina bezpiecznika ? Na 100% nie. Wymień zapalniczkę.