Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy. oks:wink: ale powiem Ci że te nowe kratki lepiej dawają niż te stare ciekawe czemu Nie wiem. Placebo
  2. No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy.
  3. To wleć w niedzielę - powinienem mieć wszystkie przez Ciebie podane.
  4. Które wahacze potrzebujesz?
  5. Podane błędy nie wnoszą nic istotnego do sprawy - obserwuj co będzie dalej i daj znać gdyby coś się działo.
  6. Dobra, czekam ze spokojem
  7. Możesz telefonem też odbierać i kończyć połączenia - do pełni szczęścia multifunkcja by się przydała a tutaj 3-ramiona więc d*pa. Pochwaliłbyś się kierą ...aby rozłączyć się z BT w trakcie jazdy wystarczy, że w telefonie wyłączysz bluetootha.
  8. Cycu wyszło super ale... jak tam mój towar? tydzien miałem zawalony. i w weekend biore sie za lampy. jak bedziemy wstawiac to licze ze ogarniesz mi centralny:) Oczywiście
  9. Cycu wyszło super ale... jak tam mój towar?
  10. Spróbuj go jeszcze zresetować - adaptacje kanał 0.
  11. Dopiszcie mnie - powinienem dać radę w niedzielę.
  12. Odczytaj numer sterownika skrzyni biegów i wpisz tutaj. W wolnej chwili sprawdzę czy wykonano jakieś prace przy skrzyni.
  13. Nie pamiętam - jakieś no name. Dlatego zostały zmienione
  14. No to spróbujcie czymś mocniejszym - 704.1 lub wyżej.
  15. Na początek sprawdź bezpiecznik nr 8. ---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ---------- ...jeśli będzie OK to wejdźcie w zegary (17 - Instruments) w ich adaptacje (10) i sprawdź jaka wartość jest zakodowana na kanale 62.
  16. A VAG/VCDS łączy się z BT?
  17. 1. BT H ma pełną funkcjonalność - powinien zgrać Ci książkę na FIS. Pytanie gdzie trzymasz kontakty - w pamięci telefonu czy na karcie SIM (bo ma to znaczenie). Generalnie do sprawdzenia kodowania sterowników współpracujących z BT (przede wszystkim radio/navi i zegary). 2. Spróbuj innym telefonem - a także patrz punkt 1 (sprawdzić czy kodowanie modułów współpracujących jest poprawne). Względnie wyzerować ustawienia BT i sparować go jeszcze raz z danym telefonem.
  18. Po podłączeniu VAG/VCDS wchodzisz w SELECT i wybierasz zakładkę ELECTRONICS I - będzie tam "77 - Telephone". Klikasz i sprawdzasz czy się łączy. Druga metoda - odpalasz BT w telefonie i szukasz nowych urządzeń. BT w Audi znajdzie pod nazwą "AUDI UHV ....". Zwykle, jeśli nikt się nie bawił pin to 1234.
  19. Przyyebałeś w Peżota?
  20. :polew::polew::polew:
  21. Już napisałem mejla - Bartek jest na urlopie. Jak wróci to ogarnie temat.
  22. Daleko nie trzeba było szukać - Gwerty ma przełącznik (napisał do mnie dziś rano w tej sprawie). Przy okazji wizyty u Vario zrobiłem kilka fotek - jak widać, panel różni się dość mocno od tego przysyłanego przez ASO. Numer wybity na obudowie zgadza się więc potwierdza to fakt, że na magazynie mają burdel i przysyłają nam nie tą część.
  23. Pogadaj z Musą i może ogarnie Ci całość za jednym razem.
  24. A ja niestety nie dam rady wlecieć jutro, odwołali mi zajęcia bo coś tam. Ale można by się z Gwertym jakoś indziej umówić na sesyjkę chetnie. tylko nie wczesniej jak sobota. ewentualnie w niedziele spota mozna zrobić. Yebany chce się pochwalić Ale jest czym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.