Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy. oks:wink: ale powiem Ci że te nowe kratki lepiej dawają niż te stare ciekawe czemu Nie wiem. Placebo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To wleć w niedzielę - powinienem mieć wszystkie przez Ciebie podane.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Które wahacze potrzebujesz?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Podane błędy nie wnoszą nic istotnego do sprawy - obserwuj co będzie dalej i daj znać gdyby coś się działo.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra, czekam ze spokojem
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Możesz telefonem też odbierać i kończyć połączenia - do pełni szczęścia multifunkcja by się przydała a tutaj 3-ramiona więc d*pa. Pochwaliłbyś się kierą ...aby rozłączyć się z BT w trakcie jazdy wystarczy, że w telefonie wyłączysz bluetootha.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cycu wyszło super ale... jak tam mój towar? tydzien miałem zawalony. i w weekend biore sie za lampy. jak bedziemy wstawiac to licze ze ogarniesz mi centralny:) Oczywiście- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cycu wyszło super ale... jak tam mój towar?- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Spróbuj go jeszcze zresetować - adaptacje kanał 0.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dopiszcie mnie - powinienem dać radę w niedzielę.- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Odczytaj numer sterownika skrzyni biegów i wpisz tutaj. W wolnej chwili sprawdzę czy wykonano jakieś prace przy skrzyni.- Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Nie pamiętam - jakieś no name. Dlatego zostały zmienione- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No to spróbujcie czymś mocniejszym - 704.1 lub wyżej.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Na początek sprawdź bezpiecznik nr 8. ---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ---------- ...jeśli będzie OK to wejdźcie w zegary (17 - Instruments) w ich adaptacje (10) i sprawdź jaka wartość jest zakodowana na kanale 62.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A VAG/VCDS łączy się z BT?- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
1. BT H ma pełną funkcjonalność - powinien zgrać Ci książkę na FIS. Pytanie gdzie trzymasz kontakty - w pamięci telefonu czy na karcie SIM (bo ma to znaczenie). Generalnie do sprawdzenia kodowania sterowników współpracujących z BT (przede wszystkim radio/navi i zegary). 2. Spróbuj innym telefonem - a także patrz punkt 1 (sprawdzić czy kodowanie modułów współpracujących jest poprawne). Względnie wyzerować ustawienia BT i sparować go jeszcze raz z danym telefonem.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Po podłączeniu VAG/VCDS wchodzisz w SELECT i wybierasz zakładkę ELECTRONICS I - będzie tam "77 - Telephone". Klikasz i sprawdzasz czy się łączy. Druga metoda - odpalasz BT w telefonie i szukasz nowych urządzeń. BT w Audi znajdzie pod nazwą "AUDI UHV ....". Zwykle, jeśli nikt się nie bawił pin to 1234.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyyebałeś w Peżota?- Strefa Śmiechu
:polew::polew::polew:- Osłona wyłącznika AIRBAG OFF w schowku - problem z numerem części
Już napisałem mejla - Bartek jest na urlopie. Jak wróci to ogarnie temat.- Osłona wyłącznika AIRBAG OFF w schowku - problem z numerem części
Daleko nie trzeba było szukać - Gwerty ma przełącznik (napisał do mnie dziś rano w tej sprawie). Przy okazji wizyty u Vario zrobiłem kilka fotek - jak widać, panel różni się dość mocno od tego przysyłanego przez ASO. Numer wybity na obudowie zgadza się więc potwierdza to fakt, że na magazynie mają burdel i przysyłają nam nie tą część.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pogadaj z Musą i może ogarnie Ci całość za jednym razem.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja niestety nie dam rady wlecieć jutro, odwołali mi zajęcia bo coś tam. Ale można by się z Gwertym jakoś indziej umówić na sesyjkę chetnie. tylko nie wczesniej jak sobota. ewentualnie w niedziele spota mozna zrobić. Yebany chce się pochwalić Ale jest czym - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00