Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Daty niestety nie ma - coś ostatnio ciężko nam się zgrać Obserwuj wątek - z pewnością wkrótce jakieś dane się pojawią ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- Autko jeszcze w VC? Jutro lecę z rańca na Pn - może uda mi się wlecieć na fajkę
  2. Na środek mam osobny patent - wnętrze całe będzie wymienione. Póki co są inne projekty, które dostały priorytet
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak.
  4. Przyszła dziś wiązka - można kończyć BT Tomek zamawiać piankę? Nowa w ASO 60zł. ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Podeślij mi jeszcze Twój VIN na pw.
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    STEROWANIE PAMIEC FOTELA AUDI A4 B6 B7 8E0959769 (2916815403) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Widzałem Domi ale 200zł to drogo.
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...BTW szukam jeszcze rolety bagażnika do Avanta w kolorze Jive (szarobeżowy) oraz panelu przycisków do memo. Nie ma ktoś?
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poprosi o PIN A znacie jakiś sposób na PIN do RNS-D? Odłączyłem aku w aucie klienta i niestety zawołał... Problem w tym, że gość nie zna pinu a na wlepie instrukcji obsługi radia go nie ma ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Jeśli nie ma innej metody pozostanie wyciągnąć radio i bawić się z "fleszem".
  8. Nie jestem w temacie swapa - co jeszcze potrzebne? Z tego co wiem do slo leci tylko "muszelka". muszelka? a to dla slo, czy w ramach nagrody dla wymieniajacego? w nagrodę dla Ciebie jak ją założysz moge zalozyc, ale po pierwsze potrzebne sa nowe sruby, uszczelki i przynajmniej zamowiona rurka olejowa, niestety czesto sie ukreca. NO i wczesniej musze obejrzec jak wyglada reszta muszelki... To pomożesz chłopakowi ? ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Wyrzuć cudzysłów
  9. Nie jestem w temacie swapa - co jeszcze potrzebne? Z tego co wiem do slo leci tylko "muszelka". muszelka? a to dla slo, czy w ramach nagrody dla wymieniajacego? w nagrodę dla Ciebie jak ją założysz
  10. Nie jestem w temacie swapa - co jeszcze potrzebne? Z tego co wiem do slo leci tylko "muszelka".
  11. A co sie dzieje z turbinka? Zakupiona od BRD - trzeba podmienić
  12. Tak, ori świece są BOSCH-a. Fajnie, że działa
  13. NP. Dobranoc
  14. Nie no luz - polujemy dalej. Teraz silnik trzeba doprowadzić do ładu
  15. 200KM to już pojedzie Gdzie jest poprzedni wykres? ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Linki popraw po przy kliknięciu otwiera się main site fotosika.
  16. Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu. a może kupić jasne i malować Jasne od biedy też przejdzie - ale malować... Jakoś nie jestem przekonany. Poza tym wiesz jak Ciężko o lusterko do B6 szczezre nie wiem bo nie szukałem Domin mi zaproponował to łyknąłem jak młody pelikan Łyknąłeś to lusterko jak małpa kit
  17. Kolega ma A4 B6 czy B7? Jeśli B6 to jaką kierownicę z MF założył ori B6 czy tą z B7? b6 ale nie wiem co to za ster, mozesz mi podac twoj numer bo resetlo mi mojego iphona i stracilem wszystkie numery,mam tego vaga704.1 chyba dam rade to nim ogarnac ? Numer poszedł na pw. 704.1 spokojnie da radę. Pytanie tylko co zostało włożone (m.in. sama kierownica czy komplet potrzebnych części włączając taśmę i sterownik kiery). Generalnie trzeba zakodować moduł kolumny kierowniczej (16), radio/navi (37/56) i jeśli jest to bluetooth (77). Jeśli na pokładzie jest kierka z B7 to jeszcze zostaje kodowanie ABS i kalibracja czujnika skrętu w nowej taśmie. Zadzwońcie jutro to się ogarnie online.
  18. Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu. a może kupić jasne i malować Jasne od biedy też przejdzie - ale malować... Jakoś nie jestem przekonany. Poza tym wiesz jak Ciężko o lusterko do B6
  19. Historia mojego lusterka tak się zakończyła - ale slo jest twardy
  20. Kolega ma A4 B6 czy B7? Jeśli B6 to jaką kierownicę z MF założył ori B6 czy tą z B7?
  21. Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu.
  22. Pytasz o multifunkcję? wlasnie to mialem na mysli ogarniales ja sam Bartasie ? Tak, to żaden problem. Podmieniasz moduł kolumny kierowniczej na wersję Q z B7, do tego taśma A lub B (też z B7). Zmieniasz adapter poduszki (żółta kostka) na model pasujący do taśmy B7 i na to zakładasz zestaw obręcz + poduszka. Na koniec kodowanie sterowników pod nowe funkcje i już ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- To łącznie jakaś godzinka roboty. ster jest ogarniety, chodzi o kodowanie sterownikow A co założyłeś i z czym dokładnie jest problem? ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- No i jakie autko - bo ominęło mnie jakoś co kupiłeś
  23. Pytasz o multifunkcję? wlasnie to mialem na mysli ogarniales ja sam Bartasie ? Tak, to żaden problem. Podmieniasz moduł kolumny kierowniczej na wersję Q z B7, do tego taśma A lub B (też z B7). Zmieniasz adapter poduszki (żółta kostka) na model pasujący do taśmy B7 i na to zakładasz zestaw obręcz + poduszka. Na koniec kodowanie sterowników pod nowe funkcje i już ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- To łącznie jakaś godzinka roboty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.