Treść opublikowana przez Bart-S
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
z tego co wiem to pasuje ale Pasować na pewno będzie - tylko czy potrzebny będzie adapter/przekładka pinów czy rzeczywiście PNP. Jak poda wersję radia to wszystko stanie się jasne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to baw się. Ja idę w kimono - za 3h pobudka do pracy Ale najważniejsze że Pasek bujnięty - jutro jeszcze zderzak poskładam i heja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wytargałeś EGR-a?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Odpadam. Niestety POP w pracy
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Zarobiony. A co potrzebujesz?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Podaj VIN tego auta (może być na PW). GJA to jedna ze skrzyń dla 1.9TDI... Jest jeszcze kilka innych.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Pokaż fotkę radia albo podaj jego nazwę...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Tak, "Adelaide" niestety
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
+1
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
12d to konektor elektryki schowka. Z kodowaniem.... nie wiem, powinno przejść ale głowy nie daję.
-
B6 DIVISION
Szukam od roku takich ale w skórze. Nie ma qr** nigdzie, wszystkie źródła uruchomiłem i jest lipa a ja takich szukam w alcantarze.i tez lipa.gdzieś było poruszane o swapie tej górnej części z roletką do innego boczka..obciąć z jednych i przyklejic do drugich boczków.i nie wiem co z tego wynikło.. Bart-s ma przerobione tylne ,widziałem na żywo to wyglądało dobrze, ale jak się sprawuje to niech się sam wypowie Jak dasz do przerobienia dobremu plastikarzowi to nie poznasz, że coś było grzebane Pieprzone auta na polski rynek... Prawdziwy RS-golas ...no dobra 4 x ele Piny ze starej kostki przekładasz w taki sam sposób do nowej - czyli pin 1 do 1 a pin 2 do 2. Zarówno stara kostka jak i nowa będą miały na obudowie "wytłoczone" numery pin - przyjrzyj się im dokładnie to obczaisz co i jak. Jak nie masz wyjmaków do spinką do włosów albo czymś podobnym sobie poradzisz.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Mówiłem mu, ale niechce :grin: już zaklepane No i na ten wpis czekałem porównamy live
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czekam aż ktoś to yebnie w B6/B7
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na to wygląda.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
To zawsze jest dylemat - osobiście nie lubię felg w ciemnym kolorze bo giną wtedy na aucie... Wolę kontrast w stosunku do nadwozia - no ale każdy ma swoje wyobrażenie na temat tego jak powinna wyglądać jego "dzjewczyna"
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Ale tak to właśnie działa - sterownik airbag analizuje całe zdarzenie (prędkość w chwili uderzenia i czas wytracania prędkości na podstawie odczytu z czujników uderzeń). Na podstawie tych danych (oraz pewnie wielu innych) decyduje czy wywalić poduchę czy nie... Zatem wniosek jest taki, że jak w coś przywalimy i nie zdążymy zahamować to poduszka powinna wystrzelić... Jeśli to w nas wywalą - szanse są o wiele mniejsze.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Robert - jednak 18". Masz Interlagos-y z Sirocco? Zakupem pochwalę się jak będzie w kolorze auta
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
No to zrób wariant z ikoną w lampce podsufitki - trochę zabawy z kablami ale przynajmniej zachowasz wizytownik.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Nie wiem czy to czasem nie literówka bo nie widzę przełącznika "P" w katalogu części (widzę za to "B" dla B7). Schemat podłączenia w B7 wrzucę dziś w nocy.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
- Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Przede wszystkim to opis jest przeznaczony dla B6. Kolejna sprawa to fakt, że system deaktywacji poduszki ulegał w tym nadwoziu modyfikacjom i stąd różne systemy i wiązki... Nie wiem co mam Ci wyjaśniać skoro to od producenta zależy czy dał bonusa w związku z czym część potrzebnych kabelków jest w instalacji czy też nie. Zgodnie z podanymi schematami sprawdzasz co siedzi u Ciebie i tyle - prościej nie da się tego wyłożyć... W B7 stosuje się wyłącznik plastikowy (5P0919237B) zatem cały tutorial będzie się zgadzał, jedyna różnica dotyczy podłączenia w sterowniku airbag (B7 ma inny sterownik i inaczej obsadzone piny). W wolnej chwili przygotuję schemat...- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Znalazłem dziś chwilkę aby przewalić cały temat od dechy do dechy. Brak słów Lucky BASTARD- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Można wrzucić ale do naszej usterki nic nowego nie wnoszą...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pobawimy się, może coś będzie słychać. ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- OK- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jeszcze ustalcie czy KC czy np. u Vario Bart-S wracając do PW, to turbo mogło jebnąć po prostu ze starości i 280k przebiegu bez studzenia? Mogło. Ale to nadal gdybanie - jak podjedziesz na testy to poza sprawdzeniem poprawności montażu wężyków trzeba ustalić czy metaliczny dźwięk dobiega z turbo czy z kolektora dolotowego. - Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF