Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyszły tydzień jakoś - teraz mam trochę roboty i zajęty garaż. ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- Nie, Maciek się nie odzywał.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakoś się spikniemy - no chyba, że nie masz nic przeciwko wycieczkom (możesz podjechać do mnie do Wrześni).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wleć na spota następnego - pogadamy sobie
-
Wymiana gałki automat/multitronic
I co - stałeś okrakiem nad tunelem ? Dokładnie, bez tego patentu by się nie udało. Tak się zaparłem że mało co tą gałką w zęby sobie nie dałem Hahahhaha... ale ja miałem dokładnie to samo. Wyrwałem swoją starą z takim impetem, że głową zaliczyłem podsufitkę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Fajne - nie wiedziałem, że występuje w 18". Jaki dystans dałeś ?
-
Wymiana gałki automat/multitronic
Ten element w ASO trochę kosztuje - próbowałbym spolerować (przydałoby się coś na próbę).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
O - nie doczytałem. Pokaż fotkę 18"...
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Ojj... ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- ...albo
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a5 17" Fajne co nie Grzesiu Ty wiesz co dobre
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a5 17" Dokładnie.
-
Wymiana gałki automat/multitronic
I co - stałeś okrakiem nad tunelem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grześ - na szybko do pracy na nockę (droga jest oświetlona więc nie miałem szans zauważyć różnicy). Ale skoro zwróciłeś na to uwagę to przetestuję ---------- Post dopisany 07-02-2013 at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 22:41 ---------- ...hmm, wydaje mi się, że pobocze jest mocniej doświetlone
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
A nie dało by się tego kupić w US i wysłać normalną paczką do PL? Mam rodzinkę w Chicago
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dobra - jak tylko zwolni mi się kanał na kilka dni, zgadamy się i podrzucę Ci zderzak Bartku.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Generalnie bawimy się i szukamy najciekawszego rozwiązania
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Paweł ale jak to... Myślałem, że idziesz w JHM - będzie ori sprzęgło?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Dobra Grześ - pakuj stare 18" i wysyłaj do mnie ---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ---------- Ja chyba całkiem dobrze znam to auto Jest kolorek + bardzo dobry motor - świetna baza do modów
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Niestety tylko komplet - z ceny można zejść symbolicznie... BTW, zapomniałem wspomnieć - efekt zabaw w Vario Customs (to tylko kosmetyka i pewnie większość nie zwróci uwagi ale chciałem - jak zwykle w zgodzie z fabryką - mieć mat na profilu spojlera tylnego zderzaka ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Każdy poleca to co lubi - mnie tylko Karol zraził tym, że napisał "nie modne" (z tym się nie zgadzam). Sam lubię jasne wnętrza ale wiem ile wysiłku kosztuje ich utrzymanie przy codziennym użytkowaniu i dlatego wybieram czerń. O elementy body S line pytaj w dywizjonie B6. Z listwami nie powinno być problemu - jakieś 500/600zł. Zderzak tył już gorzej - można trafić i za 300zł ale zwykle cena to 700/800zł. Przód... tutaj na cały zderzak z osprzętem potrzeba 1500zł. Nie licz na to, że dostaniesz coś w kolorze - S line B6 to deficytowy towar (bierze się to co jest ). Jeszcze odnośnie osprzetu - zderzak przedni masz także w wersjach ze spryskami i PDC (trzeba to dobrać do auta). Podobnie zderzak tył - jeśli planujesz dołożyć podwójny wydech - to potrzebny spojler na dwa dyfuzory (jeśli nie, szukasz pełnego spojlera bez profilu na końcówki).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wyświetlacza czy komputera pokładowego?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
W B6 na pewno nie - szyba ma taki sam odcień jak zwykła. Przejrzę potem CC ale raczej będzie tak samo. Laminowanej nie ma bo szyba grzana w VW ma nitki - u nas jest folia i stąd inny odcień. ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Co Wojtek - zaczynasz się zarażać? Bartek chętnie bym się tymi modami zaraził ale jak 13 lat temu zostawiłem nasadowy klucz na akumulatorze w moim poczciwym golfie1 to pechowo zespawał się z karoserią , dalej wyobrażasz sobie co się działo z autem gdy ujechałem 4 km:decayed: mało bym go nie spalił a wtedy nie było mi do śmiechu po tej akcji mam traume na elektronikę w samochodzie . Śledzę twoje poczynania w tym wątku :slina:i widzę że pięknego passka budujesz pełen podziw Nie ma co się zrażać - powoli dłubać i się nauczyć. Ja 5 lat temu nie umiałem w B6 postojówki wymienić - a teraz mam działalność w której naprawiam (według powszechnej opinii) najgorszą skrzynię automatyczną czyli Multitronic Ważne że to lubisz - reszta przyjdzie sama
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze nie wiem - 2.7TDI jest na tapecie. ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Karol nie wiem czy to akurat było żartem ale totalnie się z Tobą nie zgadzam... Czarne wnętrze nie modne? Co do jasnego środka - spróbuj to utrzymać (w użytkowym aucie). Właśnie dlatego Passat dostanie więcej czerni (nie mam czasu aby codziennie latać ze szmatą). No i żeby nie było, Twój środek mi się podoba (zresztą mówiłem Ci o tym ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To teraz pytanie co pierwsze: interior czy exterior. Odradzam zbyt wiele projektów na raz bo fundusze szybko się kończą Kuba - zostaw mi 10 000PLM i auto na 2 tygodnie. Dołożymy to czego brakuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Masz wątek z furką?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystko