Treść opublikowana przez Bart-S
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Fotel kierowcy musisz kupić w wersji z pamięcią - memo ma inne silniczki (więcej pinów pod funkcje pamięci). Co do sterownika w drzwiach - też do wymiany (zwykły nie obsłuży panelu memo).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Miśki - sroki za zamieszanie ze spotem. Wyszło jeszcze kilka spraw i musiałem jechać przez Poznań i zaraz potem wracać do domu... Jeśli będe potrzebny to kontakt ze mną tylko przez SMS, e-mail lub pw (telefonów raczej nie będę odbierał). 3majcie się i do zobaczenia
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Tak właśnie zasugerowałem szybiarzom jak juz pomysły się nam skończyły od czego te kabelki Czyli jutro jeszcze muszę przylutować do szyby żeby było w 100% ogarnięte. Sprawdze jeszcze z ciekawości czy wywala błąd na vag kiedy nie są podpięte te kabeli. dzięki Bart-S:thumbup1: W module MK jeśli masz zakodowany "Avant bit" powinno wywalać błąd...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Cycu - to od fabrycznego alarmu. Czujniki zbicia tylnych szyb.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale co z tymi ledami - nie umiesz żarówki sam wymienić?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fany napisz kiedy jesteś w PL - są 2 osoby chętne na schowek. daniel_sen - na montaż websato jedź do forumowego kolegi _Mario. Ew. w dziale warsztat jest DIY - Vario mógłby spróbować to zamontować.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume To mam coś spaprane. Nie działa mi odbieranie tym przyciskiem. Sam przycisk działa gdyż działa aktywacja funkcji wybierania głosowego. No nie pier**l że założyłeś kierę z B7...- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume To mam coś spaprane. Nie działa mi odbieranie tym przyciskiem. Sam przycisk działa gdyż działa aktywacja funkcji wybierania głosowego. A nie odbierasz czasem wciskając lewą rolkę?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sufitu nie zdążymy ale lusterko slo pewnie tak http://i.imgur.com/QM2qxSN.png- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sufitu nie zdążymy ale lusterko slo pewnie tak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to dalej - zrobimy spota tylko nieco później Nie musi być zakrapiany ale jak przyjedziecie z kierowcą to może być I naprawdę "lajt"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To może oficjalnie - kto ma ochotę na piwko czy coś podobnego w niedzielny wieczór? Nie jakieś chlanie bo rano mam wylot ale miło się będzie spotkać i pogadać przed wyjazdem ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- Wyskoczymy do jakiegoś "neutralnego" pubu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lepiej tak zróbmy. Wyskoczysz w niedzielę na piwko - to pogadamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie Bartku - ledwo wyrobiłem się dziś z 2-oma Multitronikami Może jutro ale nadal nie mogę potwierdzić... Jutro będzie coś wiadomo.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol a może w niedziele skoczymy wieczorem na jakieś kręgle?- Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Powinien pasować do szarej 32-pinowej kostki w sterowniku.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Heeh nie zdążymy - dziś, jutro i w piątek mam masakryczne obłożenie aby wszystkie projekty skończyć przed wyjazdem. W piątek spadam nad morze na 3 dni i w poniedziałek o 6:05 wylot z Ławicy...- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
powiem ci że jestem tego samego zdania...gwint skrecony na maxa jest git.hammer ma w sumie fajnie go skrecony.ale jak widze aira że koła opierają sie az na nadkolach i jeszcze czasami jest wrazenie od tyłu że koła sie na boki rozłażą to juz mi nie pasi Dokładnie - lubię glebę ale niżej niż nadkole to już nie dla mnie.- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ja nie wiem ale jak widzę, że felga chowa się w nadkolu to mam odruchy wymiotne... Auto może i fajne ale gadżety typu airride wcale do mnie nie przemawiają. Ja po prostu nie widzę Audi z takim wyposażeniem - nie pasują do tej marki Starzeję się chyba...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
...co to ostatnio za spięcia w Waszej ekipie?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Zapowiada się nieźle Tapicerki drzwi alcantara + biały szew = strzał w 10 ---------- Post dopisany at 02:55 ---------- Poprzedni post napisany at 02:22 ---------- Mój tajny "e-bay-współpracownik", który również zagląda do tego tematu (a którego danych nie zdradzę bo za chwilę nie miałby chwili spokoju ) - odradza zamówienie tego towaru made in China Szukamy dalej- Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Tomek podaj jeszcze kategorie zawieszenia i pokaż wyposażenie bagażnika (podnieś podłogę i cyknij foto). No i pokaż profil jak wyszło na Eibachu- [b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Wygląda nieźle - ale wolę zobaczyć efekt na żywo- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
...to może jak wrócę, skończymy to cholerne DVD? - Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant