Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Fotel kierowcy musisz kupić w wersji z pamięcią - memo ma inne silniczki (więcej pinów pod funkcje pamięci). Co do sterownika w drzwiach - też do wymiany (zwykły nie obsłuży panelu memo).
  2. Cześć Miśki - sroki za zamieszanie ze spotem. Wyszło jeszcze kilka spraw i musiałem jechać przez Poznań i zaraz potem wracać do domu... Jeśli będe potrzebny to kontakt ze mną tylko przez SMS, e-mail lub pw (telefonów raczej nie będę odbierał). 3majcie się i do zobaczenia
  3. Tak właśnie zasugerowałem szybiarzom jak juz pomysły się nam skończyły od czego te kabelki Czyli jutro jeszcze muszę przylutować do szyby żeby było w 100% ogarnięte. Sprawdze jeszcze z ciekawości czy wywala błąd na vag kiedy nie są podpięte te kabeli. dzięki Bart-S:thumbup1: W module MK jeśli masz zakodowany "Avant bit" powinno wywalać błąd...
  4. Cycu - to od fabrycznego alarmu. Czujniki zbicia tylnych szyb.
  5. Ale co z tymi ledami - nie umiesz żarówki sam wymienić?
  6. Fany napisz kiedy jesteś w PL - są 2 osoby chętne na schowek. daniel_sen - na montaż websato jedź do forumowego kolegi _Mario. Ew. w dziale warsztat jest DIY - Vario mógłby spróbować to zamontować.
  7. odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume To mam coś spaprane. Nie działa mi odbieranie tym przyciskiem. Sam przycisk działa gdyż działa aktywacja funkcji wybierania głosowego. No nie pier**l że założyłeś kierę z B7...
  8. odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume To mam coś spaprane. Nie działa mi odbieranie tym przyciskiem. Sam przycisk działa gdyż działa aktywacja funkcji wybierania głosowego. A nie odbierasz czasem wciskając lewą rolkę?
  9. Sufitu nie zdążymy ale lusterko slo pewnie tak http://i.imgur.com/QM2qxSN.png
  10. Sufitu nie zdążymy ale lusterko slo pewnie tak
  11. No to dalej - zrobimy spota tylko nieco później Nie musi być zakrapiany ale jak przyjedziecie z kierowcą to może być I naprawdę "lajt"
  12. To może oficjalnie - kto ma ochotę na piwko czy coś podobnego w niedzielny wieczór? Nie jakieś chlanie bo rano mam wylot ale miło się będzie spotkać i pogadać przed wyjazdem ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- Wyskoczymy do jakiegoś "neutralnego" pubu
  13. Lepiej tak zróbmy. Wyskoczysz w niedzielę na piwko - to pogadamy
  14. Nie Bartku - ledwo wyrobiłem się dziś z 2-oma Multitronikami Może jutro ale nadal nie mogę potwierdzić... Jutro będzie coś wiadomo.
  15. Karol a może w niedziele skoczymy wieczorem na jakieś kręgle?
  16. Powinien pasować do szarej 32-pinowej kostki w sterowniku.
  17. Heeh nie zdążymy - dziś, jutro i w piątek mam masakryczne obłożenie aby wszystkie projekty skończyć przed wyjazdem. W piątek spadam nad morze na 3 dni i w poniedziałek o 6:05 wylot z Ławicy...
  18. powiem ci że jestem tego samego zdania...gwint skrecony na maxa jest git.hammer ma w sumie fajnie go skrecony.ale jak widze aira że koła opierają sie az na nadkolach i jeszcze czasami jest wrazenie od tyłu że koła sie na boki rozłażą to juz mi nie pasi Dokładnie - lubię glebę ale niżej niż nadkole to już nie dla mnie.
  19. Ja nie wiem ale jak widzę, że felga chowa się w nadkolu to mam odruchy wymiotne... Auto może i fajne ale gadżety typu airride wcale do mnie nie przemawiają. Ja po prostu nie widzę Audi z takim wyposażeniem - nie pasują do tej marki Starzeję się chyba...
  20. ...co to ostatnio za spięcia w Waszej ekipie?
  21. Zapowiada się nieźle Tapicerki drzwi alcantara + biały szew = strzał w 10 ---------- Post dopisany at 02:55 ---------- Poprzedni post napisany at 02:22 ---------- Mój tajny "e-bay-współpracownik", który również zagląda do tego tematu (a którego danych nie zdradzę bo za chwilę nie miałby chwili spokoju ) - odradza zamówienie tego towaru made in China Szukamy dalej
  22. Tomek podaj jeszcze kategorie zawieszenia i pokaż wyposażenie bagażnika (podnieś podłogę i cyknij foto). No i pokaż profil jak wyszło na Eibachu
  23. ...to może jak wrócę, skończymy to cholerne DVD?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.