Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem Bart spoko damy rade:wink: Oj w to nie wątpię BTW - znajdźcie mi tylko takie samo lusterko tylko czarne (może być bez przycisku ). sam fotochrom znaczy:eusathink: działam:decayed: Tak - robimy bez asystenta świateł. Srki za OT Artur
  2. Moduł kierownicy Q - jakieś 180zł i taśma A lub B (jakieś 80z). Obie rzeczy dostaniesz u Siemiana. Do tego w ASO adapter do airbaga 4E0 972 133 - 15zł. Reszta to już montaż i kodowanie.
  3. Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem Bart spoko damy rade:wink: Oj w to nie wątpię BTW - znajdźcie mi tylko takie samo lusterko tylko czarne (może być bez przycisku ).
  4. Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem
  5. Lista na tydzień przed spotem to fajny pomysł - no i jest super miejscówka u Vario
  6. nie ma sprawy, fajnie się jechało I sobie pogadaliśmy Ale po wejściu do domu padłem...
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo.
  8. Masakra A źródło części? Jest możliwość, że to podróba?
  9. coś było nietak z F - ką Zasilanie w regulacji/CLH trzeba było dołożyć do jeszcze jednego pinu
  10. No właśnie nie wiem co się dzieje - zawieszenie wymienione miesiąc temu na nowe a tu wahacz wybity... Poza tym zj***li mi zbieżność w WRZ. Jutro od rana serwis ma się zająć czwórką i wyprostować wszystkie sprawy dotyczące zawieszenia. Zobaczymy co powiedzą/znajdą...
  11. Sprzęgło lub dwumas - i tak miałem wymienić więc nie ma tragedii. Ale niestety totalnie nie w porę...
  12. A u mnie dziś nic dobrego - zostawiłem A4kę w Dusznikach na przeglądzie zawieszenia... Natomiast Pasek - mój transport powrotny - odmówił posłuszeństwa tuż po wyjeździe z Wrześni. Madas - wielkie dzięki za pomoc i dostarczenie mojego tyłka do domu
  13. Zorientowałem się pod drzwiami domu Wlecę po nią dziś.
  14. Dobra wystarczy - każdy z nas jest inny i czego innego oczekuje od auta. To samo dotyczy portfeli - jeden chce mieć komfort i jest w stanie za niego płacić, ktoś inny podejdzie do sprawy czysto pod względem finansowym. Tak już po prostu jest i trzeba nauczyć się z tym żyć (mam na myśli fakt - że ktoś może miec odmienne zdanie od naszego - trzeba umieć to uszanować). Wracając do Waszych usterek - u każdego z Was (HiRide, Rafał, Arek) uszkodzenia były inne. Część usterek oczywiście pokrywa się i wynika z eksploatacji skrzyni ale pamiętajcie, że większość objawów w CVT jest podobna. Niestety nigdy nie jest to wyznacznik, że uszkodzony jest ten sam element. Mimo 4-letniego doświadczenia prac z tą przekładnią - będę szczery, nadal potrafi mnie czymś zaskoczyć... Melankolic - próbuje Ci się wmówić, że kłopot leży po stronie układu hydraulicznego lub wałka sprzęgłowego a to przy opisanych objawach nie trafiona diagnoza (pomijając fakt że wybrano dwa najdroższe komponenty tej skrzyni). To nie to samo co u Mariusza (HiRide) - u niego aby wywołać efekt, trzeba wprowadzić auto w określone warunki (obroty, prędkość, aktualne przełożenie) a z tego co opisujesz - u Ciebie problem jest przy każdym wdepnięciu pedały przyśpiesznie w podłogę. Chętnie podjąłbym się naprawy ale mam tylko jedno stanowisko i obłożenie na kilka tygodniu do przodu. Moja propozycja jest taka abyś zaopatrzył się na własną rękę w całe półośki do Twojego auta i wymienił je sam lub w zaprzyjaźnionym warsztacie. To niewielki koszt a jeśli test zawiedzie da podstawy do tego aby pakować się w koszty związane z naprawą skrzyni. Sory za esej ale z uwagi na ilość prac dawno nie zaglądałem do działu napędowego a tu taki wątek - pozwoliłem sobie na upust w postaci radosnej twórczości po nieco dłuższej nieobecności
  15. Niestety dopiero w lutym się dowiem.
  16. Rygiel 16zł, gałka 38zł.
  17. Również dzięki za spota - było naprawdę fajnie 4B9 867 899 4PK i 4B9 867 799 (tylko w tym drugim dobierz kolor - u Ciebie chyba EC3).
  18. 8d0 972 623 aa - 2-pinowa wtyczka diody podświetlającej klamkę 000 979 018 - pin do w/w kostki 893 971 632 - 2-pinowa wtyczka lampki czerwonej lub białej 000 979 021 - pin do w/w kostki 000 979 018 - pin do wtyczki 16-pin w sterowniku drzwi 8e0 868 243 - spinka tapicerki aaaa numer samej wtyczki masz może (pod te piny 000 979 018 - pin do wtyczki 16-pin w sterowniku drzwi) ?? Wszystkie w sumie mam ... Brak jedynie 16 pinowej wtyczki - wtyczke juz mi w aso znaleźli...tak wiec zamowione tylko dlaczego te piny sa taaaaaaaaaaaakie drogie ?????? 19 pln z przewodzi z 2 pinami rozbój !! 4a0 972 883 a
  19. 8D0 972 623 AA - 2-pinowa wtyczka diody podświetlającej klamkę 000 979 018 - pin do w/w kostki 893 971 632 - 2-pinowa wtyczka lampki czerwonej lub białej 000 979 021 - pin do w/w kostki 000 979 018 - pin do wtyczki 16-pin w sterowniku drzwi 8E0 868 243 - spinka tapicerki
  20. Dostałem dziś informację, że sprawdzono elektrykę poduszki - podłączony był tylko jeden zapalnik (poduszka ma 2 naboje).
  21. Graty klubowicza
  22. Nawet cena niezła. Jak masz siano to bierz. Głośniki dorwałem za 300zł co razem daje mi 450zł za całość ale dolicz przesyłkę... Dopytaj czy nie miałby wtyczki i targuj się na 550zł z wysyłką.
  23. Wzmak i sub BOSE robią największą robotę w tym systemie - napisz do Siemiana, żeby Ci załatwił (cały zestaw = wzmacniacz, sub i pucha mocująca). Jakby mógł niech dorzuci też wtyczkę. ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- Nie wiem jakie ceny za to - ja za swój komplet dałem swego czasu 150zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.