Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. W niedzielę ponoć winczako znów S-ką ma wlecieć na Poznań - jak zdążę wrócić z Warszawy to wlecę...
  2. Dodzwoniłem się dziś do aktualnego właściciela samochodu - obiecał pomóc. Wyciągniemy poduszkę - odczytamy jej numer, i sprawdzimy w jaki sposób został podłączony adapter. Mam dzwonić w tej sprawie do niego w poniedziałek. Stay tuned...
  3. Brak przeniesienia napędu - może być uszkodzony sterownik ale to na pewno nie jego wina, że auto nie jedzie. W skrzyni doszło do poważniejszych uszkodzeń (przekładnia do wyjęcia).
  4. Czerwono szary kabelek to inklinacja - MK nie powinien mieć tu nic do gadania bo z tym sygnałem i tak mostkujecie się w kostce na słupku A (pin 14).
  5. Skarżysko. O 14 dzwonię do nowego właściciela auta - mam nadzieję, że ten Pan będzie bardziej chętny do pomocy
  6. Masę daj nową na grubszym kabelku - to nie to, ale zabezpieczy instalację. Dajcie znać jak będzie po testach z nowymi modułami.
  7. To wygląda tak jakby elektronika była OK a same silniczki yebnięte.
  8. Poniżej 400Nm powinna dać radę. Prognozy są obiecujące po tym co widziałem w skrzyni ostatnim razem ...jeśli nie będzie katował jej od dołu, skrzynka sobie poradzi
  9. Możecie jeszcze sprawdzić czy przycisk tylnej szyby w tylnej tapicerce jest dobrze podłączony ale to na 99% nie to (teoretycznie mógłby mieszać w instalacji gdyby coś było nie tak podłączone ale raczej nie ma na to szans). Pin 1 - kostka 16-pin, pin 1 Pin 2 - kostka 16-pin, pin 6 Pin 3 - kostka 16-pin, pin 4 Sprawdźcie też numer przycisku: 8Z0 959 855 C czy 8E0 959 855 A? Najlepiej będzie podmienić choć jeden sterownik i zobaczyć czy wtedy zadziała.
  10. Dajcie jeszcze rozpiskę pinów z kostki przycisku tylnych szyb (nr pinu i kolor). Kolejny test to inny sterownik tylnych szyb...
  11. Pierwszy telefon miał miejsce w dniu gdy wrzuciliście linka z tym autem - od razu dostałem info, że auto zostało sprzedane i nie ma możliwości kontaktu z osobą, która kupiła to auto. Na początku Pan nie wydawał się być chętny do pogaduszek ale po wyjaśnieniu okoliczności jakoś to poszło... Otrzymałem informację, że swap kierownicy na model z RS4 wykonywał jego kolega i że porozmawia z nim o detalach tej modyfikacji (poprosiłem o kontakt ale nie dostałem go). Od tego czasu udało mi się dodzwonić do niego 3x - za każdym razem brak nowych informacji. Teraz nie mogę się dodzwonić (jutro znów spróbuję).
  12. To auto zostało sprzedane - gość nie chce podać kontaktu do obecnego posiadacza auta. Wystarczyłaby ta wyjebana poducha aby mieć jasność
  13. Pierwszy telefon tak - nadal nie rozmawiał ze swoim kolegą. Teraz już nie odbiera
  14. VAGiem tego nie sprawdzisz. Jak jest zablokowane - świeci na żółto (i blokuje tylko przyciski tylnych szyb). Przy czym sterowanie z przedniego panelu powinno działać.
  15. Nie. Przełóż jeszcze przed zakupem silników przyciski z Twojego auta - bo coś mi podpowiada, że panel4 może być walnięty na przycisku blokującym.
  16. Nie ma adaptacji bo nie działa domykanie - zaadaptowane muszą być wszystkie silniki aby to działało. Też zacząłbym od modułów chociaż to dziwne, że nie działają oba. Sprawdź na pinach przy sterowniku czy obie żyły zasilania mają napięcie...
  17. Nie domyka szyb bo nie ma adaptacji - silniczki na pewno sprawne? Nie działa ani z poziomu kierowcy ani z poziomu danych drzwi?
  18. Pierwszy raz jest ciężko ale jak już załapiesz "myśl technologiczną" to rozebranie i złożenie bagażnika zajmuje 5 minut. Zaczynasz od odkręcenia 4 śrub torx nakładki krawędzi bagażnika. Następnie troszkę większym torxem odkręcasz uchwyty do siatki. Kolejny torx jest na łączeniu górnego i dolnego słupka D (lewa i prawa strona). Teraz wyciągasz podłogę bagażnika, obalasz oparcie kanapy i można wyciągać boczki. Mają 4 spinki - 2 na słupku D, 1 tuż przy bocznej szybie i ostatnia przy wewnętrznej krawędzi od strony auta. Uwaga na wyciągnięcie mocowania w okolicy słupka D (trzeba tam troszkę nagiąć plastik aby ładnie wyskoczyło. Teoretycznie nie musisz wyciągać boczków całkiem - wystarczy że zrobisz sobie szparę tak aby dostać się do śrub. Wzmacniacz razem z mocowaniem to 4 śruby i wypięcie kostki - do dzieła.
  19. Teoretycznie w okolicach 200 000km - ale wszystko zależy od eksploatacji więc nie da się określić dokładnego interwału. Dwumas w manualu będziesz słyszał Bartku (przy uruchamianiu silnika i przy jego gaszeniu).
  20. Jeśli interesuje Cię 15% to daj znać.
  21. Kiedy skończycie auto Grześka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.