Treść opublikowana przez Bart-S
-
B6 DIVISION
Ja w trakcie BT wyjeżdżam na Węgry
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Luz ale to i tak nie nasz problem
-
B6 DIVISION
Stary RNS-E przeczyta SD 4GB ale na tych kartach chodzi o wiele wolniej (dłuższy czas dostępu do pamięci - zasady działania nośników pamięci). Zalecam stosowanie 1GB, lub max 2GB - na 4GB czas oczekiwania na przełączenie utworu wkurzał mnie na tyle, że od razu wróciłem do mniejszej pojemności. ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- Miśki - BT będzie wkrótce na ogólnym ale pierwszeństwo w dostaniu się na listę mają klubowicze (zawsze tak było, że zapisy starują na forum klubowym i po wstępnym zapełnieniu listy są przenoszone na ogólne forum). Nie ma paniki, miejsc dla chętnych na pewno wystarczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
RS jest ładniejszy - S4 troszkę przesadzili z tymi kratkami. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Warszawa też zasypana... mówisz o tym 1? ale ciekawe czy w kolor dostane Zapomnij - nawet jeśli to i tak na 99% odcień będzie inny. I tak trzeba będzie malować więc nie ma to znaczenia...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
RS jest ładniejszy - S4 troszkę przesadzili z tymi kratkami. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Warszawa też zasypana...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Podeślij aktualną rozpiskę to powiem Ci co i jak poprzepinać.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Przepraszam... WRX STI... Subaru Impreza. Generalnie jak zapytasz się torowców to z fajnych autek będą polecać właśnie to albo EVO.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
sti?
-
Strefa Śmiechu
było:wink: Poooo pooooocałunek... Ten hit w końcu zdetronizuje Weekend
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz? Wcześniej w Poznaniu pod blokiem a teraz we Wrześni też pod blokiem - takie ryzyko Kościuszki?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
W takim razie w tej nowej wiązce (z AJ) nie masz kabelków do pakietu oświetleniowego nóg. Zdemontuj kostkę II ze swojej starej wiązki i dołóż do wiązki MK 4 brakujące przewody.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
AR to II wersja MK w B6 - może w sofcie coś zmienili. Jak nadarzy się okazja warto sprawdzić jakiś LOW z serii >>AJ. Tyle ludzi zakłada teraz szkła, że pewnie ktoś na testy się znajdzie ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- Top teraz [pytanie jak wyrwe ze swopjej wiazki gdzie byly korby i doloze do tej z 4ele szybami co ktos wyciagnal to bedzie wszystkjo dzialac czy nie bardzo? Zakładasz nową wiązkę MK gdzie są 4x szyby - wystarczy, że zmienisz kodowanie MK w adaptacjach na kanale 61 i będzie śmigać. Pod warunkiem, że Twój MK obsługuje elektrykę z tyłu.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ten silnik własnie dziś dojechał do Rzeszowa Rozmawiałem z nim dzis własnie byli z gratami na Podkarpaciu A4 B8 8K0 DROBNA KOLIZJA - YouTube Uff nic poważnego na szczęście
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
dokładnie:decayed: poprawiłem:wink: Który model?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wpisz mnie - najwyżej prosto z Wawy przyjedziemy
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Podłączasz ten zestaw równolegle - metodą bezinwazyjną (w każdej chwili można ten układ zdemontować) i śmiga bez problemu. U mnie pracowało to bez zarzutu przez ponad 2 lata.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
podejdze przekładasz kodujesz klucze a potem sukcesywnie to co dołożysz dokodujesz najlepiej na początku spisz kodowanie ze starego modułu i zapisz w nowym a potem dokładaj i dokładaj:naughty: przy okazji chciałem obalić mit : moduł LOW obsłuży składanie luster Domi jakim cudem, skoro moduł LOW nie ma pinów do składania w gniazdku lusterka? ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- podejdze przekładasz kodujesz klucze a potem sukcesywnie to co dołożysz dokodujesz najlepiej na początku spisz kodowanie ze starego modułu i zapisz w nowym a potem dokładaj i dokładaj:naughty: przy okazji chciałem obalić mit : moduł LOW obsłuży składanie luster Domi jakim cudem, skoro moduł LOW nie ma pinów do składania w gniazdku lusterka? ...aaa MK
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Dokładnie - i w okolicach schematu wrzuciłem fotkę z numeracją wtyczek MK. ...a poniżej schemat instalacji od MY2004. Inklinacja jest w pierwszej wtyczce (12-pin) na pinie 10 - na schemacie opisane jako T12(I)/10.
-
B6 DIVISION
Kurfa pewnie to bo mi czasem po naciśnięciu hamulca pali stop po tym jak puszcze:kwasny: Nie wiedziałbym ale tempomatu nie mogłem raz włączyć i tak wydedukowałem:decayed: Duży to koszt? Pierwsza usterka w Audicy po 3 latach:kwasny: Pedał hamulca delikatnie opada bo drążek czujnika nie wraca do pozycji końcowej - starczy aby załączyć światła stopu ale nie zacząć hamować. Doraźnie jak widzisz że załączył Ci się stop - pomóż sobie nogą i cofnij pedał hamulca. Czujnik ma oznaczenie 1K2 945 511 RDW i kosztuje 50-kilka zł. Wymiana - tak jak napisał turzol to pikuś. Odkręcasz osłonę pod kierą - odłączasz wtyczkę od czujnika, wykręcasz go odwrotnie do wskazówek zegara i nowy montujesz w odwrotnej kolejności. Bart-S i jak zwykle masz wszystko jasne!! Arturo - niedawno wymieniałem u siebie Ten sensor świruje czasem - pierwsze objawy jakiś rok temu. Potem pół roku był spokój i znów zatakowało. Objawy - brak możliwości włączenia tempomatu, jazda na światłach stop i sporadycznie kontrolka ESP podczas jazdy. ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Powinni nasz cały dywizjon zatrudnić
-
B6 DIVISION
Kurfa pewnie to bo mi czasem po naciśnięciu hamulca pali stop po tym jak puszcze:kwasny: Nie wiedziałbym ale tempomatu nie mogłem raz włączyć i tak wydedukowałem:decayed: Duży to koszt? Pierwsza usterka w Audicy po 3 latach:kwasny: Pedał hamulca delikatnie opada bo drążek czujnika nie wraca do pozycji końcowej - starczy aby załączyć światła stopu ale nie zacząć hamować. Doraźnie jak widzisz że załączył Ci się stop - pomóż sobie nogą i cofnij pedał hamulca. Czujnik ma oznaczenie 1K2 945 511 RDW i kosztuje 50-kilka zł. Wymiana - tak jak napisał turzol to pikuś. Odkręcasz osłonę pod kierą - odłączasz wtyczkę od czujnika, wykręcasz go odwrotnie do wskazówek zegara i nowy montujesz w odwrotnej kolejności.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Masa główna MK jest w tej samej kostce co inklinacja - masa na pinie 12 a inklinacja na pinie 10. Zwróć uwagę na to, że MK ma 2 kostki 12-pinowe.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Powinien być w pinie 10 kostki 12-pinowej - nie popierdzieliły Wam się kolory? Bo czerwono/szary a szaro/czerwony to zupełnie inna bajka. Nadal nie mogę zrozumieć na cholerę Wam rozkminka przy kostkach MK... Przecież wystarczy mostek z odpowiednim kablem w słupkach A i obwód inklinacji mamy załatwiony (po co ryć w podłodze?).
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Przy tym co opisałeś - tak.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Nie