Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja w trakcie BT wyjeżdżam na Węgry
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stary RNS-E przeczyta SD 4GB ale na tych kartach chodzi o wiele wolniej (dłuższy czas dostępu do pamięci - zasady działania nośników pamięci). Zalecam stosowanie 1GB, lub max 2GB - na 4GB czas oczekiwania na przełączenie utworu wkurzał mnie na tyle, że od razu wróciłem do mniejszej pojemności. ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- Miśki - BT będzie wkrótce na ogólnym ale pierwszeństwo w dostaniu się na listę mają klubowicze (zawsze tak było, że zapisy starują na forum klubowym i po wstępnym zapełnieniu listy są przenoszone na ogólne forum). Nie ma paniki, miejsc dla chętnych na pewno wystarczy
  3. RS jest ładniejszy - S4 troszkę przesadzili z tymi kratkami. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Warszawa też zasypana... mówisz o tym 1? ale ciekawe czy w kolor dostane Zapomnij - nawet jeśli to i tak na 99% odcień będzie inny. I tak trzeba będzie malować więc nie ma to znaczenia...
  4. RS jest ładniejszy - S4 troszkę przesadzili z tymi kratkami. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Warszawa też zasypana...
  5. Podeślij aktualną rozpiskę to powiem Ci co i jak poprzepinać.
  6. Przepraszam... WRX STI... Subaru Impreza. Generalnie jak zapytasz się torowców to z fajnych autek będą polecać właśnie to albo EVO.
  7. było:wink: Poooo pooooocałunek... Ten hit w końcu zdetronizuje Weekend
  8. Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz? Wcześniej w Poznaniu pod blokiem a teraz we Wrześni też pod blokiem - takie ryzyko Kościuszki?
  9. Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz?
  10. W takim razie w tej nowej wiązce (z AJ) nie masz kabelków do pakietu oświetleniowego nóg. Zdemontuj kostkę II ze swojej starej wiązki i dołóż do wiązki MK 4 brakujące przewody.
  11. AR to II wersja MK w B6 - może w sofcie coś zmienili. Jak nadarzy się okazja warto sprawdzić jakiś LOW z serii >>AJ. Tyle ludzi zakłada teraz szkła, że pewnie ktoś na testy się znajdzie ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- Top teraz [pytanie jak wyrwe ze swopjej wiazki gdzie byly korby i doloze do tej z 4ele szybami co ktos wyciagnal to bedzie wszystkjo dzialac czy nie bardzo? Zakładasz nową wiązkę MK gdzie są 4x szyby - wystarczy, że zmienisz kodowanie MK w adaptacjach na kanale 61 i będzie śmigać. Pod warunkiem, że Twój MK obsługuje elektrykę z tyłu.
  12. Ten silnik własnie dziś dojechał do Rzeszowa Rozmawiałem z nim dzis własnie byli z gratami na Podkarpaciu A4 B8 8K0 DROBNA KOLIZJA - YouTube Uff nic poważnego na szczęście
  13. dokładnie:decayed: poprawiłem:wink: Który model?
  14. Wpisz mnie - najwyżej prosto z Wawy przyjedziemy
  15. Podłączasz ten zestaw równolegle - metodą bezinwazyjną (w każdej chwili można ten układ zdemontować) i śmiga bez problemu. U mnie pracowało to bez zarzutu przez ponad 2 lata.
  16. podejdze przekładasz kodujesz klucze a potem sukcesywnie to co dołożysz dokodujesz najlepiej na początku spisz kodowanie ze starego modułu i zapisz w nowym a potem dokładaj i dokładaj:naughty: przy okazji chciałem obalić mit : moduł LOW obsłuży składanie luster Domi jakim cudem, skoro moduł LOW nie ma pinów do składania w gniazdku lusterka? ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- podejdze przekładasz kodujesz klucze a potem sukcesywnie to co dołożysz dokodujesz najlepiej na początku spisz kodowanie ze starego modułu i zapisz w nowym a potem dokładaj i dokładaj:naughty: przy okazji chciałem obalić mit : moduł LOW obsłuży składanie luster Domi jakim cudem, skoro moduł LOW nie ma pinów do składania w gniazdku lusterka? ...aaa MK
  17. Dokładnie - i w okolicach schematu wrzuciłem fotkę z numeracją wtyczek MK. ...a poniżej schemat instalacji od MY2004. Inklinacja jest w pierwszej wtyczce (12-pin) na pinie 10 - na schemacie opisane jako T12(I)/10.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa pewnie to bo mi czasem po naciśnięciu hamulca pali stop po tym jak puszcze:kwasny: Nie wiedziałbym ale tempomatu nie mogłem raz włączyć i tak wydedukowałem:decayed: Duży to koszt? Pierwsza usterka w Audicy po 3 latach:kwasny: Pedał hamulca delikatnie opada bo drążek czujnika nie wraca do pozycji końcowej - starczy aby załączyć światła stopu ale nie zacząć hamować. Doraźnie jak widzisz że załączył Ci się stop - pomóż sobie nogą i cofnij pedał hamulca. Czujnik ma oznaczenie 1K2 945 511 RDW i kosztuje 50-kilka zł. Wymiana - tak jak napisał turzol to pikuś. Odkręcasz osłonę pod kierą - odłączasz wtyczkę od czujnika, wykręcasz go odwrotnie do wskazówek zegara i nowy montujesz w odwrotnej kolejności. Bart-S i jak zwykle masz wszystko jasne!! Arturo - niedawno wymieniałem u siebie Ten sensor świruje czasem - pierwsze objawy jakiś rok temu. Potem pół roku był spokój i znów zatakowało. Objawy - brak możliwości włączenia tempomatu, jazda na światłach stop i sporadycznie kontrolka ESP podczas jazdy. ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Powinni nasz cały dywizjon zatrudnić
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa pewnie to bo mi czasem po naciśnięciu hamulca pali stop po tym jak puszcze:kwasny: Nie wiedziałbym ale tempomatu nie mogłem raz włączyć i tak wydedukowałem:decayed: Duży to koszt? Pierwsza usterka w Audicy po 3 latach:kwasny: Pedał hamulca delikatnie opada bo drążek czujnika nie wraca do pozycji końcowej - starczy aby załączyć światła stopu ale nie zacząć hamować. Doraźnie jak widzisz że załączył Ci się stop - pomóż sobie nogą i cofnij pedał hamulca. Czujnik ma oznaczenie 1K2 945 511 RDW i kosztuje 50-kilka zł. Wymiana - tak jak napisał turzol to pikuś. Odkręcasz osłonę pod kierą - odłączasz wtyczkę od czujnika, wykręcasz go odwrotnie do wskazówek zegara i nowy montujesz w odwrotnej kolejności.
  20. Masa główna MK jest w tej samej kostce co inklinacja - masa na pinie 12 a inklinacja na pinie 10. Zwróć uwagę na to, że MK ma 2 kostki 12-pinowe.
  21. Powinien być w pinie 10 kostki 12-pinowej - nie popierdzieliły Wam się kolory? Bo czerwono/szary a szaro/czerwony to zupełnie inna bajka. Nadal nie mogę zrozumieć na cholerę Wam rozkminka przy kostkach MK... Przecież wystarczy mostek z odpowiednim kablem w słupkach A i obwód inklinacji mamy załatwiony (po co ryć w podłodze?).
  22. Przy tym co opisałeś - tak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.