Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Z tego co się dowiedziałem - wiązka, czujniki i sterownik są inne. Cena na tej aukcji dot. montażu systemu PDC tył - od podstaw.
  2. Widziałem kilka projektów "military" i nie przemawiają do mnie
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...a i z tego co pamiętam, nie ma zamiennika (do S4 jest ale RS4 z tego co pamiętam tylko ori).
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zwykła 2600zł za sztukę. Ceramika 16 000 a po modyfikacji 20 000 za sztukę.
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedna tarcza 16tyś.
  6. ...jeszcze trochę i będziesz chciał się zamienić Chyba na audika Poczekaj cycu aż go skończę Narazie jest kupa ale będzie OK
  7. A my właśnie skończyliśmy Arek i Tomek są w drodze do domu...
  8. ...jeszcze trochę i będziesz chciał się zamienić
  9. I to mi sie podoba. Też tak mam, dzisiaj wkładałem do swojej lustra w takiej opcji jak twoje, z tym że nie obudowy z S4 i nawet poskładałem wszystko jak fabryka - wiązki, spinki, taśma mechata etc. Kiedyś się z nas śmiali a teraz każdy tak chce
  10. No tak ale Marcin ma rację... Prędzej czy później ale nic się przed Wami nie ukryje
  11. będziesz ciągnął kabelki do silników szyb czy bezpośrednio do lusterek? Tak jak jest ORI.
  12. Jak zostawisz popielniczkę 1din to zostanie szpara między pokrywą popielniczki a panelem klimy (nie jest to jakaś wielka japa ale widoczna). Montaż popielniczki 2-dinowej rozwiązuje kwestie estetyczne
  13. Nie wygląda jak 2din bo to 1din - masz listwę srebrną na jego spodzie.
  14. bkp to chyba 140KM chyba się Bartkowi pomyleczka trafiła Dokładnie... 140KM, mój błąd. Ale jedzie jak 143KM
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tutaj nie masz jednej marki.
  16. Z tego co widzę to emblemat jest wymienną częścią - pytanie tylko czy inne stickery tj. S line lub RS6 będą pasowały w profil (czy mają ten sam rozmiar).
  17. Tak - chodziło mi o ori płytkę navi.
  18. Fajna - ciekawe czy logo dałoby się podmienić
  19. Wszystkie nośniki, które testowałeś były nagrywane? Jeśli tak to zrób jeszcze test z ori płytką - IMO zadziała a więc problem dotyczy lasera...
  20. Nie ma reflektora halogenowego z DRL (w takiej formie jak występuje w ksenonach). Może chodzić o konfigurację zasilania poszczególnych żarówek reflektora i/lub przeciwmgielnych. Proponuję zakodować ten bajt i sprawdzić jaki będzie efekt.
  21. Hmmm ja swoją mam, chyba że były dwie... Podaj mi PIN na PW. Poszło na PW OK, to nie Twoje (więc pewnie Wojtasa albo Miczka).
  22. Tam nie ma mic-a - jak z łapy nie będziesz korzystał będzie OK. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- Hmmm ja swoją mam, chyba że były dwie... Podaj mi PIN na PW. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Dajcie znać kiedy się zlecicie u bartka - podjechałbym pogadać , daleko nie mam Dziś u mnie o 22:15.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.