Treść opublikowana przez Bart-S
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Z tego co się dowiedziałem - wiązka, czujniki i sterownik są inne. Cena na tej aukcji dot. montażu systemu PDC tył - od podstaw.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Mają - a jaki chcesz założyć?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Widziałem kilka projektów "military" i nie przemawiają do mnie
-
B6 DIVISION
...a i z tego co pamiętam, nie ma zamiennika (do S4 jest ale RS4 z tego co pamiętam tylko ori).
-
B6 DIVISION
Zwykła 2600zł za sztukę. Ceramika 16 000 a po modyfikacji 20 000 za sztukę.
-
B6 DIVISION
Jedna tarcza 16tyś.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
...jeszcze trochę i będziesz chciał się zamienić Chyba na audika Poczekaj cycu aż go skończę Narazie jest kupa ale będzie OK
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A my właśnie skończyliśmy Arek i Tomek są w drodze do domu...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
...jeszcze trochę i będziesz chciał się zamienić
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
I to mi sie podoba. Też tak mam, dzisiaj wkładałem do swojej lustra w takiej opcji jak twoje, z tym że nie obudowy z S4 i nawet poskładałem wszystko jak fabryka - wiązki, spinki, taśma mechata etc. Kiedyś się z nas śmiali a teraz każdy tak chce
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
No tak ale Marcin ma rację... Prędzej czy później ale nic się przed Wami nie ukryje
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Mówi się że "jest jak u Andrzeja" (srb38vx)
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
będziesz ciągnął kabelki do silników szyb czy bezpośrednio do lusterek? Tak jak jest ORI.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Napisz do kolegi Siemian.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak zostawisz popielniczkę 1din to zostanie szpara między pokrywą popielniczki a panelem klimy (nie jest to jakaś wielka japa ale widoczna). Montaż popielniczki 2-dinowej rozwiązuje kwestie estetyczne
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie wygląda jak 2din bo to 1din - masz listwę srebrną na jego spodzie.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
bkp to chyba 140KM chyba się Bartkowi pomyleczka trafiła Dokładnie... 140KM, mój błąd. Ale jedzie jak 143KM
-
B6 DIVISION
Tutaj nie masz jednej marki.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Z tego co widzę to emblemat jest wymienną częścią - pytanie tylko czy inne stickery tj. S line lub RS6 będą pasowały w profil (czy mają ten sam rozmiar).
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak - chodziło mi o ori płytkę navi.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Fajna - ciekawe czy logo dałoby się podmienić
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wszystkie nośniki, które testowałeś były nagrywane? Jeśli tak to zrób jeszcze test z ori płytką - IMO zadziała a więc problem dotyczy lasera...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Nie ma reflektora halogenowego z DRL (w takiej formie jak występuje w ksenonach). Może chodzić o konfigurację zasilania poszczególnych żarówek reflektora i/lub przeciwmgielnych. Proponuję zakodować ten bajt i sprawdzić jaki będzie efekt.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmmm ja swoją mam, chyba że były dwie... Podaj mi PIN na PW. Poszło na PW OK, to nie Twoje (więc pewnie Wojtasa albo Miczka).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tam nie ma mic-a - jak z łapy nie będziesz korzystał będzie OK. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- Hmmm ja swoją mam, chyba że były dwie... Podaj mi PIN na PW. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Dajcie znać kiedy się zlecicie u bartka - podjechałbym pogadać , daleko nie mam Dziś u mnie o 22:15.