Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Z literką L to MCE - on nie ma nic wspólnego z pakietem oświetleniowym. Chodzi o MK - trzeba podłączyć fejs i sprawdzić co masz.
  2. Wbij wartość 255 na kanale 62 w adaptacjach.
  3. To już prościej będzie założyć to w fabryczny sposób. Czyli jak?Poproszę info na PW Najpierw mi podaj jaki masz MK - zobaczymy czy obsługuje pakiet na nogi.
  4. To już prościej będzie założyć to w fabryczny sposób.
  5. MK bardzo często jest nieprawidłowo zakodowany - nie ma to większego wpływu na jego pracę. Po prostu zakoduj go zgodnie z wyposażeniem i ustawieniami, które chcesz mieć.
  6. Czy ktoś z Was używa Nokii E6? U mnie ten telefon nie może znaleźć BT Q (wcześniej na E52 wszystko śmigało bez problemu).
  7. W przedświątecznym natłoku zajęć nie było kiedy wlecieć Bartku - nadrobię po nowym roku
  8. No to widzimy się w niedzielę - jeśli nie będzie czasu na lusterko to chociaż silnikowi się przyjrzymy...
  9. To nie prędkość ma znaczenie przy notlaufie tylko obroty... W niedzielę powinienem mieć wreszcie trochę czasu.
  10. Wyślij - sprawdzę.
  11. LOL - to mr.mark1 i HiRide śmigali moim autem po WRZ Ja siedziałem w garażu i pracowałem nad skrzynią Mariusza...
  12. Nie da rady - silniczek w drzwiach kierowcy jest potrzebny aby obsłużyć funkcje pamięci. Nie ma osobnej wiązki do pamięci - zakładając że kupisz fotel wyposażony w odpowiedni sterownik, brakująca część to element wiązki centralnej (zatem jedyne wyjście to ręczne dołożenie brakujących przewodów).
  13. Jeśli widziałeś Audi to tak - jeśli ktoś szedł piechotą, to nie ja.
  14. Na pieszo to chyba nie ja... Do wozu miałem z bloku może z 30m.
  15. No to tam nie mogłem naparzać z torbą - po 22 wychodziłem z Wigilii u rodzinki i odwoziłem dziadków na Wojska PL... Potem na chatę i "Prawo Agaty"
  16. Noooo... Idę bo ominie mnie kolejka i karniaki będą
  17. Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22 W WRZ? Mogłem wracać z "Wigilii" No w PWR z torbą sobie dreptałeś byłem tam na blokach a później jechałem powoli i szukałem Twojego : Audi: Hmm - o 22 to mogłem być gdzieś na blokach Wojska Polskiego albo wychodzić z bloków na 17 Dyw. Piechioty...
  18. Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22 W WRZ? Mogłem wracać z "Wigilii"
  19. ...u mnie dokładnie odwrotnie - po przebudzeniu spróbuję zejść do garażu (w końcu ).
  20. Zdrowych i Wesołych... Drugi dzień piję - do zobaczenia na następnym spocie
  21. Niestety nie - nie mogłem się do gościa dodzwonić. Będę próbował zaraz po świętach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.