Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. To tak jak u mnie - skończyliśmy właśnie oglądać pierwszy sezon Prawa Agaty
  2. To widzę że grubo było W normie
  3. Jeszcze raz - można zamknąć szyber z kluczyka ale nie można go otworzyć?
  4. I'm alive...
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ode mnie również wszystkiego najlepszego w nowym roku Każdemu życzę RS4 Bawcie się dobrze
  6. Oj tam oj tam, zobaczymy
  7. Jutro coś machnę jak się pozbieram
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie. Codziennie o 3:00...
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyciągasz bezpiecznik od licznika na chwile, możesz też odłączyć na chwile klemę akumulatora Sugeruję ustawić zegarek na 2:58 i wyjść z auta zamykając je z pilota
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdź w książce serwisowej na wlepie - pewnie masz U1A (U2A to zegary z zegarkiem radiowym). Musiałbyś zegary wymienić, dołożyć antenę w zderzaku tylnym i jeszcze połączyć w/w 3-żyłową wiązką.
  11. Jest tego więcej ale wrzucę info dopiero jak skończę grzebanie...
  12. Nie było czasu na A4 to i na Paska również ...no dobra, dostał nowe świece i grzaną szybę (nie skończyłem jeszcze wiązki elektrycznej, zostało do połączenia kilka kabelków).
  13. Webasto będzie w styczniu - muszę się tylko w końcu dogadać z Mario co do reszty gratów... Odświeżyłem nieco bagażnik i jeszcze jedna nowość w układzie infotainment
  14. Ano ostatnio musiałem się pracy poświęcić Jednak kilka nowości jest - dodam update w ciągu najbliższych dni
  15. Ja chyba wlecę - będę między 16 a 17.
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie tego nikt nie wie - było podejrzenie, że skrzynia ale sprawdziliśmy wszystko łącznie, że swapem na inną i wychodzi na to, że na bank jest sprawna. a objawy?? Delikatne wibracje na najwyższym przełożeniu przy próbie przyśpieszenia przy 70km/h. Nie ma tragedii ale odczuwalne jest... Nie ma co rozkminiać tutaj - sprawa zasługuje na swój własny wątek.
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie tego nikt nie wie - było podejrzenie, że skrzynia ale sprawdziliśmy wszystko łącznie, że swapem na inną i wychodzi na to, że na bank jest sprawna.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisałem, że zadzwonię po świętach ale ostatnie 3 dni siedziałem nad skrzynią HiRide-a i zupełnie mi wyleciało... Muszę odszukać numer tel.
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To widocznie się pomyliłem pisząc z pamięci i nieobsadzone są piny 7 i 8 a 11 i 12 to fotochrom (zaraz będę w domu to sprawdzę).
  20. Faulty nie daje żadnej konkretnej informacji - ew. sam moduł może być walnięty.
  21. O błędzie nic nie pisałeś wcześniej - wklej cały log.
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sama liczba pinów nie daje pewności ale jeśli w tym przypadku masz 10-pin i jest fotochrom to znaczy, że ma składanie. Zawsze sprawdzajcie po kolorach przewodów albo po numerach pinów w 16-pinowej kostce lusterka. Od 1-6 to standardowe funkcje, 7 i 8 to fotochrom, 9 i 10 to składanie, 11 i 12 są nieobsadzone a od 13 do 16 jest memo.
  23. Karol a czytałeś ten manual? Tam brakuje 75% instalacji pod oświetlenie nóg.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.