Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To tak jak u mnie - skończyliśmy właśnie oglądać pierwszy sezon Prawa Agaty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To widzę że grubo było W normie
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Jeszcze raz - można zamknąć szyber z kluczyka ale nie można go otworzyć?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I'm alive...
-
B6 DIVISION
Ode mnie również wszystkiego najlepszego w nowym roku Każdemu życzę RS4 Bawcie się dobrze
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Oj tam oj tam, zobaczymy
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Jutro coś machnę jak się pozbieram
-
B6 DIVISION
Nie. Codziennie o 3:00...
-
B6 DIVISION
Wyciągasz bezpiecznik od licznika na chwile, możesz też odłączyć na chwile klemę akumulatora Sugeruję ustawić zegarek na 2:58 i wyjść z auta zamykając je z pilota
-
B6 DIVISION
Sprawdź w książce serwisowej na wlepie - pewnie masz U1A (U2A to zegary z zegarkiem radiowym). Musiałbyś zegary wymienić, dołożyć antenę w zderzaku tylnym i jeszcze połączyć w/w 3-żyłową wiązką.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Jest tego więcej ale wrzucę info dopiero jak skończę grzebanie...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Nie było czasu na A4 to i na Paska również ...no dobra, dostał nowe świece i grzaną szybę (nie skończyłem jeszcze wiązki elektrycznej, zostało do połączenia kilka kabelków).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...and the winner is...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Stare ale jednak nowe
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Webasto będzie w styczniu - muszę się tylko w końcu dogadać z Mario co do reszty gratów... Odświeżyłem nieco bagażnik i jeszcze jedna nowość w układzie infotainment
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ano ostatnio musiałem się pracy poświęcić Jednak kilka nowości jest - dodam update w ciągu najbliższych dni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja chyba wlecę - będę między 16 a 17.
-
B6 DIVISION
No właśnie tego nikt nie wie - było podejrzenie, że skrzynia ale sprawdziliśmy wszystko łącznie, że swapem na inną i wychodzi na to, że na bank jest sprawna. a objawy?? Delikatne wibracje na najwyższym przełożeniu przy próbie przyśpieszenia przy 70km/h. Nie ma tragedii ale odczuwalne jest... Nie ma co rozkminiać tutaj - sprawa zasługuje na swój własny wątek.
-
B6 DIVISION
No właśnie tego nikt nie wie - było podejrzenie, że skrzynia ale sprawdziliśmy wszystko łącznie, że swapem na inną i wychodzi na to, że na bank jest sprawna.
-
B6 DIVISION
Pisałem, że zadzwonię po świętach ale ostatnie 3 dni siedziałem nad skrzynią HiRide-a i zupełnie mi wyleciało... Muszę odszukać numer tel.
-
B6 DIVISION
To widocznie się pomyliłem pisząc z pamięci i nieobsadzone są piny 7 i 8 a 11 i 12 to fotochrom (zaraz będę w domu to sprawdzę).
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Faulty nie daje żadnej konkretnej informacji - ew. sam moduł może być walnięty.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
O błędzie nic nie pisałeś wcześniej - wklej cały log.
-
B6 DIVISION
Sama liczba pinów nie daje pewności ale jeśli w tym przypadku masz 10-pin i jest fotochrom to znaczy, że ma składanie. Zawsze sprawdzajcie po kolorach przewodów albo po numerach pinów w 16-pinowej kostce lusterka. Od 1-6 to standardowe funkcje, 7 i 8 to fotochrom, 9 i 10 to składanie, 11 i 12 są nieobsadzone a od 13 do 16 jest memo.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol a czytałeś ten manual? Tam brakuje 75% instalacji pod oświetlenie nóg.