Treść opublikowana przez Bart-S
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Mnie jeszcze cieszy, że worka nie rozjebało (bo tego się boję przy strzale od razu na 2 zapalniki). Pytanie zatem czy w układ był wpięty tylko jeden nabój czy dwa. Jutro wieczorem sprawa się wyjaśni.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może gdzieś podpadłem Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał? Rano chyba było normalnie ... nie wiem ... może za mało na forum jestem Dzwoniłem do Hugo - zajmie się tym po powrocie do domu. Jutro planujemy wyjazd do Pozka na zakupy świąteczne więc jak zorganizujecie spota to wpadniemy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może gdzieś podpadłem Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może turbo - sprawdź błędy w sterowniku silnika (czy nie ma nic dot. przeładowania).
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Wrzućcie na serwer zdjęcia i opis tej aukcji. Aukcja z Allegro zniknie i nie będzie wiadomo o czym pisaliście Pacjent - B6 Avant 3.0MPI rocznik 2003... Przed kolizją: ... i po kolizji:
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Na pewno miała dwa naboje jak z RS4 tak i z A8 ma . Czyli na mój chłopski rozum pozostaje kwestia odpowiedniego kodowania tylko. Nie - kodowanie nie ma tu nic do gadania. Kwestia sposobu podłączenia zapalników. Pytanie czy wystarczy podłączyć 1 czy robić mostek i podłączyć 2. Kolejna zagadka to jak to mostek wpływa na wywalenie poduszki - normalnie w 2-nabojowej odpala najpierw jeden ładunek a chwilę po nim (czas mierzony w milisekundach) dopiero 2-gi. Poczytaj Patryk początek tego wątku - wyjaśniałem tam jak działa airbag i w jakich warunkach jest odpalany. Będę chciał przepytać gościa zarówno z okoliczności wypadku jak i sposobu podłączenia sprzętu - on sam tego nie robił ale ma kontakt do osoby, która wykonała tę modyfikację.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Wyróżnia się Dobry kandydat do dywizjonu ...no i z tego co słyszałem, wkrótce nowe mody- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
co to znaczy "wyglądały na jedno-nabojowe"??? a jak wyglądają dwu-nabojowe?? Masz 2 wtyki do zapalników - na zdjęciu Maxtera masz tylko jedną wtyczkę (żółtą). ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- Dzwoniłem do właściciela - auto sprzedane. Obiecał jednak pomóc w sprawie poduszki (mam dzwonić do niego jutro wieczorem).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
8E0 145 805 S - 1112zł w ASO. Alternatywą jest nowy IC firmy NRF (360zł) lub Nissens (420zł).- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Frost daj VIN na pw. To na pewno nie sterownik.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli pierwsza diagnoza prawidłowa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Jakie wieści odnośnie auta slo?- B6 DIVISION
To co chcecie porównywać? W sensie rozwoju technologii a dokładniej osiągów można się odnieść do seryjnych modeli - przynajmniej tak to wygląda dla koncernu...- B6 DIVISION
B5 było serią czy dłubane?- B6 DIVISION
Ja dopiero zaczynam +1 ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- Jaki materiał? UP ?- B6 DIVISION
- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Na sprężynach nie jest mocno wywalona ale pozostałe luzy ma już spore.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
No to czemu nie dajesz znać Już nie chciałem Ci tyłka zawracać. I tak na brak zajęć nie narzekasz...Zaraz jadę do mechanika i zobaczę co tam w trawie piszczy. Jak coś to wezmę stary przegub, spakuję i Ci wyślę. Zresztą zadzwonie, to pogadamy. Nowy ori przegub wewnętrzny do Twojej kosztuje 748zł (cena po rabacie) ale muszę zdać stary. No chyba, że chcesz w lepszej cenie dorwać używkę - od manuala lub automatu z silnikiem V8 będzie OK. Oprócz tego manuale lub automaty od MY2005: 1.9TDI, 2.4 i 3.0 MPI, 2.5TDI a także 1.8T 190KM BEX. Jest tego więcej (np. od niektórych wersji Q też podejdzie ale lista którą wrzuciłem zupełnie wystarczy ).- B6 DIVISION
Marcin - jeśli nie mają wyszytego loga S line, to nie są typowe S line... W B7 miałeś 3 możliwości: - całe czarne, skóra "Perlnappa" na zewnątrz i materiał "Speed" w środku - całe czarne w pełnej skórze "Valcona" - czarne na zewnątrz i grafitowe w środku w pełnej skórze "Volterra" ...wszystkie 3 miały wyszyte logo na oparciu. A jeśli masz na myśli zestaw wyciągnięty z auta wyposażonego w pakiet to w B7 było też coś takiego jak mini-pakiet S line. W takim przypadku miałeś zawieszenie 1BE, kierownicę S line i drążek zmiany biegów pikowane oraz fotele sportowe z dowolną tapicerką (+ logo S line na grill i listwy tylnych drzwi).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niedziela... POP w pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- B6 DIVISION
No to czemu nie dajesz znać- Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
No to sprawdź jeszcze bezpiecznik dla oświetlenia stóp. - [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)