Treść opublikowana przez Bart-S
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Spoko Włodek - dogadamy się Wyjeżdżam na Węgry za kilka dni - szykuję furkę na drogę i poprawiam to co szwankuje... - heble opanowane - grzana szyba opanowana - antena układu ciśnienia w oponach opanowana (urwał się jeden z kabelków) - nowe DVD bo stare przestało czytać płytki (po konsultacji z Grzesiem zdecydowałem się na nieśmiertelnego Phantoma - jestem w trakcie montażu) Zostały mi jeszcze: - postojówka lewy-przód (LED się skończył ) - nowe halogeny ...i mogę ruszać w drogę ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- ...a jeszcze czujnik autopoziomu na froncie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Zobaczę jeszcze bo mam pomysł jak rozwiązać problem z kodowaniem ABS - jak to zadziała, to pewnie zostawię jak jest ' ...dobra, idę dłubać Paska
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To ja założę 345x300 a puszczę Ci moje wladi
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
---------- Post dopisany 14-11-2012 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 08:23 ---------- Układ odpowietrzony - blok był OK, zostało trochę powietrza na lewych heblach (przód i trochę bardziej tył). Teraz w końcu hamuje jak należy ...miałem okazję przekonac się dziś na hamowaniu przed czerwonym światłem - mokra nawierzchnia. Dał radę - naprawdę czuć różnicę.
-
B6 DIVISION
RNS 2010 nie chciał mu w aucie zaśmigać
-
B6 DIVISION
NP. Ciesze się, że działa
-
B6 DIVISION
Witamy spowrotem rezaczu
-
B6 DIVISION
A jeśli tak to oczywiście, nie ma szans
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Naprawdę nie będzie problemu - na większą inicjatywę chętni z PO na pewno się znajdą (biorę to na siebie ).
-
B6 DIVISION
No sprawdzę, a powiedz mi ile satelitów powinien łapać GPS? Sprawdzałem wczoraj u siebie - na ori antenie mam 8. Nie ma takiego przewodu - informacja z pilota leci przez antenę do MK a z niego do każdego sterownika w drzwiach po szynie CAN. Dopiero dany sterownik w drzwiach ma bezpośrednie połączenie z zamkiem. ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- Chodzi o pilota który nie pracował wcześniej z danym MK czy takiego, który pracował i teraz się nie łączy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą Była już raz inicjatywa to daliście ciała Jeśli chcecie zorganizować coś troszkę większego to PWR się do tego nadaje (zarówno Poznań jak i Konin mają tu 50km a i lokalnie kilka aut się znajdzie). Ja akurat byłem usprawiedliwiony że miałem anginę i nie mogłem do was dołączyć :facepalm: tylko czy Poznań dojedzie do PWR i okolice? Ostatnio nie było problemu więc i tym razem pewnie nie będzie - jeśli oczywiście dogadamy się i zorganizujemy to tak aby miało ręce i nogi Wyjeżdżam za chwilę na Węgry - wracam po tygodniu, możemy wtedy spróbować coś zorganizować...
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą Była już raz inicjatywa to daliście ciała Jeśli chcecie zorganizować coś troszkę większego to PWR się do tego nadaje (zarówno Poznań jak i Konin mają tu 50km a i lokalnie kilka aut się znajdzie).
-
B6 DIVISION
a którędy idzie wiązka zasilająca lampki podsufitki z modułu komfortu?? Ten kabelek to element składowy "wiązki dachowej". Z MK leci do pomarańczowej 17-pinowej wtyczki na panelu konektorów znajdującej się na słupku A. Następnie słupkiem A do góry i skręca sobie w podsufitce do lampki (w podsufitce są uchwyty do prowadzenia przewodów).
-
B6 DIVISION
Tak jest - ale w kontekście pozostałych osłon przy dachu (szczególnie tych w tylnej części auta). Przód w celu dołożenia lusterka z czujnikiem zmierzchu czy też dodania wiązki fotochromowej dla lusterek, da się spokojnie ogarniać zgodnie z opisem jaki zamieściłem... Frostyyy - jeszcze jedno. Daj GPS-a na deskę przed szybę i zobacz czy jest lepszy odbiór (liczba satelit). Ew. kup nowego GPS-a - kosztuje jakieś 50zł i zobacz czy jest lepiej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario Customs.... Yeeeee Dzwoniłem do Wojtka... Wysyłam do niego Astrę na DPF-a i Superb-a na program
-
B6 DIVISION
Nie trzeba zrzucać podsufitki... Wykręć lampkę przednią (2 śruby torx). Teraz odkręć środkowy słonecznik. Następnie zdemontuj słonecznik kierowcy (w jego mocowaniu po stronie słupka A pod zaślepką jest śruba na torx - uchwyt po prawej stronie podważasz i wyciągasz). Teraz demontujesz uchwyt na rękę (2 śruby torx pod uchylnymi kapkami). Na koniec odkręcasz śrubę (też torx) którą znajdziesz pod plastikiem z napisem airbag. Teraz pozostaje już tylko wyciągnąć pokrycie słupka A (trzymają go 3 spinki na wysokości szyby). Dzięki w/w zabiegowi możesz odchylić lewą przednią część podsufitki i poprowadzić kabel razem z biegnącą tam fabryczną wiązką...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzowniłem do nich - szefu wraca z niemiec właśnie. Przepraszał bo zapomniał wysłać - jutro mam się przypomnieć... Patrz no, nie wiedziałem że Wojtek ogarnia te rzeczy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku wyjeżdżam na Węgry - mam w związku z tym mnóstwo spraw na głowie. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy po prostu, że naprawdę w tej chwili nie mogę rozmawiać... Po 17:00 będę dostępny.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie potrzebuję pomocy - szukam kogoś kto ogarnie wycięcie DPF-a w Oplu Astrze III 2006, silnik 1.9TDI 100KM...
-
B6 DIVISION
Typowa odpowiedz na twoim poziomie:facepalm: Przy B6 i B7 rynek US pracuje na 315MhZ - pozostałe 433MHz.
-
[ALL B6] Pakiet połysk: podmiana osłony słupka B i blendy szyby na wariant z połyskiem
Gotowe.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Naprawdę fajna - gratuluję zakupu Marku (w końcu masz to co chciałeś ).
-
B6 DIVISION
Najczęściej dokładając wrzuca się go za schowek pasażera - jak ktoś chce mieć ładnie, to załatwiam pudło i daję go tak jak fabrycznie czyli w podłogę pod nogami pasażera.
-
B6 DIVISION
Ty go montowałeś? GPS podłączasz w pojedyncze zielone gniazdo antenowe na tylnej ściance navi. Po tym kabelku jedź dalej i szukaj usterki... niebieskie Bartku:wink: anteny były montowane też za zegarami:wink: Po kabelku dojdzie gdzie jest - oczywiście masz rację, gniazdo jest niebieskie (nie wiem czemu ale zwidziało mi się, że było ciemno-zielone).