Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To prawda nie umiem robić zdjęć (przydałbyś się ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Póki co jest gorzej - hamulec jest jeszcze bardziej miękki niż był. Dev twierdzi, że "wszystko się jeszcze musi ułożyć" i że jest to normalne (dziś jeszcze raz dla pewności odpowietrzę układ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie przynajmniej nie musiałeś odpalać samochodu a ile było aut ? Do mnie podjechały 5... Na spocie był jeszcze Bendzji więc łącznie chyba 6... Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie No to Efekt końcowy (zawieszenie z tyłu po 3 dniach w górze jeszcze nie zdążyło ustawić się na swoim miejscu ). ...a tak było wcześniej (bez dystansów na tylne ośce):
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nie, teściowej akurat dłuuugo nie mam zamiaru zakopywać (wódki można się z nią napić ). ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 20:53 ---------- No coś tam widać 288 x 245... ...vs. 320 x 288 ...i sesja solo dla 320mm ...i 288mm
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm: Usprawiedliwiony. Ale reszta gdybym brał dalej antybiotyk do ustnie to spoko ale dali mi w żyły weflon i lipa ;/ i tak nie wiedziałem o której przyjedzie pielęgniarka ;/ Ale daj spokój - chory jesteś, dałeś wcześniej znać. Nie ma o czym mówić (zdrowie jest najważniejsze).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm: Usprawiedliwiony. Ale reszta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z Waszych stron nikt się nie pojawił - poza miejscowymi wleciał tylko Poznań. no a kilku zgłaszało się a slo ? Slo był. Miałem na myśli Łódź, Konin...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z Waszych stron nikt się nie pojawił - poza miejscowymi wleciał tylko Poznań.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Potwierdzam - rok po programie zaglądałem do skrzyni. Brak jakichkolwiek oznak zużycia...- Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Ja mam ori od A4 i również ori z A4 od Grzesia testowałem u siebie... Tak jak napisałem wcześniej - trafiły mi się 3 walnięte przetworniki pod rząd. Wersja klimy nie ma tutaj znaczenia (każdą da się zakodować pod "heated windscreen"). Generalnie sprawa jest prosta - jeśli coś nie działa to sprawdzacie opór obwodu szyby - jeśli jest OK to walnięty jest albo przetwornik albo jego bezpiecznik (całą procedurę opisałem kilka postów wcześniej).- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Tak. Zależnie od aktualnie podłączonego systemu - zdarza się, że MK zmienia swoje oznaczenie. To jakiś bug w sofcie ale wszystko działa jak należy.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nie taki mikro... Sąsiad nie miał gdzie zaparkować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cała przyjemność po naszej stronie, ale rozbuduj sobie parking Na wiosnę będzie- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No nic nie poradzę panowie... Zaraz po Wszystkich Św. powinny się wyjaśnić sprawy finansowe - wtedy dam znać.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bardzo chętnie. Jak Twój Avancik Adaś?- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...i kolejny wydatek - potrzebuję zimówki w rozmiarze 235/45 lepiej sprzedaj to auto bo masz same wydatki Tak, już czas najwyższy- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...i kolejny wydatek - potrzebuję zimówki w rozmiarze 235/45/17" poczekaj, musi sie dotrzeć wszystko To taki miękki hampel jest normalny po swapie? Niby przy odpowietrzaniu leciał już tylko płyn... Generalnie pedał jest bardziej miękki niż przy 288x245 a jak naprawdę hamuje, póki co nie mam odwagi sprawdzić- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dziś 4 godziny walki ale nareszcie koniec... Trzeba jeszcze porządnie odpowietrzyć układ hamulcowy (pedał za miękko pracuje) ale tym zajmiemy się jutro. Fotka zrobiona na szybko i coś tam widać - jutro strzelę kilka porównawczych z profilu i zobaczymy rzeczywistą różnicę. Ekipie z Poznania serdecznie dziękuję za odwiedziny i dzisiejszego spota .- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za odwiedziny- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My nadal walczymy z heblami - na bank mam opóźnienie i nadal nie wiem czym wlecę...- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartku. Nie bój nic, jakby co, to podjadę zabrać Cie na spot, jak nie uruchomisz wozidła... tylko powiedz słowo. Spoko, jak nie uruchomię auta to dam Wam znać- Spoty Słupecko - Konińskie
Arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa Poznań do Wrześni przyjedzie. Setup... hmm, ja nie zdążyłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J