Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. To prawda nie umiem robić zdjęć (przydałbyś się ).
  2. Póki co jest gorzej - hamulec jest jeszcze bardziej miękki niż był. Dev twierdzi, że "wszystko się jeszcze musi ułożyć" i że jest to normalne (dziś jeszcze raz dla pewności odpowietrzę układ).
  3. Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie przynajmniej nie musiałeś odpalać samochodu a ile było aut ? Do mnie podjechały 5... Na spocie był jeszcze Bendzji więc łącznie chyba 6... Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie No to Efekt końcowy (zawieszenie z tyłu po 3 dniach w górze jeszcze nie zdążyło ustawić się na swoim miejscu ). ...a tak było wcześniej (bez dystansów na tylne ośce):
  4. Nie, teściowej akurat dłuuugo nie mam zamiaru zakopywać (wódki można się z nią napić ). ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 20:53 ---------- No coś tam widać 288 x 245... ...vs. 320 x 288 ...i sesja solo dla 320mm ...i 288mm
  5. Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie
  6. ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm: Usprawiedliwiony. Ale reszta gdybym brał dalej antybiotyk do ustnie to spoko ale dali mi w żyły weflon i lipa ;/ i tak nie wiedziałem o której przyjedzie pielęgniarka ;/ Ale daj spokój - chory jesteś, dałeś wcześniej znać. Nie ma o czym mówić (zdrowie jest najważniejsze).
  7. ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm: Usprawiedliwiony. Ale reszta
  8. Z Waszych stron nikt się nie pojawił - poza miejscowymi wleciał tylko Poznań. no a kilku zgłaszało się a slo ? Slo był. Miałem na myśli Łódź, Konin...
  9. Z Waszych stron nikt się nie pojawił - poza miejscowymi wleciał tylko Poznań.
  10. Potwierdzam - rok po programie zaglądałem do skrzyni. Brak jakichkolwiek oznak zużycia...
  11. Ja mam ori od A4 i również ori z A4 od Grzesia testowałem u siebie... Tak jak napisałem wcześniej - trafiły mi się 3 walnięte przetworniki pod rząd. Wersja klimy nie ma tutaj znaczenia (każdą da się zakodować pod "heated windscreen"). Generalnie sprawa jest prosta - jeśli coś nie działa to sprawdzacie opór obwodu szyby - jeśli jest OK to walnięty jest albo przetwornik albo jego bezpiecznik (całą procedurę opisałem kilka postów wcześniej).
  12. Tak. Zależnie od aktualnie podłączonego systemu - zdarza się, że MK zmienia swoje oznaczenie. To jakiś bug w sofcie ale wszystko działa jak należy.
  13. No nie taki mikro... Sąsiad nie miał gdzie zaparkować
  14. Cała przyjemność po naszej stronie, ale rozbuduj sobie parking Na wiosnę będzie
  15. No nic nie poradzę panowie... Zaraz po Wszystkich Św. powinny się wyjaśnić sprawy finansowe - wtedy dam znać.
  16. Bardzo chętnie. Jak Twój Avancik Adaś?
  17. ...i kolejny wydatek - potrzebuję zimówki w rozmiarze 235/45 lepiej sprzedaj to auto bo masz same wydatki Tak, już czas najwyższy
  18. ...i kolejny wydatek - potrzebuję zimówki w rozmiarze 235/45/17" poczekaj, musi sie dotrzeć wszystko To taki miękki hampel jest normalny po swapie? Niby przy odpowietrzaniu leciał już tylko płyn... Generalnie pedał jest bardziej miękki niż przy 288x245 a jak naprawdę hamuje, póki co nie mam odwagi sprawdzić
  19. Dziś 4 godziny walki ale nareszcie koniec... Trzeba jeszcze porządnie odpowietrzyć układ hamulcowy (pedał za miękko pracuje) ale tym zajmiemy się jutro. Fotka zrobiona na szybko i coś tam widać - jutro strzelę kilka porównawczych z profilu i zobaczymy rzeczywistą różnicę. Ekipie z Poznania serdecznie dziękuję za odwiedziny i dzisiejszego spota .
  20. Dzięki za odwiedziny
  21. My nadal walczymy z heblami - na bank mam opóźnienie i nadal nie wiem czym wlecę...
  22. Bartku. Nie bój nic, jakby co, to podjadę zabrać Cie na spot, jak nie uruchomisz wozidła... tylko powiedz słowo. Spoko, jak nie uruchomię auta to dam Wam znać
  23. Arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa Poznań do Wrześni przyjedzie. Setup... hmm, ja nie zdążyłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.