Treść opublikowana przez Bart-S
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Tak ten RNS jest już dotykowy (jeszcze raz dzięki Marcin!). Najbardziej cieszy się teściu Co do szyby - powiem Ci jak zamontuję, ale to chyba troszkę inna technologia jak w Mondeo (nie widać tak nitek w szybie).
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Tak. ---------- Post dopisany 23-10-2012 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 12:13 ---------- Tak. No i ląduja kolejne paczki... Dziś doszedł nowy panel klimy (we wtorek montaż szyby ogrzewanej): ...bramka CAN w wersji Q: ...no i lusterka full opcji (tutaj było ciężko bo na allegro złapać lusterko 15pin to deficyt): ---------- Post dopisany 24-10-2012 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 21:22 ---------- ...i jest też RNS 510 ...teraz tylko znaleźć czas na montaż
-
Multi - szarpie na niskich obrotach oraz chrobotanie na postoju
Skoro już coś chrobocze to niestety skrzynię trzeba wyjąć...
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Podjedź do sklepu z elektryką i kup pojedynczy przewód o przekroju 0,5mm.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Zobaczę Wladi - tak jakoś co roku w grudniu lub styczniu wypada, że na weekend sobie wyskoczę w Twoje strony... Dzięki za zaproszenie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A widzisz ostatnio tak jakoś to dymek częściej niż piwko... Jakoś nie było okazji.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok Przecież my mamy 2012 rok dziadek nie pij tyle:grin: nie kumam o co ci chodzi - a jestem po jednym piwku Farciarz... ja mam 7 dni przerwy od fajek i alco. Wyrwany ząb
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok Jeszcze nic nie wiem...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja też, ale DEV mnie uświadomił ...a zawieszka to wiesz, w eksploatację wchodzi więc się nie liczy ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- I tu się mylisz...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dobra... w piątek podchodzimy do swapu hebli i wymiany całego przedniego zawieszenia (ciekawe czy wyrobimy się przed nocną zmianą )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- bendzji - bendzji - Bart-S
-
AWX BliueMotion
Tak ale były jakieś zestawy naprawcze z DPF dla AVB/AWX/AVF... Fotka wydechu od dołu auta wszystko wyjaśni.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Niekoniecznie. Najpierw trzeba wykluczyć inne elementy... Koła sprawdziłeś? Opony, wyważenie? Jeszcze nie. To w sumie świeża sprawa, a wiesz ile ja mam czasu...Najprawdopodobniej za tydzień przejdę na setup zimowy, także sprawa trochę się rozjaśni. Aczkolwiek wątpię w koła. Nie przestawałby "wibrować" po zdjęciu nogi z gazu ...i dlatego właśnie obstawiałbym przegub. NO, no. Nawet by mi to chyba pasowało do całokształtu... No ale dochodzą wibracje na postoju Generalnie po ponad 4 latach bez poważnych usterek (poza sterownikiem skrzynki), chyba czas otworzyć skarbonkę Spokojnie Artur, przyjedziesz - rozbierzemy i będzie wszystko jasne... Nie ma co od razu zakładać najgorszego.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Niekoniecznie. Najpierw trzeba wykluczyć inne elementy... Koła sprawdziłeś? Opony, wyważenie? Jeszcze nie. To w sumie świeża sprawa, a wiesz ile ja mam czasu...Najprawdopodobniej za tydzień przejdę na setup zimowy, także sprawa trochę się rozjaśni. Aczkolwiek wątpię w koła. Nie przestawałby "wibrować" po zdjęciu nogi z gazu ...i dlatego właśnie obstawiałbym przegub.
-
AWX BliueMotion
GILI - jest możliwość, że zapakowano mu DPF-a ale na pewno nie w fabryce... Dasz radę wjechać na kanał/podnośnik i zrobić fotki?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mrugający CLH to też oznaka usterki...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Niekoniecznie. Najpierw trzeba wykluczyć inne elementy... Koła sprawdziłeś? Opony, wyważenie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Oczywiście Bartku- Spoty Słupecko - Konińskie
Daj znać na Łódzkie - mariuszzgierz się do mnie wybiera w weekend to może jeszcze więcej bandy się zbierze- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Pasuje Bartasie - po prostu jak będziesz przejeżdżał to wpadnij. Spalimy po fajce i zapakuje się sprzęt. ...w tygodniu przyjedzie pokrowiec wyszyty na miarę dla tylnej kanapy. Diuna jest często wieziona Paskiem więc chcę zabezpieczyć tylne siedziska aby nie niszczyła się alcantara. Jak wleci pokrowiec, szybko machnę swapa i pełną skórę możesz zabierać. ...teraz sama skóra więc będzie Ci łatwiej ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ---------- Bart - profi robota jak zawsze. Cieszę się, że idzie Ci coraz lepiej- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
...ze wszystkim co zaplanowane nie zdążę w tym roku. Np. R line zostanie raczej na następny rok. Teraz chcę się wyrobić z tym co przed chwilą wpisałem + odwiedzenie Warszawy i Rogala Nie myłem od czasu jak był u Ciebie więc jak wleci na odświeżenie środka to będziesz miał dodatkową robotę ...przyjadę jak zrobię całą brakującą wiązkę elektryczną i wymienię wykładzinę podłogi (wcześniej nie ma sensu).- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jak tak oficjalnie się wbiłeś w moją B6 to raczej tematem przewodnim będzie Twoja CVT No chyba, że na jakieś bonusy jeszcze liczysz- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Ale ale, aby nie odbiegać za bardzo od tematu przewodniego... W drodze są: - boczki tylnych drzwi z roletami oraz silniczki w wersji HIGH dla przednich drzwi (dzięki Brysiowi) - RNS 510 (dzięki Marcinowi_o23) - lusterka zewnętrzne w wersji full (elektryczne składanie, pamięć, podświetlenie i fotochrom) - sterownik Gateway w wersji Q (dzięki koledze Bimbasz z forum Passata) ...ten ostatni gadżet jest konieczny do poprawnego działania RNS 510, oraz uruchomienia wizualizacji PDC i licznika z kolorowym FIS-em (w VW nazywają to "MFD" - Multi-Functional-Display). ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- Jak dziecko tyko na inną skalę :decayed: Coś w tym jest - lada chwila zaczniesz sam grzebać to zobaczysz Chyba nie - za ...... nie mądry jest żeby samemu takie cuda diełać nie można umieć wszystkiego :decayed: :grin: Mariusz - ja 5 lat temu postojówki nie umiałem w aucie zmienić, a teraz naprawiam automaty. Nigdy nie mów nigdy- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Jak dziecko tyko na inną skalę :decayed: Coś w tym jest - lada chwila zaczniesz sam grzebać to zobaczysz - Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...