Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Tak ten RNS jest już dotykowy (jeszcze raz dzięki Marcin!). Najbardziej cieszy się teściu Co do szyby - powiem Ci jak zamontuję, ale to chyba troszkę inna technologia jak w Mondeo (nie widać tak nitek w szybie).
  2. Tak. ---------- Post dopisany 23-10-2012 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 12:13 ---------- Tak. No i ląduja kolejne paczki... Dziś doszedł nowy panel klimy (we wtorek montaż szyby ogrzewanej): ...bramka CAN w wersji Q: ...no i lusterka full opcji (tutaj było ciężko bo na allegro złapać lusterko 15pin to deficyt): ---------- Post dopisany 24-10-2012 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 21:22 ---------- ...i jest też RNS 510 ...teraz tylko znaleźć czas na montaż
  3. Skoro już coś chrobocze to niestety skrzynię trzeba wyjąć...
  4. Podjedź do sklepu z elektryką i kup pojedynczy przewód o przekroju 0,5mm.
  5. Zobaczę Wladi - tak jakoś co roku w grudniu lub styczniu wypada, że na weekend sobie wyskoczę w Twoje strony... Dzięki za zaproszenie
  6. A widzisz ostatnio tak jakoś to dymek częściej niż piwko... Jakoś nie było okazji.
  7. no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok Przecież my mamy 2012 rok dziadek nie pij tyle:grin: nie kumam o co ci chodzi - a jestem po jednym piwku Farciarz... ja mam 7 dni przerwy od fajek i alco. Wyrwany ząb
  8. no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok Jeszcze nic nie wiem...
  9. Ja też, ale DEV mnie uświadomił ...a zawieszka to wiesz, w eksploatację wchodzi więc się nie liczy ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- I tu się mylisz...
  10. Dobra... w piątek podchodzimy do swapu hebli i wymiany całego przedniego zawieszenia (ciekawe czy wyrobimy się przed nocną zmianą )
  11. - bendzji - bendzji - Bart-S
  12. Tak ale były jakieś zestawy naprawcze z DPF dla AVB/AWX/AVF... Fotka wydechu od dołu auta wszystko wyjaśni.
  13. Niekoniecznie. Najpierw trzeba wykluczyć inne elementy... Koła sprawdziłeś? Opony, wyważenie? Jeszcze nie. To w sumie świeża sprawa, a wiesz ile ja mam czasu...Najprawdopodobniej za tydzień przejdę na setup zimowy, także sprawa trochę się rozjaśni. Aczkolwiek wątpię w koła. Nie przestawałby "wibrować" po zdjęciu nogi z gazu ...i dlatego właśnie obstawiałbym przegub. NO, no. Nawet by mi to chyba pasowało do całokształtu... No ale dochodzą wibracje na postoju Generalnie po ponad 4 latach bez poważnych usterek (poza sterownikiem skrzynki), chyba czas otworzyć skarbonkę Spokojnie Artur, przyjedziesz - rozbierzemy i będzie wszystko jasne... Nie ma co od razu zakładać najgorszego.
  14. Niekoniecznie. Najpierw trzeba wykluczyć inne elementy... Koła sprawdziłeś? Opony, wyważenie? Jeszcze nie. To w sumie świeża sprawa, a wiesz ile ja mam czasu...Najprawdopodobniej za tydzień przejdę na setup zimowy, także sprawa trochę się rozjaśni. Aczkolwiek wątpię w koła. Nie przestawałby "wibrować" po zdjęciu nogi z gazu ...i dlatego właśnie obstawiałbym przegub.
  15. GILI - jest możliwość, że zapakowano mu DPF-a ale na pewno nie w fabryce... Dasz radę wjechać na kanał/podnośnik i zrobić fotki?
  16. Niekoniecznie. Najpierw trzeba wykluczyć inne elementy... Koła sprawdziłeś? Opony, wyważenie?
  17. Oczywiście Bartku
  18. Daj znać na Łódzkie - mariuszzgierz się do mnie wybiera w weekend to może jeszcze więcej bandy się zbierze
  19. Pasuje Bartasie - po prostu jak będziesz przejeżdżał to wpadnij. Spalimy po fajce i zapakuje się sprzęt. ...w tygodniu przyjedzie pokrowiec wyszyty na miarę dla tylnej kanapy. Diuna jest często wieziona Paskiem więc chcę zabezpieczyć tylne siedziska aby nie niszczyła się alcantara. Jak wleci pokrowiec, szybko machnę swapa i pełną skórę możesz zabierać. ...teraz sama skóra więc będzie Ci łatwiej ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ---------- Bart - profi robota jak zawsze. Cieszę się, że idzie Ci coraz lepiej
  20. ...ze wszystkim co zaplanowane nie zdążę w tym roku. Np. R line zostanie raczej na następny rok. Teraz chcę się wyrobić z tym co przed chwilą wpisałem + odwiedzenie Warszawy i Rogala Nie myłem od czasu jak był u Ciebie więc jak wleci na odświeżenie środka to będziesz miał dodatkową robotę ...przyjadę jak zrobię całą brakującą wiązkę elektryczną i wymienię wykładzinę podłogi (wcześniej nie ma sensu).
  21. Jak tak oficjalnie się wbiłeś w moją B6 to raczej tematem przewodnim będzie Twoja CVT No chyba, że na jakieś bonusy jeszcze liczysz
  22. Ale ale, aby nie odbiegać za bardzo od tematu przewodniego... W drodze są: - boczki tylnych drzwi z roletami oraz silniczki w wersji HIGH dla przednich drzwi (dzięki Brysiowi) - RNS 510 (dzięki Marcinowi_o23) - lusterka zewnętrzne w wersji full (elektryczne składanie, pamięć, podświetlenie i fotochrom) - sterownik Gateway w wersji Q (dzięki koledze Bimbasz z forum Passata) ...ten ostatni gadżet jest konieczny do poprawnego działania RNS 510, oraz uruchomienia wizualizacji PDC i licznika z kolorowym FIS-em (w VW nazywają to "MFD" - Multi-Functional-Display). ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- Jak dziecko tyko na inną skalę :decayed: Coś w tym jest - lada chwila zaczniesz sam grzebać to zobaczysz Chyba nie - za ...... nie mądry jest żeby samemu takie cuda diełać nie można umieć wszystkiego :decayed: :grin: Mariusz - ja 5 lat temu postojówki nie umiałem w aucie zmienić, a teraz naprawiam automaty. Nigdy nie mów nigdy
  23. Jak dziecko tyko na inną skalę :decayed: Coś w tym jest - lada chwila zaczniesz sam grzebać to zobaczysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.