Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. właśnie zapoznaję się z treścią Przerób cały wątek - przyda Ci się ta wiedza aby nie wtopić i uniknąć niepotrzebnych nerwów... ---------- Post dopisany 21-10-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2012 at 23:59 ---------- A to czego jeszcze potrzebujesz to: - 1J0 973 722 - 000 979 133 E - 000 979 009 E
  2. Affirmative. A ja przygotuję się sprzętowo na półce (co by wtopy nie było ).
  3. ...ale tylko gniazdo - wtyczkę, piny do niej i pin do klimatronika musisz już kupić. Temat masz w Warsztacie...
  4. Dzięki Seba - mam w planach troszkę go upiększyć VAG jest jak klocki lego - tutaj Technik, tam Duplo a zasada składania taka sama Jest fajnie bo przypominają mi się stare czasy grzebania przy A4 - w niej już nie ma co dokładać a tu mam pole do popisu
  5. Myślę, że wystarczą 2 dni... To sobie zaplanuj kiedy byś chciał... LOL, Groneek się ze mną o prawie rok umawia a Ty być chciał w tydzień Mario - w tygodniu pozbieram graty i weekend się zobaczymy...
  6. Przecież wiesz, że Ci nie odmówię Ile czasu dostanę?
  7. OK - póki co fotel pasażera ogarnięty. Na szczęście silniczek ustawienia wysokości był OK - pękł styk w elektronice przełączników fotela. Po podlutowaniu wszystko działa jak należy. Poniżej winowajca...
  8. Tylko nie pomylcie tego z oporowym bo to dwie różne rzeczy...
  9. To może spróbuj przekodować MCE na tryb skandynawski i będziesz miał spokój.
  10. Skrzynię trzeba wyciągnąć. Łożysko igiełkowe do wymiany... Myślisz Bartek że to będzie to??? Po opisanych objawach? Na 99%.
  11. Skrzynię trzeba wyciągnąć. Łożysko igiełkowe do wymiany... tylko u mnie jest ten dźwięk również na wyłączonym silniku to Bartek też twoim zdaniem łożysko? Nie pamiętam czy na wyłączony też - na pewno jeśli na pół-sprzęgle hałasuje a przy pozostałych pozycjach jest spokój... Twoje auto jest dużo nowsze - może nie mieć tego łożyska. Musiałbym ten przypadek osobno przeanalizować.
  12. Skrzynię trzeba wyciągnąć. Łożysko igiełkowe do wymiany...
  13. Może zadzwoń jutro i Ci wytłumaczę przez telefon jak czytać schemat - puszczam numer na pw.
  14. Dawaj reflektory - daję 6 koła...
  15. Czujnik stopu już mnie zaczął wk... denerwować Na pokładzie nowy 1K2 945 511 RDW. Jeśli macie problem z ESP załączającym się podczas jazdy (+ aktywne światło stopu lub brak możliwości włączenia tempomatu) to nie ma co się pierdzielić tylko wymieniać... Cena za ori to ok. 50zł i przestrzegam przed gównianymi zamiennikami
  16. Łoooooszzzz kuureeeewww....
  17. Mikrofon leży i czeka - teraz to Ty nie masz czasu... Może spróbuj sam? Przecież BT działa - Piechol pisał już o tym wcześniej.
  18. CB to full opcja (obsluży wszystko).
  19. Grześ ogarniał lampy na przełomie lutego i marca. Nie ma za bardzo co pokazywać ponieważ wizualnie reflektor się nie zmienił - zmieniła się natomiast efektywność którą pokazałem tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index173.html#post2721620
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OK. Telefon włączę dopiero o 14:00 więc wcześniej nawet nie próbuj
  21. Reflektory są ori - bixenon. Jak to z tym modelem bywa - parowały... Dlatego też gdy już zaczął się zbliżać kres palinków lampy zostały poddane modyfikacji (swap soczewki i odbłyśnika na model z A4 B8). Do tego nowe palniki, polerowanie klosza i uszczelnienie skorupy.
  22. No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego.
  23. :polew: Spoko - uważałem aby ich nie uszuszfolić. Są OK W przyszłym tygodniu Bartku pomyślę jak odtransportować Ci stary zestaw do odnowienia... ---------- Post dopisany 18-10-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 20:53 ---------- Na szybie przedniej mam odprysk - skorzystam więc z pomocy PZU i przy okazji zamontuje się ogrzewaną szybkę Panel klimy już zakupiony: http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/Passat/heatedwindscreenclimatronic.jpeg dlaczego od razu nie z webasto Bo z webasto jest o wiele więcej pracy i wkładu finansowego - tutaj za szybkę zapłaci PZU a ja dokładam tylko panel klimy, przekaźnik i bezpiecznik. Voila
  24. szkoda ,że do B5'tki nie idzia tak pomodzić ,gratki moda rezacz sie odezwoł ty tylko wiesz gdzie sie paliwo leje :polew::polew: Biedny Arturo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.