Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
właśnie zapoznaję się z treścią Przerób cały wątek - przyda Ci się ta wiedza aby nie wtopić i uniknąć niepotrzebnych nerwów... ---------- Post dopisany 21-10-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2012 at 23:59 ---------- A to czego jeszcze potrzebujesz to: - 1J0 973 722 - 000 979 133 E - 000 979 009 E
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Affirmative. A ja przygotuję się sprzętowo na półce (co by wtopy nie było ).
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
...ale tylko gniazdo - wtyczkę, piny do niej i pin do klimatronika musisz już kupić. Temat masz w Warsztacie...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dzięki Seba - mam w planach troszkę go upiększyć VAG jest jak klocki lego - tutaj Technik, tam Duplo a zasada składania taka sama Jest fajnie bo przypominają mi się stare czasy grzebania przy A4 - w niej już nie ma co dokładać a tu mam pole do popisu
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Myślę, że wystarczą 2 dni... To sobie zaplanuj kiedy byś chciał... LOL, Groneek się ze mną o prawie rok umawia a Ty być chciał w tydzień Mario - w tygodniu pozbieram graty i weekend się zobaczymy...
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
NP
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Przecież wiesz, że Ci nie odmówię Ile czasu dostanę?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
OK - póki co fotel pasażera ogarnięty. Na szczęście silniczek ustawienia wysokości był OK - pękł styk w elektronice przełączników fotela. Po podlutowaniu wszystko działa jak należy. Poniżej winowajca...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko nie pomylcie tego z oporowym bo to dwie różne rzeczy...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
To może spróbuj przekodować MCE na tryb skandynawski i będziesz miał spokój.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Skrzynię trzeba wyciągnąć. Łożysko igiełkowe do wymiany... Myślisz Bartek że to będzie to??? Po opisanych objawach? Na 99%.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Skrzynię trzeba wyciągnąć. Łożysko igiełkowe do wymiany... tylko u mnie jest ten dźwięk również na wyłączonym silniku to Bartek też twoim zdaniem łożysko? Nie pamiętam czy na wyłączony też - na pewno jeśli na pół-sprzęgle hałasuje a przy pozostałych pozycjach jest spokój... Twoje auto jest dużo nowsze - może nie mieć tego łożyska. Musiałbym ten przypadek osobno przeanalizować.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Skrzynię trzeba wyciągnąć. Łożysko igiełkowe do wymiany...
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Może zadzwoń jutro i Ci wytłumaczę przez telefon jak czytać schemat - puszczam numer na pw.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Dawaj reflektory - daję 6 koła...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czujnik stopu już mnie zaczął wk... denerwować Na pokładzie nowy 1K2 945 511 RDW. Jeśli macie problem z ESP załączającym się podczas jazdy (+ aktywne światło stopu lub brak możliwości włączenia tempomatu) to nie ma co się pierdzielić tylko wymieniać... Cena za ori to ok. 50zł i przestrzegam przed gównianymi zamiennikami
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Łoooooszzzz kuureeeewww....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mikrofon leży i czeka - teraz to Ty nie masz czasu... Może spróbuj sam? Przecież BT działa - Piechol pisał już o tym wcześniej.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
CB to full opcja (obsluży wszystko).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Grześ ogarniał lampy na przełomie lutego i marca. Nie ma za bardzo co pokazywać ponieważ wizualnie reflektor się nie zmienił - zmieniła się natomiast efektywność którą pokazałem tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index173.html#post2721620
-
B6 DIVISION
OK. Telefon włączę dopiero o 14:00 więc wcześniej nawet nie próbuj
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Reflektory są ori - bixenon. Jak to z tym modelem bywa - parowały... Dlatego też gdy już zaczął się zbliżać kres palinków lampy zostały poddane modyfikacji (swap soczewki i odbłyśnika na model z A4 B8). Do tego nowe palniki, polerowanie klosza i uszczelnienie skorupy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
:polew: Spoko - uważałem aby ich nie uszuszfolić. Są OK W przyszłym tygodniu Bartku pomyślę jak odtransportować Ci stary zestaw do odnowienia... ---------- Post dopisany 18-10-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 20:53 ---------- Na szybie przedniej mam odprysk - skorzystam więc z pomocy PZU i przy okazji zamontuje się ogrzewaną szybkę Panel klimy już zakupiony: http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/Passat/heatedwindscreenclimatronic.jpeg dlaczego od razu nie z webasto Bo z webasto jest o wiele więcej pracy i wkładu finansowego - tutaj za szybkę zapłaci PZU a ja dokładam tylko panel klimy, przekaźnik i bezpiecznik. Voila
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
szkoda ,że do B5'tki nie idzia tak pomodzić ,gratki moda rezacz sie odezwoł ty tylko wiesz gdzie sie paliwo leje :polew::polew: Biedny Arturo