Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Tyle że instalacja pod BiX wymaga modułu HIGH - D masz dla wersji LOW ponieważ system spryskiwaczy był opcją także dla zwykłych reflektorów. Jak widzisz, kabelkologia Cię nie ominie - szukaj F i jedź do Dominika na swap.
  2. D jest tylko jedna wersja - opis może mylić. Jakikolwiek kupisz, będzie miał piny obsługujące spryski.
  3. Co dolega temu silnikowi?
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Artur82 temat w Audi A4 B6
    57zł sztuka.
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Osłona lewa 320: 8E0 615 311 A Osłona prawa 320: 8E0 615 312 A Osłona lewa 288: 8E0 615 611 P Osłona prawa 288: 8E0 615 612 P Przód jest tani, tył bez rabatu ponad 100zł Jutro zamawiam więc jak chcesz to poczekam z wysyłką palników i puszczę Ci paczkę w przyszłym tygodniu z osłonami.
  6. Chyba trzeba będzie zebrać do kupy te wszystkie informacje o wydechach i podwiesić. Pytania ciągle się powtarzają...
  7. Z tego co rozkminiłem są dwie wersje standardowej osłony pod silnik B6... AN - dla wszystkich TDI (manual lub automat) oraz dla benzyniaków z Multitronikiem AL - dla V8, oraz dla benzyniaków w manualu lub z Tiptronikiem Mam w garażu osłonki dla 1.9TDI i 3.0MPI - muszę im się lepiej przyjrzeć (tak na szybko znalazłem tylko oznaczenie 8E0 863 821 ale końcóweczki obie nie miały wybitej).
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale tu nie chodzi o to co Wy możecie zrobić. Temat wymaga przygotowania od strony technicznej forum - jak to zostanie załatwione to można ruszyć pełną parą. Udało mi się porozmawiać z Darkiem - kolejne podejście ok. połowy października... ---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- ta nad przepływomierzem?? taką to i ja u siebie mam więc to chyba standard:wink: Standard w 2.0 ALT
  9. To co Ci teraz po głowie chodzi?
  10. Jeszcze raz odsyłam Cię do pierwszego postu Masz tam rozdział poświęcony włącznikom świateł - przeczytaj go dokładnie.
  11. Sobota aktualna. Po południu bo w piątek mam nockę...
  12. Są różne wersje osłon... Mocowanie: - 3 krótkie kołki z podkładką w spojler (przód) - 3 długie kołki w osłonę (przód) - 2 długie kołki od dołu (jeden po lewej, jeden po prawej) w spojler nadkola - 3 długie kołki w tylnej części osłony - 2 kołki plastikowe w wewnętrznej części nadkola (jeden na lewą stronę i jeden na prawą)
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak.
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Skóra jest strasznie zabrudzona ale nie jest mocno wytarta (jest w lepszej kondycji niż ori w Passacie). Pozostaje tylko ładnie to wyprać i.... dobre pieniądze i dobra inwestycja. Ruszy kolejny projekt - jeszcze raz dzięki ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- BTW - zostały mi stare palniki, jeden powoli zaczynał dawać na czerwono ale drugi jest OK (możesz brać).
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja go dziś zająłem ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- Palniki masz stare czy nowe? Bo jak stare to możliwe, że właśnie jeden się skończył.
  16. Jakaś sztuka tu poszła - porozkręcaj to co pokazałeś... Z przetwornika lecą 3 kable do aku: - gruby czerwony (do klemy +, złącze śrubowe) - gruby brązowy (do klemy -, przykręcone po drugiej stronie uchwytu - mocowane tą samą śrubą którą dokręcasz klemę). - cienki czerwony (też leci do klemy +) Kolejna wiązka która wychodzi z przetwornika to 3 przewody które na końcu rozdzielają się na dwa konektory. Dwa grubsze kable o przekroju 2,5 to obwód grzania szyby i pojedynczy biało/żółty kabel 0,5 to sygnał dla klimy).
  17. Nie da się ściągnąć obudowy gniazd. Przetwornik jest przykręcony dwoma śrubami (klucz 10) do karoserii. Na fotce poniżej widać jedną ze śrub montażowych - po prawej stronie wtyczki, częściowo przesłonięta jakimś przewodem:
  18. Masz wszystko opisane w pierwszym poście.
  19. Zakupiłem bezpiecznik ale 30 A (większego nie mieli), ale ten 40 A już zamówiłem. Założyłem ten bezpiecznik, podłączyłem dodatnią klemę do akumulatora i od razy wywaliło bezpiecznik Wygląda na grubszą sprawę zwarcie. Gdzie może to być, czy to może być na sterowniku ? Na bank. Czyli to to co jest pod akumulator ? Czy takie sterowniki się naprawia, czy w rachubę wchodzi jedynie kupno innego Przetwornik jest dodatkowo klejony - zatem nie da się go rozebrać (mnie się nie udało). Trzeba szukać używki - koszt na allegro to zwykle ok. 200zł.
  20. 8E0 919 283 A (B6) lub 8E0 919 283 C i E (B7) to sterowniki 8-kanałowe. Natomiast 8Z0 919 283 A (B6) oraz 8E0 919 283 B i D (B7) to sterowniki 4 kanałowe. Sterowniki z B7 nie potrzebują dodatkowego kabelka z sygnałem prędkości (informację dostają z magistrali CAN Komfort). Kolejne różnice dotyczą bezpośredniego połączenia z przełącznikiem świateł wstecznych oraz światła przeciwmgielnego (w B6 osobne w kable, w B7 już nie stosowane). Pozostałe niuanse Bartek już wyjaśnił.
  21. Kup silniczek/podnośnik drzwi kierowcy w wersji FULL - czyli 16-pinowe gniazdo lusterka ma wszystkie piny (zamiast 8 w wersji LOW). Wersje Full to: - 8E1 959 801 - 8E1 959 801 E - 8E1 959 801 F - 8E1 959 801 G Na początek zacznij jednak od podłączenia się do modułu komfortu i odczytania jakie rzeczywiście sterowniki masz w aucie. Na zdjęciu poniżej w pierwszym wersie EXTRA masz wypisane sterowniki przednich drzwi - tak samo sprawdzisz to u siebie (altenratywna droga to zdjęcie tapicerki i odczytanie numeru bezpośrednio z modułu).
  22. Jutro po południu będę - jeśli Artur da mi zielone światło Rano podlecę i sprawdze...tak jak rozmawialiśmy będę dzwonił...jakby co to ja na spota w takim towarzystwie się urwę z pracy No to super - jak zatwierdzisz fotele to ok 15:00 wyruszam. ...i znów trzeba będzie kasę na myjce zostawić
  23. Jutro po południu będę - jeśli Artur da mi zielone światło
  24. Dzięki Artur - zadzwonię jutro do Marka. Ojj, dzięki forum jest takich coraz więcej ---------- Post dopisany 24-09-2012 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2012 at 23:59 ---------- Kedyś musiał nadejść taki dzień... Dziś po raz pierwszy autko zawiodło mnie w trasie (jak się okazało, nie ze swojej winy ). Leciałem na Bydgoszcz po graty i tuż za Gnieznem... Coś zaczęło przerywać, poszarpywać. Myślę sobie - czy to już czas na skrzynkę No ale nic to - Gniezno jakoś przeleciałem, na trasię chcę się rozpędzać a tu mocy brak i za d*pą chmura dymu... WFT! Objawy jak przy wywalonym wężu do IC. Zaglądam pod maskę - wszystko na swoim miejcu... Próbuje ujechać dalej - przerywa między 20 - 50km/h. Jak chcę depnąć - znów to samo (brak mocy i czarny stefan za mną). Za chwilę wywaliło Check Engine - nie chciałem ryzykować więc poprosiłem kumpla aby podleciał po mnie lawetą... Wjeżdżamy na kanał iiiii... BINGO. Spadł wąż z IC - jak składali auto w ASO, zapomnieli założyc opaski Kolejny dzień i wyjazd w d*pę - życie...
  25. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ani z przycisku kierowcy ani danych drzwi?Ani tak ani tak. Ale w dół idzie.Bartek pomożesz w temacie przetwornica :confused4:Niestety nie znam się na przetwornikach - zagadaj do Gwerty albo HiRide.Co do podnośnika - może silniczek padł padł albo wiązka do niego? Jakieś błędy w MK?Błędów brak.Takie przetwornice znalazłem na allegro tylko kurde AUDI A3 A4 PRZETWORNICA XENONU LAMPA XENON (2631369529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy będą pasować?? Pożycz od kogoś silniczek i sprawdź czy bangla.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.