Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Czekam na coś fajnego
-
B6 DIVISION
Ani z przycisku kierowcy ani danych drzwi? Ani tak ani tak. Ale w dół idzie. Bartek pomożesz w temacie przetwornica :confused4: Niestety nie znam się na przetwornikach - zagadaj do Gwerty albo HiRide. Co do podnośnika - może silniczek padł padł albo wiązka do niego? Jakieś błędy w MK?
-
B6 DIVISION
Na to wygląda - jak patrzę na boczne przetłoczenie, to wygląda jak wersja B6.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Kurde nie mogę się napatrzeć - jest po prostu cudna.
-
B6 DIVISION
Ani z przycisku kierowcy ani danych drzwi?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Zamek zacznie dopiero działać w momencie gdy druga strona jest zrobiona - czyli gdy moduł komfortu ma informację o podpięciu drugiego zamka. Zaadoptowałem też podnośniki szyb tak jak mi poradziłeś. Wszystko bangla. Dziękuję i pozdrawiam:wink:. No i super
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Grześkowi już odesłałem jego E. Został mi A który u mnie nie zadziałał. Zakupiłem bezpiecznik ale 30 A (większego nie mieli), ale ten 40 A już zamówiłem. Założyłem ten bezpiecznik, podłączyłem dodatnią klemę do akumulatora i od razy wywaliło bezpiecznik Wygląda na grubszą sprawę zwarcie. Gdzie może to być, czy to może być na sterowniku ? Na bank.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Przeczytaj dokładnie pierwszego posta - przede wszystkim jego końcową część ("uzupełnienie").
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Zaadaptuj silniki tylnych drzwi. Opuść na maksa w dół i przytrzymaj - to samo do góry. Wtedy domykanie zacznie działać. Co z zamkiem centralnym? Tył działa już?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fajne fotki. Łukasz?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
On jest z A8 (a to by znaczyło, że masz dokładany zestaw). Mogę Ci wysłać ten, który wytachałem z auta - może u Ciebie zadziała.
-
B6 DIVISION
Dajcie sobie spokój z bucketsami - prezencja i trzymanie to ich najlepsze atuty. Do codziennej jazdy jednak są niewygodne jak cholera... Recaro w A4/S4 oraz Recaro w RS4 to ten sam fotel - różnią się tylko materiałem i kolorem szwów (RS4 miał swoją wersję + kilka gotowców w wariancie exclusive).
-
B6 DIVISION
Nie mogę się od jakiegoś czasu skontaktować z Hugo. Czekać.
-
B6 DIVISION
Jak odświeżyłem to też mam tak jak Artur. ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- Problem polega na tym, że część z Was zamieściła miniatury na różnych portalach - jak fotka stamtąd zniknie, znika też tu i wszystko się przesuwa (wynika to z formuły zapisu pierwszego posta). Docelowo wrzucę wszystko na swój dysk i problem już się nie powtórzy. ...fotka Dawida poprawiona.
- B6 DIVISION
-
Pokrywa bixenon
Są dostępne jakieś nakładki po 57zł w ASO: 8E0 941 158 B - lewa 8E0 941 159 B - prawa ...ale nie jestem pewien czy to na pewno to.
-
Pokrywa bixenon
Tzn? Dekiel z tyłu reflektora?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Jaki masz dokładnie numer przetwornika? 8E0 907 133 A?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Już wcześniej ktoś to wrzucał - generalnie wszystkie manuale CVT łącznie z serwisowymi traktuję z dużym przymrużeniem oka ponieważ sporo rzeczy się w nich nie zgadza (opisy są niedokładne i zawierają błędne dane). Opisane przeze mnie możliwe usterki są tylko sugestią - nigdy nie wiesz co znajdziesz w środku skrzyni. Bloki pomiarowe są tylko podpowiedzią ale nigdy bezpośrednio nie wskażą uszkodzonego elementu. Uszczelniacze to dobry trop - może się uda.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nie daliście znać czy fotochrom zewnętrzny działa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Problem nie leży po stronie sprzęgła - skrzynię trzeba wytargać (sprawdzanie oleju możesz sobie podarować).- Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Napięcie jest za niskie - powinno być takie samo jak to zasilające przetwornik. Rzeczywiście wygląda to na sterownik.- Bagnet multitronic a4 b6 avf
Multitronic nie posiada bagnetu - aby sprawdzić czy poziom jest prawidłowy, potrzebny kanał/podnośnik i komputer do analizy temperatury oleju w skrzni biegów.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie a6 ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- nie a6 Bartusiu ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- mam welury, a chce taki sam rarytasik Do Audi kurcze dużo droższe graty Nie mam żadnej "samochodówki". NBA 2K12, i wszystkie 3 Gears of War... - Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7