Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Wygląda na to, że silniczek ustawienia wysokości fotela kierowcy jest uszkodzony (sensor którego czepiają się logi, jest w nim zabudowany). Sam silniczek może działać ale pamięć jego ustawienia już nie... Jest mała szansa, że to wina wiązki elektrycznej do w/w silniczka.
  2. J/w. Oprócz tego jeśli chodzi o alarm - wystarczyłoby go wykodować z MK.
  3. Fotel ma sterowanie pamięci z fabryki tak?
  4. Nie - wtyczka i piny do alarmu są takie same jak te do klapy (wystarczy przełożyć i odpowiednio włożyć piny). Tomek chce wywalić przyciski od alarmu i odpalić samą klapę.
  5. moimi rękami:) Fakt - plener wydawał mi się znajomy
  6. To może Pasek na pierwszy ogień. Audi zrobimy tak aby zgrać odnowę z jakąś sesją u Slo
  7. Rozklejałeś?
  8. To daj znać co chcesz pierwsze - Passata czy Audi...
  9. Tak. Masz 3 warianty: 1. alarm 2. klapa 3. alarm + klapa (wtedy jest mocowanie na 2 przyciski).
  10. Nie - nie tylko siłowniki. Jeszcze zawiasy i odbojniki... Tutaj jest temat temu poświęcony: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przycisk-zdalnego-otwierania-klapy-bagaznika-4e4-4e5-239650/ Napisz do kolegi Lukaszxxx - co jakiś czas ma do sprzedania komplecik pod to rezanko.
  11. Wrzucę jak Vario w końcu znajdzie czas aby odświeżyć lakier
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak nie masz wyjmaków to igła + agrafka + spinka do włosów i heja
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz wyjmaki i robiłeś już jakąś elektrykę to ogarniesz.
  14. Ostatnio same przykre sprawy więc na poprawę humoru... Dziś wrzuciłem nowe siłowniki tylnej klapy (stare były już wyeksploatowane). Założyłem ciut mocniejsze 8E9 827 552 F (540Nm, stare siłowniki z końcówką E mają 530Nm). Poniżej porównanie E vs. F (F jest o kilka mm krótsza). Efekt jest taki, że klapa wyraźnie żwawiej reaguje na otwieranie (w większym zakresie sama podnosi się do góry). Dziś jeszcze mam chwilę spokoju w garażu więc zaraz schodzę wymienić końcówki drążków. Wybór padł na Lemforder-a 25972 - wariant dla zawieszenia 1BV (lub ogólnie dla zawieszki w B7 - magiel mam z tego nadwozia stąd decyzja na taki a nie inny model).
  15. Jestem jutro w Poznaniu ale od rana... Popołudniami będę w garażu - tyle, że kanał mam zajęty przez auto HiRide-a (dzwoń, będziemy radzić na gorąco).
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To są fotele z B6 czy z B7? Czy ja już Tobie nie pisałem jak to podłączyć? Czarną kostkę ma tylko fotel kierowcy czy pasażer też? Sprawdź i podaj które piny są obsadzone i jaki jest kolor danego kabelka. Fotele są z B6...oba maja czarna kostkę.. a piny idą tak: 5- niebieski, 6- żółty 7- zielony 8- brązowy BART`s to jak pomożesz?? Tak. Przyjedź to zrobimy to. Możliwe - Gośka wyleciała dziś na zakupy do Poznania (ja spałem po nocce w pracy).
  17. K line jest tylko do diagnostyki. Sterownik memo komunikuje się z pozostałymi przy pomocy magistrali CAN (i to konkretnej czyli CAN Komfort). Na pewno podłączyliście się w prawidłowe przewody CAN? Pomarańczowo/czarny i pomarańczowo/brązowy... Sprawdźcie jeszcze raz bo tutaj widzę problem.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie nie pasuje. Dlatego bierze się uchwyt na grill do Quattro i na to nakleja się stickera tego samego co na listwę drzwiową. Grześ dał Wam linka do gotowca z allegro.
  19. Fajny rezo-spot Już chyba się domyślam w jakim celu Dominik próbował się dodzwonić (chcieliście czujnik zapięcia pasów odpalić ).
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To są fotele z B6 czy z B7? Czy ja już Tobie nie pisałem jak to podłączyć? Czarną kostkę ma tylko fotel kierowcy czy pasażer też? Sprawdź i podaj które piny są obsadzone i jaki jest kolor danego kabelka.
  21. Nigga plizzzzz..... ---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- 16 września mnie nie będzie - popołudniówka w pracy
  22. Ale po co przy wymianie MK płacić dodatkowo jeszcze za transponder? Nie lepiej po prostu dobrać odpowiednią wersję MK? To co napisałem w poście przewodnim cały czas jest aktualne - starsze MK nie działają z nowymi pilotami (i na odwrót).
  23. Jakbyś opowiadał mi moją historię (no może z wyjątkiem memo ). ...u nas akurat jest dwoje kierowców. I tak po dołożeniu pamięci fotela kierowcy dowiedziałem się - że jeśli następne auto nie będzie miało tego gadżetu to mam się w domu nie pokazywać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.