Treść opublikowana przez Bart-S
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Wygląda na to, że silniczek ustawienia wysokości fotela kierowcy jest uszkodzony (sensor którego czepiają się logi, jest w nim zabudowany). Sam silniczek może działać ale pamięć jego ustawienia już nie... Jest mała szansa, że to wina wiązki elektrycznej do w/w silniczka.
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
J/w. Oprócz tego jeśli chodzi o alarm - wystarczyłoby go wykodować z MK.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Fotel ma sterowanie pamięci z fabryki tak?
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Nie - wtyczka i piny do alarmu są takie same jak te do klapy (wystarczy przełożyć i odpowiednio włożyć piny). Tomek chce wywalić przyciski od alarmu i odpalić samą klapę.
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
moimi rękami:) Fakt - plener wydawał mi się znajomy
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Affirmative
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To może Pasek na pierwszy ogień. Audi zrobimy tak aby zgrać odnowę z jakąś sesją u Slo
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Rozklejałeś?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To daj znać co chcesz pierwsze - Passata czy Audi...
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Tak. Masz 3 warianty: 1. alarm 2. klapa 3. alarm + klapa (wtedy jest mocowanie na 2 przyciski).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nie - nie tylko siłowniki. Jeszcze zawiasy i odbojniki... Tutaj jest temat temu poświęcony: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przycisk-zdalnego-otwierania-klapy-bagaznika-4e4-4e5-239650/ Napisz do kolegi Lukaszxxx - co jakiś czas ma do sprzedania komplecik pod to rezanko.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wrzucę jak Vario w końcu znajdzie czas aby odświeżyć lakier
-
B6 DIVISION
Jak nie masz wyjmaków to igła + agrafka + spinka do włosów i heja
-
B6 DIVISION
Jak masz wyjmaki i robiłeś już jakąś elektrykę to ogarniesz.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ostatnio same przykre sprawy więc na poprawę humoru... Dziś wrzuciłem nowe siłowniki tylnej klapy (stare były już wyeksploatowane). Założyłem ciut mocniejsze 8E9 827 552 F (540Nm, stare siłowniki z końcówką E mają 530Nm). Poniżej porównanie E vs. F (F jest o kilka mm krótsza). Efekt jest taki, że klapa wyraźnie żwawiej reaguje na otwieranie (w większym zakresie sama podnosi się do góry). Dziś jeszcze mam chwilę spokoju w garażu więc zaraz schodzę wymienić końcówki drążków. Wybór padł na Lemforder-a 25972 - wariant dla zawieszenia 1BV (lub ogólnie dla zawieszki w B7 - magiel mam z tego nadwozia stąd decyzja na taki a nie inny model).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem jutro w Poznaniu ale od rana... Popołudniami będę w garażu - tyle, że kanał mam zajęty przez auto HiRide-a (dzwoń, będziemy radzić na gorąco).
-
B6 DIVISION
To są fotele z B6 czy z B7? Czy ja już Tobie nie pisałem jak to podłączyć? Czarną kostkę ma tylko fotel kierowcy czy pasażer też? Sprawdź i podaj które piny są obsadzone i jaki jest kolor danego kabelka. Fotele są z B6...oba maja czarna kostkę.. a piny idą tak: 5- niebieski, 6- żółty 7- zielony 8- brązowy BART`s to jak pomożesz?? Tak. Przyjedź to zrobimy to. Możliwe - Gośka wyleciała dziś na zakupy do Poznania (ja spałem po nocce w pracy).
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
K line jest tylko do diagnostyki. Sterownik memo komunikuje się z pozostałymi przy pomocy magistrali CAN (i to konkretnej czyli CAN Komfort). Na pewno podłączyliście się w prawidłowe przewody CAN? Pomarańczowo/czarny i pomarańczowo/brązowy... Sprawdźcie jeszcze raz bo tutaj widzę problem.
-
B6 DIVISION
Nie nie pasuje. Dlatego bierze się uchwyt na grill do Quattro i na to nakleja się stickera tego samego co na listwę drzwiową. Grześ dał Wam linka do gotowca z allegro.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Fajny rezo-spot Już chyba się domyślam w jakim celu Dominik próbował się dodzwonić (chcieliście czujnik zapięcia pasów odpalić ).
-
B6 DIVISION
To są fotele z B6 czy z B7? Czy ja już Tobie nie pisałem jak to podłączyć? Czarną kostkę ma tylko fotel kierowcy czy pasażer też? Sprawdź i podaj które piny są obsadzone i jaki jest kolor danego kabelka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nigga plizzzzz..... ---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- 16 września mnie nie będzie - popołudniówka w pracy
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Ale po co przy wymianie MK płacić dodatkowo jeszcze za transponder? Nie lepiej po prostu dobrać odpowiednią wersję MK? To co napisałem w poście przewodnim cały czas jest aktualne - starsze MK nie działają z nowymi pilotami (i na odwrót).
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Jakbyś opowiadał mi moją historię (no może z wyjątkiem memo ). ...u nas akurat jest dwoje kierowców. I tak po dołożeniu pamięci fotela kierowcy dowiedziałem się - że jeśli następne auto nie będzie miało tego gadżetu to mam się w domu nie pokazywać