Treść opublikowana przez Bart-S
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dach przykryty ,okna oraz bramy wstawione Teraz elewacja leci Takie cos szukam tylko oczywiscie w S LINE Audi A4 B8 8K9 combi skóra Milano ruda (2587303878) - motoAllegro Grześ ale wentylowane to chyba osobny model i te nie wychodziły w S line
-
B6 DIVISION
A nie idzie tego sczytać jakimś vag commanderem? No właśnie tak mi też Olek z AZ powiedział że powinno dać Włodek Ty luju - podajesz pin do immo publicznie Na pw wysyłam Ci to czego szukasz... Jeszcze gwoli wyjaśnień - zawieszki mają różny format zapisu. Interesuje nas ciąg 5 znaków zaczynających się od 0 - to nasz pin.
-
B6 DIVISION
Wladi a Domin nie ogarnie tego? jak nie to u nas Grzanek ogarnia temat wymiany licznika No właśnie sęk w tym że Grzanek mi już ogarnął i wszystko porobił że licznik jest gotowy do zaadoptowania ale powiedział mi że muszę mieć pin auta:eusathink: czyli tak jak Bartek mówi to ten 11 cyfrowy kod tak? Yep. Jeśli nie masz zawieszki - podpytaj w ASO.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Na naklejce jest tylko część kodów wyposażenia (powiedzmy jakieś 20%) - nigdy nie masz tam wszystkiego co siedzi w aucie. Zatem wlepa zawsze pozostanie tej samej wielkości a pełną listą dysponuje tylko dealer/producent. będzie Ci organizowała imprezki z koleżankami ...podobne do tych ze środowego wieczoru Oj raczej samochodowych doznań się spodziewam
-
B6 DIVISION
barrowiec1 dobrze podpowiada - do wymiany/adaptacji nowego licznika potrzebujesz PIN do immo. Jak kupowałeś auto, poprzedni właściciel powinien przekazać Ci plastikową kopię grotu Twojego klucza - do niego doczepiona jest plakietka z wydrukowanym numerem (ciąg 11 znaków).
-
[B6 AWX] Work in progress...
Kup Lobro. Albo coś gównianego założyłeś albo mechanik coś spieprzył przy montażu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Baw się dobrze
-
B6 DIVISION
WOW! Oferta - Audi A4 - stan bardzo dobry, tuning wykonany przez niemiecka firme, auto zadbane. zawieszenie gwintowane firmy koni. alufelgi 18' z nowymi oponam
-
B6 DIVISION
Front mi się nie podoba ale reszta jest przepiękna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oczywiście - komendy głosowe też mają wybór języka. Przestawię Ci w niedzielę. Już dopisuję ---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ---------- Spot w niedzielę 26 sierpnia, godz.16:00 (parking przy McDonald's - Franowo) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. daniel_sen4 9. bendzji 10. Lele 11. Wajsik86 12. Papuga 13. Tetis 14. miedzikos 15. Pepin 16. ... Ładnie się zapowiada
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tzn? Na wyświetlaczu komputera pokładowego? Tak dokładnie, mam pelny fis i troche irytują niemieckie napisy Jak masz panel menu w tunelu - można zmienić od razu. Jeśli nie - zmienimy kodowanie zegarów na spocie. ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Dużo już nie brakuje - ale muszę się przyznać, że od jakiegoś czasu - z braku czasu - przestałem sprawdzać
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Grześ - po weryfikacji listy, którą podesłałeś dopisałem 3 moduły (musiałem sprawdzić, bo już kilka wykazów, które znalazłem w sieci było nieprawidłowe - tutaj wszystko raczej się zgadza). Zauważyłeś, że brakuje tam jeszcze kilku modułów? Tych samych co u nas
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
A2 to końcówka oryginalnego oznaczenia informująca o wielkości butelki - w tym przypadku 1L. FEBI nie ma z tym oznaczeniem nic wspólnego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tzn? Na wyświetlaczu komputera pokładowego?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wystarczą same sprężyny. O używki będzie trudno - nowy zestaw 2821044 to nieco ponad 800zł: WEITEC . PL - spryny sportowe weitec , zawieszenia Ultra GT, zawieszenia Gwintowane Hicon GT TX GTN
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koniecznie gleba,listwy s-line albo s4,nie wiem jak w środku wygląda. ---------- Post dopisany at 03:24 ---------- Poprzedni post napisany at 03:23 ---------- Postaram się zawitać na spociku Co do gleby to racja i w związku z tym w książce serwisowej znalazłem oznaczenia nacisku wagi na osie i tak: przód: 0JJ tył: 0YK i teraz moje pytanie i co dalej ? Oryginalne sprężyny będzie ciężko idealnie dobrać. Proponuję Weitec -30/-30.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wlatuj
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dokładnie. Jak jest dobrze zrobione to nie ma co wymyślać...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spot w niedzielę 26 sierpnia, godz.16:00 (parking przy McDonald's - Franowo) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. daniel_sen4 9. bendzji 10. Lele 11. ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spot w niedzielę 26 sierpnia, godz.16:00 (parking przy McDonald's - Franowo) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. daniel_sen4 9. bendzji 10. Lele (jeśli nie pojedzie nad morze ) 11. ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cube jest jak najbardziej OK - nie przepłacasz za markę i masz za 5k rower na naprawdę dobrym osprzęcie (z tego co widzę LTD CC jest w większości na XT - jest czym pośmigać ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wypadłem z obiegu ale sporo jeździłem kiedyś - pytanie ile Ty jeździłeś i gdzie jeździć będziesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do zobaczenia ---------- Post dopisany at 01:14 ---------- Poprzedni post napisany at 01:13 ---------- No to już Ty musisz wiedzieć - jaką drogę chcesz obrać S line mógłby znaleźć się na tym aucie niezależnie od pakietu black/glossy... si, ale zawsze można posłuchać co podpowiadają bardziej doświadczeni w tym temacie Jak już się zdecydujesz na to czy full black czy z kontrastem - podpowiem Ci jak i co zrobić S line zaplanuj niezależnie od tego...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Daniel chyba też pisał, że będzie...