Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Dach przykryty ,okna oraz bramy wstawione Teraz elewacja leci Takie cos szukam tylko oczywiscie w S LINE Audi A4 B8 8K9 combi skóra Milano ruda (2587303878) - motoAllegro Grześ ale wentylowane to chyba osobny model i te nie wychodziły w S line
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie idzie tego sczytać jakimś vag commanderem? No właśnie tak mi też Olek z AZ powiedział że powinno dać Włodek Ty luju - podajesz pin do immo publicznie Na pw wysyłam Ci to czego szukasz... Jeszcze gwoli wyjaśnień - zawieszki mają różny format zapisu. Interesuje nas ciąg 5 znaków zaczynających się od 0 - to nasz pin.
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi a Domin nie ogarnie tego? jak nie to u nas Grzanek ogarnia temat wymiany licznika No właśnie sęk w tym że Grzanek mi już ogarnął i wszystko porobił że licznik jest gotowy do zaadoptowania ale powiedział mi że muszę mieć pin auta:eusathink: czyli tak jak Bartek mówi to ten 11 cyfrowy kod tak? Yep. Jeśli nie masz zawieszki - podpytaj w ASO.
  4. Na naklejce jest tylko część kodów wyposażenia (powiedzmy jakieś 20%) - nigdy nie masz tam wszystkiego co siedzi w aucie. Zatem wlepa zawsze pozostanie tej samej wielkości a pełną listą dysponuje tylko dealer/producent. będzie Ci organizowała imprezki z koleżankami ...podobne do tych ze środowego wieczoru Oj raczej samochodowych doznań się spodziewam
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    barrowiec1 dobrze podpowiada - do wymiany/adaptacji nowego licznika potrzebujesz PIN do immo. Jak kupowałeś auto, poprzedni właściciel powinien przekazać Ci plastikową kopię grotu Twojego klucza - do niego doczepiona jest plakietka z wydrukowanym numerem (ciąg 11 znaków).
  6. Kup Lobro. Albo coś gównianego założyłeś albo mechanik coś spieprzył przy montażu.
  7. Baw się dobrze
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    WOW! Oferta - Audi A4 - stan bardzo dobry, tuning wykonany przez niemiecka firme, auto zadbane. zawieszenie gwintowane firmy koni. alufelgi 18' z nowymi oponam
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Front mi się nie podoba ale reszta jest przepiękna
  10. Oczywiście - komendy głosowe też mają wybór języka. Przestawię Ci w niedzielę. Już dopisuję ---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ---------- Spot w niedzielę 26 sierpnia, godz.16:00 (parking przy McDonald's - Franowo) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. daniel_sen4 9. bendzji 10. Lele 11. Wajsik86 12. Papuga 13. Tetis 14. miedzikos 15. Pepin 16. ... Ładnie się zapowiada
  11. Tzn? Na wyświetlaczu komputera pokładowego? Tak dokładnie, mam pelny fis i troche irytują niemieckie napisy Jak masz panel menu w tunelu - można zmienić od razu. Jeśli nie - zmienimy kodowanie zegarów na spocie. ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------
  12. Dużo już nie brakuje - ale muszę się przyznać, że od jakiegoś czasu - z braku czasu - przestałem sprawdzać
  13. Grześ - po weryfikacji listy, którą podesłałeś dopisałem 3 moduły (musiałem sprawdzić, bo już kilka wykazów, które znalazłem w sieci było nieprawidłowe - tutaj wszystko raczej się zgadza). Zauważyłeś, że brakuje tam jeszcze kilku modułów? Tych samych co u nas
  14. A2 to końcówka oryginalnego oznaczenia informująca o wielkości butelki - w tym przypadku 1L. FEBI nie ma z tym oznaczeniem nic wspólnego.
  15. Tzn? Na wyświetlaczu komputera pokładowego?
  16. Wystarczą same sprężyny. O używki będzie trudno - nowy zestaw 2821044 to nieco ponad 800zł: WEITEC . PL - spryny sportowe weitec , zawieszenia Ultra GT, zawieszenia Gwintowane Hicon GT TX GTN
  17. Koniecznie gleba,listwy s-line albo s4,nie wiem jak w środku wygląda. ---------- Post dopisany at 03:24 ---------- Poprzedni post napisany at 03:23 ---------- Postaram się zawitać na spociku Co do gleby to racja i w związku z tym w książce serwisowej znalazłem oznaczenia nacisku wagi na osie i tak: przód: 0JJ tył: 0YK i teraz moje pytanie i co dalej ? Oryginalne sprężyny będzie ciężko idealnie dobrać. Proponuję Weitec -30/-30.
  18. Dokładnie. Jak jest dobrze zrobione to nie ma co wymyślać...
  19. Spot w niedzielę 26 sierpnia, godz.16:00 (parking przy McDonald's - Franowo) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. daniel_sen4 9. bendzji 10. Lele 11. ...
  20. Spot w niedzielę 26 sierpnia, godz.16:00 (parking przy McDonald's - Franowo) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. daniel_sen4 9. bendzji 10. Lele (jeśli nie pojedzie nad morze ) 11. ...
  21. Cube jest jak najbardziej OK - nie przepłacasz za markę i masz za 5k rower na naprawdę dobrym osprzęcie (z tego co widzę LTD CC jest w większości na XT - jest czym pośmigać ).
  22. Wypadłem z obiegu ale sporo jeździłem kiedyś - pytanie ile Ty jeździłeś i gdzie jeździć będziesz
  23. Do zobaczenia ---------- Post dopisany at 01:14 ---------- Poprzedni post napisany at 01:13 ---------- No to już Ty musisz wiedzieć - jaką drogę chcesz obrać S line mógłby znaleźć się na tym aucie niezależnie od pakietu black/glossy... si, ale zawsze można posłuchać co podpowiadają bardziej doświadczeni w tym temacie Jak już się zdecydujesz na to czy full black czy z kontrastem - podpowiem Ci jak i co zrobić S line zaplanuj niezależnie od tego...
  24. Daniel chyba też pisał, że będzie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.