Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. No to już Ty musisz wiedzieć - jaką drogę chcesz obrać S line mógłby znaleźć się na tym aucie niezależnie od pakietu black/glossy...
  2. Tak jak napisałeś - kwestia upodobań. Ja nie lubię "all-black" - muszę mieć troszkę kontrastu
  3. Ori 18" z wzorem RS4 (felga z A3) będzie miała mega duże ET. W B6 potrzebny jest dystans ok. 30mm aby to jakoś wyglądało - zatem nie jest to zbyt dobry wybór... Poza tym w 18" ten wzorek nie wygląda specjalnie imponująco - są inne felgi w tej rozmiarówce, robiące lepsze wrażenie (np. Avus czy RS6/S line). Co do pozostałych potencjalnych modów zewnętrznych... Zawieszenie dać w dół na -20mm (przy 18" będzie to dobrze wyglądać i zachowasz jeszcze nieco komfortu). Oprócz tego pakiet połysk do końca (masz relingi - czas na szyby i słupki). Na koniec może jakieś nowe body? Odnośnie środka się nie wypowiem bo nie widzę
  4. A co zmieniłeś - bo nie wiem co pochwalić
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zgadza się, tylko ile osób po zmianach dokonanych w swoich samochodzikach powiadomiło o tym ubezpieczyciela ... Ja powiadamiałem PZU co roku przy przedłużaniu polisy. To przecież żaden problem...
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie... już pisałem o tym. Jeśli zawierając umowę z ubezpieczycielem (lub przedłużając ją) doposażycie auto czyli powiadomicie ubezpieczyciela o modyfikacjach i dołożonym sprzęcie oraz zostanie to uwzględnione w dokumentacji - należy Wam się to co mieliście w aucie w chwili wypadku (fabryczne kody wyposażenia przestają tu mieć znaczenie).
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sterowniki z B7 pasują do B6 - można zakładać bez obaw. Najlepiej - przy okazji wiązki grzania machnie się te dwa kabelki i po robocie.
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz czarną kostkę to i pewnie zapinka jest OK (odczytaj jej numer - sprawdzimy). Są dwa tryby kontroli zapięcia pasów: 1 - kierowca 2 - kierowca i pasażer Ja U siebie mam "1" - wystarczy podłączyć dwa kabelki do zegarów i zakodować kontrolę zapięcia. Są różne wersje - gong może napierdzielać cały czas, albo aktywować się tylko raz (po włączeniu zapłonu - i tak właśnie sobie ustawiłem). ja też chyba mam że tylko kierowca. W takim razie gdzie dokładnie to podłączyć? Potrzebne czarne gniazdo w podłogę 3B0 937 741 oraz pin 000 979 134 E. Oprócz tego pin do kostki w zegarach 000 979 009 E. Pin 7 w czarnym gnieździe to masa, natomiast pin 8 leci do zielonej kostki 32-pin w zegarach (pin 30). Na koniec kodowanie główne w zegarach (Instruments). Za czujnik zapięcia pasa kierowcy odpowiada przedostatni bit.
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz ori to nie Wchodzisz do zegarów i kodujesz czujnik (przedostatni bit ustawiasz na 3).
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz czarną kostkę to i pewnie zapinka jest OK (odczytaj jej numer - sprawdzimy). Są dwa tryby kontroli zapięcia pasów: 1 - kierowca 2 - kierowca i pasażer Ja U siebie mam "1" - wystarczy podłączyć dwa kabelki do zegarów i zakodować kontrolę zapięcia. Są różne wersje - gong może napierdzielać cały czas, albo aktywować się tylko raz (po włączeniu zapłonu - i tak właśnie sobie ustawiłem).
  11. Instalowałeś go na korbkach tak?
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czujnik zapięcia pasów w B6 (w B7 jest jeszcze opcja czujnika zajęcia siedzenia pasażera).
  13. Ładnie. Jeszcze czujnik zapięcia pasów z tego co widzę
  14. LOL Wojtuś Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić ). Co do zakupu S4 - nawet nie trzeba będzie nic przekładać. S-ka jest już fabrycznie całkiem dobrze wyposażona. Za dużo rezania tam nie będzie... Przynajmniej nie w środku auta Problem w tym, że z B6 na allegro/otomoto same szroty i rzadko trafia się rocznik 2004 (rzeczywisty). O RS4 już nie wspominam bo to choroba, na którą w dodatku mnie nie stać (a gdzie tu utrzymać).
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebne boczki tylne pod elektrykę - tapicerka jasnoszara z B7. Nie ma ktoś do sprzedania?
  16. Ciężko się będzie ze mną napić bo zwykle po pracy przy skrzyni lecę do swojej codziennej pracy... Ale na zlotach ogólnopolskich ZAPRASZAM
  17. Jeśli się nie mylę to na 8 stronie jest procedura... Potrzebny komputer do monitorowania temperatury ATF w skrzyni...
  18. Yep, jeśli już to coś z pod to nadwozie czyli albo BBK z S-y albo BNS z RS-a. Znów totalnie nieopłacalne mody Tak najrozsądniej byłoby kupić S4 B6... Rozsądne pieniądze i jest upragnione V8. Milion myśli na minutę...
  19. A książki nie masz? Jak nie to podeślij mi VIN - sam sobie sprawdzę
  20. Biorąc pod uwagę zdanie mojej żony to chyba jedyna opcja Tym bardziej, że sama rzuciła hasło wkładamy V8...
  21. Nie mój kolor ale ogólnie
  22. Jak nie zapomnę kluczy
  23. Co za nygus... Wtyczka do sensora: 1C0 973 119 B Pin do w/w wtyczki: 000 979 009 E Pin 14 @ 32 z tego co pamiętam jest wolny (korzysta z niego tylko sensor).
  24. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są 4 wersje szyby: 8E0 845 099 P - standardowa zielona // 1312zł 8E0 845 099 G - standardowa bezbarwna // 2175zł 8E0 845 099 J - laminowana // 2175zł 8E0 845 099 L - laminowana i ogrzewana // 3201zł W związku z wyższą ceną szyby z laminatem - może być problem aby dogadać się z ubezpieczycielem (co innego gdyby cena była taka sama).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.