Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zatem do 150KM (AVJ 1.8T) zakładano przód 288mm. Powyżej tej mocy jest już 312mm (potwierdzone w 155KM AYM 2.5TDI oraz 163KM jednostkach 1.8T). Teraz tylko zastanawiam się gdzie znalazły zastosowanie tarcze 280mm (102KM 1.6 benzyniak?). I co np. wkładano do 100KM 1.9TDI AVB (trzeba poprosić Grzesia aby zerknął do wlepy).
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Całkiem możliwe - tutaj już było trochę KM (ale Bartek ma B6, więc takie dane wrzuciłem).
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartku od czego zależy rozmiar tarcz? Od wyposażenia? Da się sprawdzić po kodach na wlepce jakie są tarcze? Zwykle im większa moc i masa auta - tym większe heble... Tak - na wlepie masz kody. B6 front: 1LZ = 280mm 1LB/1LE = 288mm 1LT/1LF = 312mm 1LJ = 345mm (S4) B6 tył: 1KD = 245mm 1KP = 255mm 1KE = 300mm (S4) * - 1KD do końca MY2002 oznaczało również tarczę 255mm przy silnikach V6 - od MY2003 ma swój własny kod czyli 1KP. ** - 1LE i 1LF to wersje hebli przeznaczone na rynek japoński (inne klocki hamulcowe)
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek na pewno nie seryjnie... Dla B6 na przód masz 3 opcje: - 280mm - 288mm - 312mm Na tył 2: - 245mm - 255mm Tył na 288mm pojawił się dopiero w B7 (jeśli się nie mylę dla 3.0TDI). Zresztą sprawdź sobie po kodach na wlepie (1LB/1KD?).
  5. Pomyśl Arturo nad wyciągnięciem skrzynki - podrzucisz mi w jakiejś trasie przez PL a w drodze powrotnej odbierzesz
  6. Dopóki nie zobaczysz rachunku - nie masz pewności co zostało zrobione (kwota nie sugeruje nic). Tym bardziej test KD nic Ci nie powie - zmiana przełożenia oraz liczba obrotów sterowane są przez program ECU skrzyni i liczba płytek w sprzęgle nie ma tu nic do rzeczy.
  7. Droczę się. Dobrze wiesz, że Twoje auto bardzo mi się podoba... Niestety jeśli chodzi o fele to też mam mieszane uczucia (tylko mi tu z S line nie wyjeżdżajcie - dobry rant też jest porządany). Obręcze, które założyłeś mają taką konstrukcję, że rzeczywiście felga mała się wydaje... Czekamy na efekt końcowy.
  8. Z wyposażeniem w tej eSie też szału nie ma
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla Twojego auta (lewa i prawa strona jest tak samo): pin 1 (masa silniczków) - niebiesko/czerwony pin 2 (zasilanie zamka standardowego) - czerwono/żółty pin 3 (przełącznik zamka) - fioletowo/czerwony pin 4 (przełącznik krańcówki) - zielono/czerwony pin 5 (przełącznik zamka safe) - czerwono/szary pin 6 (masa przełączników) - brązowy pin 7 (zasilanie zamka safe) - biało/czerwony dzieki wielkie...to który kabelek bedzie puszczał sygnał do licznika drzwi otwarte/zamkniete i włączał lampke? Triggerem jest krańcówka - sygnał odbiera sterownik drzwi i wysyła go po CANie do MK. wielkie dzieki...wiedziałem że na ciebie mozna liczyc...potrzebuje to bo czasami z tyłu nie pokazuje mi otwartych drzwi.myslałem ze to wina mikrostyku ale wyszło na to ze chodzi o kostke lub gniazdo zamka bo jak wsadze kostke i poruszam tym gniazdem to miga lampka i na fisie.i teraz niewiem czy kostka w gnizdzie nie łączy czy gniazdo w zamku.spróbuje najpierw pin połączyć z gniazdem za pomoca kabelka bez wtyczki i zobacze co sie wykluje:decayed: Albo kabelek albo krańcówka nie domaga...
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla Twojego auta (lewa i prawa strona jest tak samo): pin 1 (masa silniczków) - niebiesko/czerwony pin 2 (zasilanie zamka standardowego) - czerwono/żółty pin 3 (przełącznik zamka) - fioletowo/czerwony pin 4 (przełącznik krańcówki) - zielono/czerwony pin 5 (przełącznik zamka safe) - czerwono/szary pin 6 (masa przełączników) - brązowy pin 7 (zasilanie zamka safe) - biało/czerwony dzieki wielkie...to który kabelek bedzie puszczał sygnał do licznika drzwi otwarte/zamkniete i włączał lampke? Triggerem jest krańcówka - sygnał odbiera sterownik drzwi i wysyła go po CANie do MK.
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla Twojego auta (lewa i prawa strona jest tak samo): pin 1 (masa silniczków) - niebiesko/czerwony pin 2 (zasilanie zamka standardowego) - czerwono/żółty pin 3 (przełącznik zamka) - fioletowo/czerwony pin 4 (przełącznik krańcówki) - zielono/czerwony pin 5 (przełącznik zamka safe) - czerwono/szary pin 6 (masa przełączników) - brązowy pin 7 (zasilanie zamka safe) - biało/czerwony
  12. Deore to nie jest aż takie wymaganie ale jak pojeździsz na tym to na Acer/Altus/Alivio już nie będziesz chciał wsiadać Niestety w przeciągu kilku ostatnich lat rower stał się tak popularny, że to co w 2009r. mogłeś kupić za 2600zł teraz stoi za 4k. Ze składakiem wyjście jest fajne ale jak dobrze wiesz - nie miałbym na to czasu... Zatem zostaje gotowiec. Najlepsze wyjście to kupienie używki w dobrym stanie - wtedy płacisz 1/4 kwoty nowego bike-a. Tyle, że tego co sobie wybrałem (nawet z poprzednich roczników) np. na allegro nic nie ma.
  13. Bartku ale to do czego dałeś linka jest na Altusie - na tym jeździłem w podstawówce Po Wheelerze na XT i Terrago na LX-ie nie zejdę niżej niż Deore... Co do paska - dostosuję się do Twojego terminarza
  14. Do spania się szykuję ...właśnie się zastanawiam czy włączyć film czy poczytać książkę ---------- Post dopisany 08-08-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 23:49 ---------- Szukam rowerka... Póki co uwagę zwróciłem na Scott Aspect 10 ...w sumie wystarczyłoby coś używanego np. Giant Terrago 2 ale niestety nie do dostania aktualnie.
  15. W zasadzie trzeba założyć skrzynię po modyfikacji - modyfikacja przekładni nie obsługującej S jest nieopłacalna (wymagane komponenty są zbyt drogie).
  16. Hehe - bardzo fajny pomysł Arturo Problem w tym, że ja teraz mam urlop a mojej żonie anulowali I taki mamy ch** z wakacji...
  17. Wszystko opiszę jak przyjdzie paczka i posprawdzam graty (dostałem na testy kilka wersji LED). HID out ponieważ: - MCE czepia się lewego (w C/LH wyłącza go po 2 sekundach) - zakłócenia radia - problem z przepinaniem instalacji przy pracach z przednim zderzakiem
  18. Nawet nie mam czasu porządnie się wyspać - nie wiem kiedy je założę. Tydzień temu dopiero auto dostałem... Bartek ja wsadziłem w przeciwgielne zamienne żarówki z alledrogo i efekt jest git: http://img594.imageshack.us/img594/9373/imag0038tq.jpg no i dalej spełniają one w razie potrzeby funkcję przeciwmgielnych bo LEDY to już niezabardzo ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- dokładnie te żarówki : GPT PLASMA WHITE HID XENON H8 35W RINGI BMW JAFRA (2527644369) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - mają wszystkie rodzaje oprawek itd Efekt niezły ale... zamówiłem już LED. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  19. Webasto... okazało się, że piec który kupiłem jest do wyrzucenia Jeśli nie sprzedam auta to w planach: - monitory w zagłówkach - webasto - heble 320/288 - LED w przeciwmgielnych (wywalam HIDy)
  20. Mylisz się... Moduły przeznaczone dla B6 (ostatnie z linii czyli np. BA, BD czy AJ) nadal można zamówić u dealera - tyle, że nikt tego nie robi bo po co płacić ponad 1300zł za MK skoro na allegro można go kupić za ok. 200zł. Ktoś już próbował zakładać B7 MK do B6 - nie poszło. W B7 wprowadzono zmiany w sposobie komunikacji poszczególnych magistrali CAN więc wszystko się potwierdza. Sam nie próbowałem ale jeśli masz chęci to bardzo proszę...
  21. Zamiennikiem będzie BD. Masz elektryczne szyby z tyłu czy korby (jeśli elektryczne to podejdą jeszcze AT i BC). BS i CN to moduły z B7 - nie będą pasować.
  22. 2-ga kostka 16-pinowa (oznaczona na fotce jako II). Stronę prawą podłączasz pod pin 1 a lewą pod pin 2. Dokładne schematy masz w wątku o pakiecie oświetleniowym...
  23. Nie ma - nie zamieszczałem na forum. Co dokładnie potrzebujesz? 2 - przy braku alarmu fabrycznego pełni funkcję straszaka. Diodę ma każda tapicerka (nie było wersji bez tego elementu). 4 i 16 - nie widzę problemu, natomiast 32 może się okazać denerwujące (dopóki nie wyciągniesz kluczyka ze stacyjki - drzwi pasażera pozostają zablokowane = robi się problem jak ktoś chce wyjść z auta gdy Ty w nim zostajesz). Z tego co pamiętam to trzeba 2x szarpnąć klamkę...
  24. Twoje kodowanie to:64 + 256 + 512 + 2048 + 4096 czyli 6976

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.