Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Montowano je tylko w B6 - ogrzewana + dodatkowa powłoka chroniąca przed nagrzewaniem (fotochrom to masz w lusterkach). Szyba jest dość charakterystyczna - ma fioletowy odcień.
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najczęściej jest jeszcze jakaś zapadka (np. różowa) którą trzeba przesunąć ale akurat w kostce włącznika świateł nie przypominam sobie tego elementu.
  3. Codziennie coś zamawiam więc po prostu pisz co potrzeba
  4. Slo wpadniesz?
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obejrzyj dokładnie kostkę - użyj igły lub spinki aby wsadzić coś od strony gniazda. Tym sposobem składasz "listek" pinu, który w normalnej pozycji zapiera się o wewnętrzną konstrukcję kostki i nie pozwala go wyciągnąć. Teraz wystarczy już tylko pociągnąć za kabelek
  6. Niet. Papaya pomarańcz jakoś mi się nie widzi - gustuję bardziej w klasycznych kolorkach... Srebrny, czarny, biały - to już bardziej żółty Imola:
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ooooo Reniu dzięki za cynk...przyznać się kto mi usunął fote Wszystko jest na miejscu - nie widzę, żadnych braków...
  8. Wojtku - nie będę robił tajemnic. Chcę 40 000zł - jak się znajdzie klient to pójdzie... Jak nie, to nie:wink: 218 000km aktualnie na blacie (oczywiście potwierdzone). 2-gi rozrząd zrobiony przy 210 000km. Od miesiąca autko ma nowy przód (FV na 15k z ASO). Zakup w maju 2008r za 56 500zł przy 130 000km - doinwestowane przez 4 lata na ponad 40 000zł. Zresztą historię tej sztuki dobrze znacie więc co tam się będę teraz spuszczał... Cena dobrana na podstawie tego co widziałem niedawno na allegro... 1.9TDI 2004 ma (normalny) zakres cen na allegro/otomoto od 28 000zł do 35 000zł. Potem jest kilka sztuk od 35 000zł do 43 000zł ale nawet nie będę porównywał tych ogórków... Cena nieadekwatna do prawdziwej wartości auta ale pogodziłem się już z tym. Jednak ustawiłem sobie poprzeczkę i niżej niż 40k nie zejdę.
  9. Nic poważnego - przegub na półośce się wysypał.
  10. Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. ...
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2din.
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuję panel klimy 2din dla B6 - jakiś ładny. Może mieć grzane stołki ale nie musi jeśli będzie oddany w dobrych pieniądzach.
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    074 115 562 - filtr oleju 8E0 819 439 - filtr kabinowy 4B0 819 439 C - filtr kabinowy z wkładem węglowym 06C 133 843 - filtr powietrza Jeszcze raz dzięki A czym się różni ten z wkładem węglowym od tego normalnego Ten z wkładem jest droższy ale lepiej chroni przed smrodkiem spalin. Montuje się go przede wszystkim w autach z czujnikiem świeżego powietrza (dodatkowy przycisk na panelu klimy). http://desmond.imageshack.us/Himg228/scaled.php?server=228&filename=czujnikjakosci.png&res=landing a co daje to ze jeździmy z włączonym tym przyciskiem ? Normalnie przy zbyt dużym natężeniu spalin ten tryb pracy obiegu zamkniętego uruchomi się sam. Natomiast jeśli Ty wciśniesz przycisk - to zdalnie odpalasz obieg zamknięty. Wydaje mi się, że różnica między wciśnięciem przycisku obiegu zamkniętego a automatycznego obiegu zamkniętego jest taka - że ten drugi po jakimś czasie sam się wyłączy (czujnik nie wykryje spalin i wyłączy zamknięty obieg).
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak włożysz coś innego niż masz (czyli z literką A, B, C lub D) to po prostu część świateł nie będzie działać... Zatem włożyć możesz ale aby światła zaczęły działać trzeba przekładać piny (nic strasznego). Z tym załączeniem świateł w trybie AUTO - nie wiem czy to potwierdzone. Załóż i sprawdź - nic złego się nie stanie.
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fakt - u nas ze względu na przepisy dot. świateł, zupełnie niepotrzebny gadżet.
  16. Bartku chodzi ci o PR czy rozmiar tarcz (280/245 mm) PR - właśnie o przód mi chodzi. Zastanawiało mnie do jakich aut pakowano 280mm - wychodzi na to, że do AVB i do 1.6 beny. Potwierdź mi tylko kody i już przestają offtopować
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomku jest jedna - jak masz starty stary włącznik to wersja z AUTO w dobrym stanie też się nada nie
  18. Grześ, sorki za OT - jakie AVB miał oryginalne tarcze? Dasz radę odczytać z wlepy?
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur - post wyżej.
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur - mogłeś się trochę wysylić http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/ Instalacja włącznika A (lub w instalacji LOW (MCE A, C i D): Odpowiadając na kilka pytań, które dostałem na pw – aby założyć włączniki o zwiększonej funkcjonalności czyli ten z końcówką A lub B (auto) w przypadku gdy wcześniej używaliśmy przełącznika standardowego - wymagane będzie przełożenie pinów w kostce włącznika świateł. I tak aby uruchomić światła mijania, postojowe i pozycyjne (plus ze stacyjki) przekładamy pin 4 do 11. Aby podać stałe zasilanie dla świateł postojowych i pozycyjnych – przekładamy pin 16 do 14. Zatem jeśli nie masz "wyjmaków" to spinka do włosów do łapy i jedziesz...
  21. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    400zł za klapę ze spojlerkiem jest jak najbardziej OK. Jak mu nie pasi to niech sobie położy 1,5k w ASO
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    074 115 562 - filtr oleju 8E0 819 439 - filtr kabinowy 4B0 819 439 C - filtr kabinowy z wkładem węglowym 06C 133 843 - filtr powietrza Jeszcze raz dzięki A czym się różni ten z wkładem węglowym od tego normalnego Ten z wkładem jest droższy ale lepiej chroni przed smrodkiem spalin. Montuje się go przede wszystkim w autach z czujnikiem świeżego powietrza (dodatkowy przycisk na panelu klimy).
  23. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    074 115 562 - filtr oleju 8E0 819 439 - filtr kabinowy 4B0 819 439 C - filtr kabinowy z wkładem węglowym 06C 133 843 - filtr powietrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.