Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Multitronic w B8 to już 3-cia generacja tej skrzyni... Psuje się tak samo często jak Tip czy Stronic więc nie ma co generalizować bo zaraz powróci założenie że CVT jest "be" a pozostałe skrzynie są super. Po prostu znajomy od 2.7TDI miał pecha... Poza tym, decydując się na autoryzowany serwis nie usłyszysz od technika informacji że "do wymiany jest to, to i to".... Niemcy nie bawią się w naprawy getriebe - nowa skrzynka i do widzenia... Faktem jest, że jak już przekładnia się wysypie - to koszty naprawy są spore (ale dotyczy to wszystkich automatów a nie tylko Multitronic-a).
  2. tomasm64 - wysyłam Ci numer na PW. Zadzwoń jutro jak będziesz przy aucie...
  3. dokładnie na niedzielę potrzebował do Kościoła A wiesz jak wytłumaczył żonie wyjazd do mnie....
  4. Dla Ciebie też już mam :banan: Ja też dostałem (dzięki ). Andrzej powiedział, że są za free- dzięki Tomku To Ci Andrzej zrobił prezent ciekawe co mu w środę przywiezie :decayed: Kupę... roboty
  5. Heehh. Dzięki za pozytywne opinie Napędzają do dalszej pracy Kolego. Nie węszyłbym póki co wielkiej tragedii - oznaczenia sterownika sugerują, że masz wymienione sprzęgło na wersję 7 płytkową więc jakiejś totalnej gimeli w skrzyni się nie spodziewam (mimo, że rocznik i wariant skrzyni podatny na usterki). Czy błędy wracają po skasowaniu? Tak jak koledzy zauważyli - mam teraz urwanie głowy, ale jeśli możesz jeszcze chwilę poczekać to chętnie zajmę się i tym przypadkiem.
  6. Bartku tak tylko klikam Body mi się podoba - fajnie prezentuje się ten kit (może pomyślisz o czymś takim? ).
  7. Chętnie pomogę ale musiałbyś podjechać do Wrześni - pracuję w ten weekend i do Poznania się nie wybieram... ja mogę jednynie podłączyć kompa w celu zczytania błędu. No to dogadajcie się i po podłączeniu kompa zdzwonimy się celem analizy problemu Madas możesz zadzwonić do Qbazulu? (pewnie szykuje się do wyjazdu i nie zaglądał tutaj). Trzeba pomóc chłopu Co do spota - w takim razie odpalamy listę a ja podwieszam datę w głównym poście... Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie) 1. Madas 2. Bart-S 3. ...
  8. Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona
  9. Póki co odpada - pracy mam w cholerę. Na spota też bym nie przyjechał bo w niedzielę mam POP. Z kolei za tydzień w niedzielę idę na rano - można pomyśleć (z tego co widzę, dawno oficjalnego spotkania nie było).
  10. Dla Ciebie też już mam :banan: Ja też dostałem (dzięki ). Andrzej powiedział, że są za free- dzięki Tomku
  11. Chętnie pomogę ale musiałbyś podjechać do Wrześni - pracuję w ten weekend i do Poznania się nie wybieram...
  12. Pany zakupiłem czujnik deszczu/zmierzchu wiem ze potrzebuje do tego kostke kupić z ASO i do tego dochodzą 3 kable, gdzie sie je wpina ? Na to pytanie odpowiedź masz w pierwszym poście - w sekcji poświęconej czujnikowi świateł/deszczu. 3 kabelki: masa, zasilanie z bezpiecznika 17 i sygnał do MCE na 17 pin kostki 32. ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- Poprawiłem layout i fotki w pierwszym poście - powinno być bardziej czytelnie.
  13. Bartku SVT w Twojej budzie... 5.4L V8, 360/380HP
  14. Z4 nie dla mnie Brysiek Ale dzięki za pamięć Vario a wiesz, że rozgladając się za V8 poklikałem też troszkę na F-150 Właśnie w Twojej budzie (można kupić V8 za całkiem przyzwoite pieniądze).
  15. Może jakaś wcześniejsza wersja włącznika? (np. zanim w konsoli środkowej pojawiła się dioda symbolizująca wyłączenie poduszki pasażera?). Dasz radę odczytać numer?
  16. Spóźnione gratulacje
  17. Skrzynię wyciąga się tak jak każdą inną - jedyna różnica przy automacie to dodatkowy układ chłodzenia oleju podłączony do chłodnicy.
  18. Świetna fota! Dawaj do kalendarza
  19. Raczej nie będzie tej wtyczki...
  20. Te fotki wyszły znacznie lepiej niż wcześniejsze. Graty!
  21. LLA to Multitronic - poproś Niemca aby wlazł do auta i sprawdził ile rzeczywiście biegów pokazuje FIS. Zacznij od podłączenia nowszej wersji VAG/VCDS. To może być dwumas ale równie dobrze nie musi - tak czy siak, skoro słychać mechaniczną usterkę to i tak trzeba wyciągnąć skrzynkę (wtedy się okaże).
  22. Sprzóbój 4-ką a jak nie da rady to jednak coś wyższego (>=7).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.