Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Dev dołożył jakąś niebieską szmatę opisaną logiem Subaru ale nic z tym nie robiłem
  2. Artur - jest jak chłopaki piszą. U mnie trzeba jeszcze dopracować kilka rzeczy więc nie załamuj się tylko montuj sprzęt. Jak coś to masz Dev-a online i na pewno na pomoc możesz liczyć. Zobacz - sporo ludzi już przesiadło się z 288 na 320 i wszyscy chwalą. Tylko u mnie jest póki co problem ale ze spokojem, rozwiążemy go BTW - dziś rano coś poczułem Wydawało mi się, że hamulec twardszy jest... Zobaczymy co będzie się działo po odpowietrzeniu i kodowaniu.
  3. Tak, odpowietrzaliśmy na włączonym zapłonie... Niby też, więc czekam.
  4. No właśnie sęk w tym Karolu, że nie hamuje Ale podłubiemy i zobaczymy
  5. I tu powiem Ci nie pomyśleliśmy bo rzeczywiście trzeba było zayebać 345/300 i całość by się ładnie zgrała
  6. No to pipka - jak blok ma inną konstrukcję to przewalenie softu z B7 do mojego sterownika też mija się z celem... Nie wiem czy wrzucenie 345/300 ze względu na inną budowę tego hamulca nie będzie wiązało się z jakimiś konsekwencjami (zatem zostaje chyba 312/55).
  7. OK. W piątek mam wolne więc spróbuję ogarnąć temat... Tylko tak sobie myślę, że soft ABS w B6 nie pozwoli na ustawienie 320/288 - mogę mu podać co najwyżej 312/255 lub 345/300 od Ski (ale tam jest inny moduł, nie znam różnic między agregatem 8E0 614 517 L a 8E0 614 517 R). Nie wiem jak możliwości swapa na moduł z B7...
  8. Nie, póki co nie... Zobaczymy po kolejnym odpowietrzeniu. Będę chciał też pobawić się kodowaniem i ustawieniami ABS.
  9. A może po prostu wlecisz i sprawdzimy?
  10. Ja miałem gwarancyjnie wymienione 3szt. - teraz przy okazji wymiany przedniej szyby wymienią jeszcze ten ostatni
  11. a to wiem że tam stoją mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/ ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga srebrny Passat Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera... no dokładnie tak na Orlenie często ich widzę ale mają tam całkiem nieźle podrasowany silnik Jeśli to nie klekot to jest tylko jedna opcja Bartku wiesz może który radar działa na 92 ? do Pzn ? Nie wiem. Na wszystkich zwalniam do 80 i nie pstryka
  12. a to wiem że tam stoją mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/ ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga srebrny Passat Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera... no dokładnie tak na Orlenie często ich widzę ale mają tam całkiem nieźle podrasowany silnik Jeśli to nie klekot to jest tylko jedna opcja
  13. a to wiem że tam stoją mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/ ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga srebrny Passat Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera...
  14. Posprawdzam jutro bo auto stoi w serwisie VW na wymianę szyby... Gateway, klima i navi nie wymagały ruszania tematu CP - wszystko zabanglało po przełożeniu i zakodowaniu.
  15. Dobre pytanie ale... im dłużej jeżdżę tym bardziej się w tym fakcie utwierdzam.
  16. Wg. mnie to na 99% przetwornik - pozostaje albo kupić w ciemno albo podmienić z kimś u kogo działa.
  17. Bez końcówek drążków i łączników niecałe 2000zł u Toma77... Acha dobrze wiedzieć dzięki:wink:---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- A powiedz czy można ewentualnie wymieniać pojedynczo wahacze czy całość trzeba bo zauważyłem że mi w jednym wahaczu gumka delikatnie pękła i nie wiem ile pojeżdżę ale narazie nic się nie dzieje złego... Zwykle jest tak, że jak walnie jeden to zaraz poleci drugi - minimum to 2 od razu (np. górne przód i tył). U mnie było mega twardo (zawieszenie jeszcze z fabryki) a teraz po wymianie jest odczuwalnie lepiej (jak wcześniej na sprężynach 1BE).
  18. Bez końcówek drążków i łączników niecałe 2000zł u Toma77...
  19. Całe zawieszenie z przodu wymienione na nowe (wszystkie wahacze, łączniki stabilizatora i końcówki drążków - wszystko Lemfordera). ale bieda .... :decayed:
  20. Najpierw niech obecne zaczną hamować Wymianę zawieszenia od razu poczułem - jest odczuwalnie bardziej miękko...
  21. Cały czas 3mam
  22. Na pewno ale nie wykorzystałbym ich potencjału

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.