Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Tomku ale problemem nie jest samo jarzmo (bo rzeczywiście mogliśmy je pociąć) tylko śruby. Łby są już ukręcone - nie mam jak wykręcić tego cholerstwa a nawet jak ta sztuka się uda to nie ma szans aby użyć ich do zamocowania nowego jarzma. Zrobiło się sobotnie popołudnie a o tej porze ciężko o śrubę M10 jeszcze z cienkim gwintem... Kombinujemy jak tu uruchomić auto na niedzielę.
  2. ...bo ja podatny na sugestie jestem Tomku naprawdę dziękuję za propozycję ale finansowo nie wyrobię... hehe, wiedziałem że te 17'' w głowie nie zostaną na długo A tutaj plany na przyszłość - efekt docelowy (tak będzie wyglądał na pakiecie R line). Oczywiście nie ta fela ale body w tym stylu (auto kolegi Blob z forum Paska).
  3. Dev - próbowaliśmy składać graty według Twoich wskazówek ale nie szło nic Jak zaczęliśmy po swojemu to robota w końcu ruszyła... Tylko z blokiem ABS i odpowietrzeniem mnie postraszyłeś chociaż IMO nic się nie stało. Zobaczymy jutro... oby. jasne... :polew::polew: trzeba było zadzwonic jeszcze raz to bym Ci powiedział jak to qurestwo odkrecić Nic nie poradzisz. Gość który ostatnio wymieniał tarcze z tyłu poprzekręcał śruby trzymające jarzmo (M10 na 8-mkę imbusa). Wywalamy całą prawą stronę z zawiechą aby to ruszyć
  4. Uooouuuhhhh, DEV chyba chcesz mnie wykończyć (finansowo ). Póki co nie będzie większego zestawu - pomyślę o nim po programie. Za dużo kasy poszło w auta w ostatnim czasie a Pasek jeszcze parę rzeczy dostanie No Pasek uratował mi humor dziś. Jutro o 16:00 spot a ja mam auto na klockach postawione Jeszcze raz dziękuję za navi Marcinie - wizualizacja czujników parkowania będzie bo jej uruchomienie to chwila. Problem w tym, że nie ma PDC ale nad tym popracujemy (brakujące wiązki położę jeszcze w tej zimy ale zderzaki R line i osprzęt to wydatek dopiero na przyszły rok). a to wejdzie na 17'' czy decyzja zmieniona na 18'' ? Niech będzie - namówiliście mnie na 18" Póki co nie mam tego w planach (chciałbym jeszcze nowsze zegary wpakować - tym bardziej, że wymagany gateway już jest na pokładzie).
  5. Od tygodnia leżą na biurku przygotowane do montażu. Ulica kaliska. ...jeszcze nie wiem czy A4 postawię na nogi - mam problem z montażem hebli na prawym tyle Możliwe, że przyjdę pieszo albo wlecę Paskiem.
  6. Mówisz i masz - po wczorajszej walce z zawieszeniem i przed dzisiejszym pojedynkiem z heblami udało mi się na chwilę wskoczyć do Paska... Wrzuciłem nowy gateway - dzięki temu można było podmienić navi na RNS 510 bez obawy, że będzie rozładowywać aku... ...od razu wrzuciłem też klimę pod grzaną szybkę...
  7. Dev - próbowaliśmy składać graty według Twoich wskazówek ale nie szło nic Jak zaczęliśmy po swojemu to robota w końcu ruszyła... Tylko z blokiem ABS i odpowietrzeniem mnie postraszyłeś chociaż IMO nic się nie stało. Zobaczymy jutro... oby. Dziadku - spoko. Już najwyższy czas aby zakończyć te prace (muszę jeszcze trochę pocierpieć). Dziś rano jeszcze zdążyłem wskoczyć do Paska i zamontować gatewaya, nową klimę i RNS 510. Po skończonym rezanku wylazłem z auta i... zaczął napierdzielać śnieg
  8. No i znów d*pa :wallbash: Z hebli został tylko prawy tył i nie chce się poddać - śruby trzymające jarzmo za***ane na amen... No to co wyciągamy zawieszkę z tej strony (i tutaj też śruby nie chcą się poddać ). Druga doba bez snu i jutro zapowiada się 3-cia (zaraz po nocnej zmianie jeszcze raz podejmiemy walkę ). Efekty na chwilę obecną... ...dla porównania wcześniejszy tył (przodu nie zdążyłem zrobić)
  9. Grześ a te żarówki, które znalazł dziadek nie pasowałyby do B8? Toż to H11... U mnie śmiga bez rezystorów (żarówki zwykłe podmieniasz po prostu i wszystko lata bez błędów).
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest nakładka s-line? podejdzie do avanta ? to nie jest dokładka s-line i nie podejdzie do avanta Yep. Votex/MS Desing w wersji 2x dyfuzor dla nadwozia sedan - zatem posiadacz Avanta może zapomnieć...
  11. Dziś Gośka uświadomiła mnie, że w Tesco nie posiedzimy - jest tam jakiś mini "słodki kącik" ale za mało aby nas pomieścić... Kiepskie miejsce na spota ale na chwilę obecną nic lepszego na szybko nie znajdziemy... Lepszy byłby rynek i Margeritta ale tam nie ustawimy autek przy sobie (auta zaparkowane na rynku na pewno to uniemożliwią a na płytę środkową aby się wsypać - trzeba mieć pozwolenie). Chyba że robimy spotkanie przy Tesco - tak jak się umówiliśmy, tam posiedzimy i spadamy na rynek do knajpy...
  12. Jest OK - bardziej boli mnie to, że dziś mięliśmy skończyć A4 i jutro chciałem wziąć się za Paska a tu znów plecy...
  13. Dokładnie - śruby górnych wahaczy pękały przy próbie wykręcenia. Zapieczone tak, że trzeba było wywalić całą girę razem z amorem aby ją wybić...
  14. Kurde nie wyrobiliśmy się z heblami... Przez zapieczone śruby 6h walki z zawieszeniem (ale w końcu udało się i przód nareszcie ogarnięty ). ...kolejne podejście do 320x288 jutro
  15. Da się spokojnie wyciągnąć więcej... pierwsze 1.8T w B6 na nasz rynek miało 150KM, kolejne miały 163KM i 190KM (samym programem powinno dać radę podciągnąć go w okolice 200...).
  16. Jak sobie przypomnę to rezanie... Klejenie elementów tapicerki to nic fajnego
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wentyl jeździł na tym felunku...
  18. Dlatego może nie występować osobno bo jest montowana przy produkcji. Dokładnie.
  19. OK, nie ma takiej części... Ma swój numer VAG zatem jest to oryginał ale również część składowa innego elementu - w tym przypadku tapicerki drzwi...
  20. Nie ma co czekać - za chwilę zima... Rezanie na minusie to nic przyjemnego - dlatego mam ciśnienie aby skończyć większość planowanych modów zanim spadnie śnieg.
  21. Też coś mi się kojarzy, że "stelaż" to część kieszeni w przypadku gdy mamy wariant z pamięcią... Nie ma śladów cięcia? Poszukam jeszcze w katalogu części po powrocie z pracy...
  22. Fajny spot - niezłe furki (i nie tylko... pewnie Hammer ten zboczuch robił foty ).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.