Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tomku ale problemem nie jest samo jarzmo (bo rzeczywiście mogliśmy je pociąć) tylko śruby. Łby są już ukręcone - nie mam jak wykręcić tego cholerstwa a nawet jak ta sztuka się uda to nie ma szans aby użyć ich do zamocowania nowego jarzma. Zrobiło się sobotnie popołudnie a o tej porze ciężko o śrubę M10 jeszcze z cienkim gwintem... Kombinujemy jak tu uruchomić auto na niedzielę.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
...bo ja podatny na sugestie jestem Tomku naprawdę dziękuję za propozycję ale finansowo nie wyrobię... hehe, wiedziałem że te 17'' w głowie nie zostaną na długo A tutaj plany na przyszłość - efekt docelowy (tak będzie wyglądał na pakiecie R line). Oczywiście nie ta fela ale body w tym stylu (auto kolegi Blob z forum Paska).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dev - próbowaliśmy składać graty według Twoich wskazówek ale nie szło nic Jak zaczęliśmy po swojemu to robota w końcu ruszyła... Tylko z blokiem ABS i odpowietrzeniem mnie postraszyłeś chociaż IMO nic się nie stało. Zobaczymy jutro... oby. jasne... :polew::polew: trzeba było zadzwonic jeszcze raz to bym Ci powiedział jak to qurestwo odkrecić Nic nie poradzisz. Gość który ostatnio wymieniał tarcze z tyłu poprzekręcał śruby trzymające jarzmo (M10 na 8-mkę imbusa). Wywalamy całą prawą stronę z zawiechą aby to ruszyć
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Uooouuuhhhh, DEV chyba chcesz mnie wykończyć (finansowo ). Póki co nie będzie większego zestawu - pomyślę o nim po programie. Za dużo kasy poszło w auta w ostatnim czasie a Pasek jeszcze parę rzeczy dostanie No Pasek uratował mi humor dziś. Jutro o 16:00 spot a ja mam auto na klockach postawione Jeszcze raz dziękuję za navi Marcinie - wizualizacja czujników parkowania będzie bo jej uruchomienie to chwila. Problem w tym, że nie ma PDC ale nad tym popracujemy (brakujące wiązki położę jeszcze w tej zimy ale zderzaki R line i osprzęt to wydatek dopiero na przyszły rok). a to wejdzie na 17'' czy decyzja zmieniona na 18'' ? Niech będzie - namówiliście mnie na 18" Póki co nie mam tego w planach (chciałbym jeszcze nowsze zegary wpakować - tym bardziej, że wymagany gateway już jest na pokładzie).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Od tygodnia leżą na biurku przygotowane do montażu. Ulica kaliska. ...jeszcze nie wiem czy A4 postawię na nogi - mam problem z montażem hebli na prawym tyle Możliwe, że przyjdę pieszo albo wlecę Paskiem.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Mówisz i masz - po wczorajszej walce z zawieszeniem i przed dzisiejszym pojedynkiem z heblami udało mi się na chwilę wskoczyć do Paska... Wrzuciłem nowy gateway - dzięki temu można było podmienić navi na RNS 510 bez obawy, że będzie rozładowywać aku... ...od razu wrzuciłem też klimę pod grzaną szybkę...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dev - próbowaliśmy składać graty według Twoich wskazówek ale nie szło nic Jak zaczęliśmy po swojemu to robota w końcu ruszyła... Tylko z blokiem ABS i odpowietrzeniem mnie postraszyłeś chociaż IMO nic się nie stało. Zobaczymy jutro... oby. Dziadku - spoko. Już najwyższy czas aby zakończyć te prace (muszę jeszcze trochę pocierpieć). Dziś rano jeszcze zdążyłem wskoczyć do Paska i zamontować gatewaya, nową klimę i RNS 510. Po skończonym rezanku wylazłem z auta i... zaczął napierdzielać śnieg
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No i znów d*pa :wallbash: Z hebli został tylko prawy tył i nie chce się poddać - śruby trzymające jarzmo za***ane na amen... No to co wyciągamy zawieszkę z tej strony (i tutaj też śruby nie chcą się poddać ). Druga doba bez snu i jutro zapowiada się 3-cia (zaraz po nocnej zmianie jeszcze raz podejmiemy walkę ). Efekty na chwilę obecną... ...dla porównania wcześniejszy tył (przodu nie zdążyłem zrobić)
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ale się tu zaczyna dziać, hoho
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ a te żarówki, które znalazł dziadek nie pasowałyby do B8? Toż to H11... U mnie śmiga bez rezystorów (żarówki zwykłe podmieniasz po prostu i wszystko lata bez błędów).
-
B6 DIVISION
to jest nakładka s-line? podejdzie do avanta ? to nie jest dokładka s-line i nie podejdzie do avanta Yep. Votex/MS Desing w wersji 2x dyfuzor dla nadwozia sedan - zatem posiadacz Avanta może zapomnieć...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziś Gośka uświadomiła mnie, że w Tesco nie posiedzimy - jest tam jakiś mini "słodki kącik" ale za mało aby nas pomieścić... Kiepskie miejsce na spota ale na chwilę obecną nic lepszego na szybko nie znajdziemy... Lepszy byłby rynek i Margeritta ale tam nie ustawimy autek przy sobie (auta zaparkowane na rynku na pewno to uniemożliwią a na płytę środkową aby się wsypać - trzeba mieć pozwolenie). Chyba że robimy spotkanie przy Tesco - tak jak się umówiliśmy, tam posiedzimy i spadamy na rynek do knajpy...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jest OK - bardziej boli mnie to, że dziś mięliśmy skończyć A4 i jutro chciałem wziąć się za Paska a tu znów plecy...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dokładnie - śruby górnych wahaczy pękały przy próbie wykręcenia. Zapieczone tak, że trzeba było wywalić całą girę razem z amorem aby ją wybić...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kurde nie wyrobiliśmy się z heblami... Przez zapieczone śruby 6h walki z zawieszeniem (ale w końcu udało się i przód nareszcie ogarnięty ). ...kolejne podejście do 320x288 jutro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Da się spokojnie wyciągnąć więcej... pierwsze 1.8T w B6 na nasz rynek miało 150KM, kolejne miały 163KM i 190KM (samym programem powinno dać radę podciągnąć go w okolice 200...).
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Jak sobie przypomnę to rezanie... Klejenie elementów tapicerki to nic fajnego
-
B6 DIVISION
Wentyl jeździł na tym felunku...
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Dlatego może nie występować osobno bo jest montowana przy produkcji. Dokładnie.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
OK, nie ma takiej części... Ma swój numer VAG zatem jest to oryginał ale również część składowa innego elementu - w tym przypadku tapicerki drzwi...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Nie ma co czekać - za chwilę zima... Rezanie na minusie to nic przyjemnego - dlatego mam ciśnienie aby skończyć większość planowanych modów zanim spadnie śnieg.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Też coś mi się kojarzy, że "stelaż" to część kieszeni w przypadku gdy mamy wariant z pamięcią... Nie ma śladów cięcia? Poszukam jeszcze w katalogu części po powrocie z pracy...
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Ma jakieś numery?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fajny spot - niezłe furki (i nie tylko... pewnie Hammer ten zboczuch robił foty ). - H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J